PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bilgisayardan telefona şarkı nasıl yüklenir?
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
AZİZE KESKİN12:18, 9 Kasım 2011 
bilgisayardan telefona nasıl şarkı yüklerim cevaplandırabilirmisiniz?
En iyi cevap KinqofTheDewil tarafından gönderildi

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
TELEFONA ŞARKI NASIL YÜKLÜYEBİLİRİM
HİÇ BİR BİLGİM YOK

Eger hafıza kartı kullanıyor isen hafıza kartını adaptörü ile pc ne usb ya da direk olarak baqlayabilirsin...

Hafıza kartın yok ise telefon ile pc arasında usb kablosu var o yolla baqlanabilirsin. Usb baqladıktan sonra Depolama seçeneqini seçersen aktarım yapabilirsin...
Benzer Konular:
Cevap
Misafir18:11, 9 Kasım 2011 
usb
Cevap
Misafir18:25, 1 Aralık 2011 
usb kablosunu takıyorum Pc de hiç bişi çıkmıyo bilgisayarımda da bişey yok w7 kullanıyom lüttfen yardımm
Cevap
Misafir18:25, 27 Nisan 2012 
HİÇ BİR BİLGİM YOK
Cevap
KinqofTheDewil09:34, 28 Nisan 2012 
HİÇ BİR BİLGİM YOK

Eger hafıza kartı kullanıyor isen hafıza kartını adaptörü ile pc ne usb ya da direk olarak baqlayabilirsin...

Hafıza kartın yok ise telefon ile pc arasında usb kablosu var o yolla baqlanabilirsin. Usb baqladıktan sonra Depolama seçeneqini seçersen aktarım yapabilirsin...
Cevap
Misafir19:01, 26 Mayıs 2012 
ya usb nasıl takılıyor kulalıklamı ama bizim kulaklık antemden ayrılıyo of
Cevap
Misafir00:10, 11 Haziran 2012 
Ya bende depolama diye bir seçenek yok yığın bellek - medya oynatıcı - samsung pc studio bunlar var
Cevap
Misafir00:13, 11 Haziran 2012 
Ya bende de depolama seçeneği yo yıgın bellek -medya oynatıcı - samsung pc studio falan var ne yapmalıyım
Birde ben kabloyu bağlayınca ekranda falan hiç bir pencere açılmıyo lütfen bana şarkı nasıl atılır biri ayrıntı ile anlata bilirmi ? İlk kez kabloyu kullanıcam
Cevap
Rower00:22, 11 Haziran 2012 
Ya bende de depolama seçeneği yo yıgın bellek -medya oynatıcı - samsung pc studio falan var ne yapmalıyım
Birde ben kabloyu bağlayınca ekranda falan hiç bir pencere açılmıyo lütfen bana şarkı nasıl atılır biri ayrıntı ile anlata bilirmi ? İlk kez kabloyu kullanıcam

Kabloyu telefonunuza ve PC ye bağlayın, seçeneklerden yığın depolama modunu seçiniz. Hafıza kartınızın içini gösteren pencere açılmıyorsa telefonunuzun modeline göre Samsung Pc Studio programını indirip kurduktan sonra tekrar deneyiniz.
Cevap
Misafir11:16, 13 Haziran 2012 
leptopta ki yeri nerde bulamadık"lütfen nerde acilen cevap
Cevap
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama