PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Hafıza kartı bilgisayarda nereye takılır?
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir17:29, 23 Aralık 2011 
N73 telefonun hafıza kartını bilgisayarda nereye takacağım normal bilgisayarın kart okuyucu yerine küçük geliyor ?
En iyi cevap _MySterious_ tarafından gönderildi

Hafıza kartınızı pc nıze takmak ıcın;
1) Kart okuyucu alıp kartınızı kart okuyucuya sokarak usb yerıne takıp okutabılırsınız.
2) Yada telefonunuzun usb kablosu varsa onunla aktarabılırsınız

(Kart okuyucu ucuz merak etmeyın :D )
Benzer Konular:
Etiketler:
  • hafiza karti nereye takilir
  • kasada hafiza karti nereye takilir
  • laptopa hafiza karti nasil takilir
Cevap
Misafir19:57, 29 Mayıs 2012 
Acer marka bi laptopum var fakat hafıza kartımı neresine takacağımı bilemiyorum. Bir bilginiz varsa lütfen yardımcı olun ...
Cevap
Rebelle20:31, 29 Mayıs 2012 
Arkadaşlar bir bilginiz varsa lütfen bana yardımcı olun.Hafıza kartımdan bilgisayarıma aktarmam gereken çok şey var
Cevap
Misafir11:56, 8 Ağustos 2012 
bılgısayarın altına takılır onu bullurusun zazdende ama bazı laptoplarda yok benımde bır sorum var taktıktan sonra nereye bakıcam
Cevap
wolfmann12:21, 8 Ağustos 2012 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
N73 telefonun hafıza kartını bilgisayarda nereye takacağım normal bilgisayarın kart okuyucu yerine küçük geliyor ?
Bilgisayar donanımları satılan yerlerde Hafıza Kartı Adaptörleri satılmaktadır,oradan hafıza kartına uygun adaptör edinirsen sorununu çözersin.
Cevap
Misafir19:03, 1 Ekim 2012 
casper marka bilgisayarım var fakat bilgisayardan fazla anlamadığım için telefon hafıza kartını nereye takıcağımı bilmiyorum neresine takılır?yardım edin lütfen
Cevap
ZeRqAnA19:41, 1 Ekim 2012 
Bilgidayarına takmak için kart okuyucu işe yarayabilir. Ama bilgisayarınıın hafızasına mı ekleteceksin ki ?
Cevap
Misafir23:47, 18 Mart 2013 
casper marka laptopum var. hafıza kartı takacak yeri bulamadım. adaptörlü ya da değil
Cevap
_MySterious_15:45, 6 Nisan 2013 
Hafıza kartınızı pc nıze takmak ıcın;
1) Kart okuyucu alıp kartınızı kart okuyucuya sokarak usb yerıne takıp okutabılırsınız.
2) Yada telefonunuzun usb kablosu varsa onunla aktarabılırsınız

(Kart okuyucu ucuz merak etmeyın )
Cevap
Misafir07:56, 13 Ağustos 2013 
[QUOTE=Misafir;2421516]Acer marka bi laptopum var fakat hafıza kartımı neresine takacağımı bilemiyorum. Bir bilginiz varsa lütfen yardımcı olun benim de letopum var sen o kartıletopun altındakı çikintiya takacaksın
Cevap
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama