Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Hafıza kartı bilgisayarda nereye takılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 23 Aralık 2011 (18:29) tarihinde açılmıştır.
25032 kez görüntülenmiş, 21 cevap yazılmış ve son mesaj 3 Kasım 2014 (11:34) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 23 Aralık 2011, 18:29

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
N73 telefonun hafıza kartını bilgisayarda nereye takacağım normal bilgisayarın kart okuyucu yerine küçük geliyor ?
En iyi cevap _MySterious_ tarafından gönderildi

Hafıza kartınızı pc nıze takmak ıcın;
1) Kart okuyucu alıp kartınızı kart okuyucuya sokarak usb yerıne takıp okutabılırsınız.
2) Yada telefonunuzun usb kablosu varsa onunla aktarabılırsınız

(Kart okuyucu ucuz merak etmeyın )
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:
  • bilgisayara hafiza karti takma
  • hafiza karti kasada nereye takilir
  • hafiza karti nereye takilir
  • kasada hafiza karti nereye takilir
  • laptopa hafiza karti nasil takilir
Benzer Konular:
Rapor Et
Eski 29 Mayıs 2012, 20:57

Hafıza kartımı acer marka laptopuma takabilir miyim ? Takabiliyorsam nereye ?

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Acer marka bi laptopum var fakat hafıza kartımı neresine takacağımı bilemiyorum. Bir bilginiz varsa lütfen yardımcı olun ...
Rapor Et
Eski 29 Mayıs 2012, 21:31

Hafıza kartımı acer marka laptopuma takabilir miyim ? Takabiliyorsam nereye ?

#3 (link)
Rebelle
Ziyaretçi
Rebelle - avatarı
Arkadaşlar bir bilginiz varsa lütfen bana yardımcı olun.Hafıza kartımdan bilgisayarıma aktarmam gereken çok şey var
Rapor Et
Eski 8 Ağustos 2012, 12:56

Cvp: Hafıza kartı bilgisayarda nereye takılır?

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bılgısayarın altına takılır onu bullurusun zazdende ama bazı laptoplarda yok benımde bır sorum var taktıktan sonra nereye bakıcam
Rapor Et
Eski 8 Ağustos 2012, 13:21

#5 (link)
_ձlօռε օռ էհε բսll ოօօռ_
wolfmann - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

N73 telefonun hafıza kartını bilgisayarda nereye takacağım normal bilgisayarın kart okuyucu yerine küçük geliyor ?
Bilgisayar donanımları satılan yerlerde Hafıza Kartı Adaptörleri satılmaktadır,oradan hafıza kartına uygun adaptör edinirsen sorununu çözersin.
Rapor Et
Eski 1 Ekim 2012, 20:03

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
casper marka bilgisayarım var fakat bilgisayardan fazla anlamadığım için telefon hafıza kartını nereye takıcağımı bilmiyorum neresine takılır?yardım edin lütfen
Rapor Et
Eski 1 Ekim 2012, 20:41

#7 (link)
ZeRqAnA
Ziyaretçi
ZeRqAnA - avatarı
Bilgidayarına takmak için kart okuyucu işe yarayabilir. Ama bilgisayarınıın hafızasına mı ekleteceksin ki ?
Rapor Et
Eski 19 Mart 2013, 00:47

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
casper marka laptopum var. hafıza kartı takacak yeri bulamadım. adaptörlü ya da değil
Rapor Et
Eski 6 Nisan 2013, 16:45

#9 (link)
MsXLabs Üyesi
_MySterious_ - avatarı
Hafıza kartınızı pc nıze takmak ıcın;
1) Kart okuyucu alıp kartınızı kart okuyucuya sokarak usb yerıne takıp okutabılırsınız.
2) Yada telefonunuzun usb kablosu varsa onunla aktarabılırsınız

(Kart okuyucu ucuz merak etmeyın )
Rapor Et
Eski 13 Ağustos 2013, 08:56

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
[QUOTE=Misafir;2421516]Acer marka bi laptopum var fakat hafıza kartımı neresine takacağımı bilemiyorum. Bir bilginiz varsa lütfen yardımcı olun benim de letopum var sen o kartıletopun altındakı çikintiya takacaksın
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.159 saniyede (66.72% PHP - 33.28% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 19:13
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi