Arama

KOSGEB'te yapılan desteklerden nasıl haberdar olurum?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Mart 2012 Gösterim: 1.585 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler ben yapılan desteklerden nasıl haberdar olabilirim ve şu anki yapılan destekler nelerdir.. GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

info@haleptasdunyasi.com
0532 167 67 68
hikmet HÜRİYETOGLU
EN İYİ CEVABI SaKLI verdi
KOSGEP projeleri ve desteklenen projeler hakkında resmi internet sitesini takip ederek "Destekler" bölümüne tıklayarak güncel bilgileri öğrenebilirsiniz.
KOSGEP resmi internet sitesi için TIKLAYINIZ
Sponsorlu Bağlantılar
SaKLI - avatarı
SaKLI
VIP VIP Üye
10 Kasım 2011       Mesaj #2
SaKLI - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
KOSGEP projeleri ve desteklenen projeler hakkında resmi internet sitesini takip ederek "Destekler" bölümüne tıklayarak güncel bilgileri öğrenebilirsiniz.
KOSGEP resmi internet sitesi için TIKLAYINIZ
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mart 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben2010 yılında kosgebe üye oldum aynı yıl ıkıyüzbin dolar ihracat kıredisi çıktı benden teminat istediler altıyüzbin tl degerindeki arsamızı teminat olarak gösterdik ama arsayı teminat olarak kabul etmediler bizde garanti fonundan yardım istedik ve arsamızı onlara teminat olarak gösterdik ama garanti fonu bize maliyye olan borcumuz ugöstererek teminatımızı kabul etmedi bende başbakanlığa yazı yazarak durumumu izah ettim amaoradanda hiçbir sonuç çıkmadı sonuç olarak kosgep yanlızca yandaşları korumak adına kurulmuş bir fondur hiç kimseyi aldatmasinlar bu ülkede namusuyla çalışan hiç kimseyi bu fondan yararlandırmazlar türk halkı bunlara asla inanmasın