Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

2012 askeri lise puanları nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 12 Aralık 2011 (17:08) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
82275 kez görüntülenmiş, 251 cevap yazılmış ve son mesaj 12 Şubat 2014 (17:31) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.35  |  Oy Veren: 26      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 12 Aralık 2011, 17:08

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya 2012 askerlik puanı nedir bir yardım edin site sahibi yada bilen biri yardım etsin polisligide soylerse iyi olur ama askerligi kesin solesin
En iyi cevap patatello tarafından gönderildi

hiçbir askeri okulun belli bir puanı yoktur...söylenen puanlar sadece mülakata çağrılmak için gerekli olan puandır.o puanıaldıktan sonra spor,sözlü mülakat ve sağlık testlerinden geçersin.eğer sorun çıkmaz yaparsan hepsini puana bakılarak asil aday ,yedek aday sıralaması yapılır.asılden - yedğe kadar sırayla kayıt için çağırılır adaylar....

eski bir askeri öğrenciyim...
Rapor Et
Reklam
Eski 12 Aralık 2011, 19:56

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
6 7 8 sınıf ortalama 75 veya 76 kara hava gata deniz için bando ise 66,66 üstü ortalama istiyor hava kara ise belli bi net yok her yıl giren kişi ve yaptığı nete göre değerlendiriliyor
Rapor Et
Eski 12 Aralık 2011, 19:58

askerlik

#3 (link)
ahmet064
Ziyaretçi
ahmet064 - avatarı
6 7 8 sınıf ortalama 75 veya 76 kara hava gata deniz için bando ise 66,66 üstü ortalama istiyor hava kara ise belli bi net yok her yıl giren kişi ve yaptığı nete göre değerlendiriliyor
Rapor Et
Eski 5 Ocak 2012, 20:10

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben kaç alsam kazanırım...
Rapor Et
Eski 6 Ocak 2012, 13:20

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kaç almak lazım ?
Rapor Et
Eski 6 Ocak 2012, 19:08

#6 (link)
''I'm. What I'm ?''
ocean97 - avatarı
Askeri Lise Puanları, 2011-2012 Askeri lise puanları Kaç,

Bir arkadaşımızın tavsiyesi şöyle;

Arkadaşlar içinizi rahat tutun 6,7,8. sınıftaki aldıgınız yıl sonu notlarınızın ortalaması ile giriyorsunuz. Bununda 75 olması lazım en az.
Daha sonra A.L. de A.L.S. sınavına gireceksiniz.Bunda 45 sözel 55 sayısal bulunmaktadır.Buradaki sınavda iyi bir puan almalısınız.BandaATS.68 kara kuvvetleri 75 hava kuvvetleri 84 deniz kvvetlri ise 87 puan . Kazandıgınızda mülakatlara gireceksiniz burada zorlanabilirsiniz ama hep rahat olun çalışmaya şimdiden başlayın.Fiziksel güç fazlasıyla kullanılacak mülakatlarda.Yani 1dk da 50 den fazla mekik vb. iki atlayış olmak üzere oldugun yerden gerilme olmadan 1,60 metre atlamalısın.Bunun gibi daha bir çok şey var.
Siz çalışmalarınızı aksatmayın.SBS ile hiç bir ilişkisi yoktur…

Kaynakça:Askeri Lise Puanları, 2011-2012 Askeri lise puanları Kaç?
Rapor Et
Eski 8 Ocak 2012, 11:22

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ne Yani Şimdi 1.60 metre zıplayacakmıyız insanız olum biz peki boy ortalaması kaç kilo ortalaması falan ?
Rapor Et
Eski 8 Ocak 2012, 11:24

Nasıl Olcak O ?

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Olum Benim Boyum 1.55 Ben Nasıl 1.60 metre zıplayacam
Rapor Et
Eski 9 Ocak 2012, 15:08

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende 7.sınıfm ama boy ve kilom boy: 1.45 kg :35 ben seneye kadar boy veya kilo alırsam girebilirmiyim
Rapor Et
Eski 9 Ocak 2012, 19:54

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkdşlar benim boy 1,70 kilo 60 ben girecem ve kazanacam şimdiden herkese bşrlr
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.183 saniyede (72.23% PHP - 27.77% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 22:48
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi