Arama

Hangi şampuanı önerirsiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Aralık 2011 Gösterim: 1.978 Cevap: 2
What's my name? - avatarı
What's my name?
Ziyaretçi
25 Aralık 2011       Mesaj #1
What's my name? - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle merhaba,ben Leyla.6.sınıf öğrencisiyim.Bir sorunum var.Ergenlik dönemine hemen hemen girmiş bulunmaktayım.Saçlarımda doğal olarak kepeklenme ve yağlanma var.Şu an şampuan olarak clear kullanıyorum fakat hiç memnun değilim.Yıkadıktan sonra halen saçım biraz yağlı oluyor.Ayrıca kepekte oluyor.Bunu önlemek için hangi şampuanı önerirsiniz?
EN İYİ CEVABI Chelsea_Eny verdi
Alıntı
What's my name? adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle merhaba,ben Leyla.6.sınıf öğrencisiyim.Bir sorunum var.Ergenlik dönemine hemen hemen girmiş bulunmaktayım.Saçlarımda doğal olarak kepeklenme ve yağlanma var.Şu an şampuan olarak clear kullanıyorum fakat hiç memnun değilim.Yıkadıktan sonra halen saçım biraz yağlı oluyor.Ayrıca kepekte oluyor.Bunu önlemek için hangi şampuanı önerirsiniz?

Kardeşimde bu duruma benzer bir durumla karşılaştı.Her şampuan her insanın saçına yaramıyor.Ancak size şu şampuanı önerebilirim.Deneyin mesaj atarsanız ben başka şampuanlarda önerebilirim.Pantene'nin aqua light saçı ağırlaştırmayan bakım diye bir şampuanı var.

Sponsorlu Bağlantılar
Bpantene aqua light sampuan

Chelsea_Eny - avatarı
Chelsea_Eny
Ziyaretçi
26 Aralık 2011       Mesaj #2
Chelsea_Eny - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
What's my name? adlı kullanıcıdan alıntı

Kardeşimde bu duruma benzer bir durumla karşılaştı.Her şampuan her insanın saçına yaramıyor.Ancak size şu şampuanı önerebilirim.Deneyin mesaj atarsanız ben başka şampuanlarda önerebilirim.Pantene'nin aqua light saçı ağırlaştırmayan bakım diye bir şampuanı var.

Sponsorlu Bağlantılar
Bpantene aqua light sampuan

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şampuanlar kişinin saç türüne göre değişir . şampuan şişelerinin üzerinde hangi saç türü için olduğu yazılı zaten