PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Hayvanlar ve insanlar arasında geçen fıkra örnekleri verir misiniz?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
JéLLyßon16:34, 26 Aralık 2011 
Arkadaşlar sizden hemen ve acil olarak hayvanlar ve insanlar arasından geçen olayı anlatan fıkralar istiyorum. Lütfen yardım edin.
Benzer Konular:
Etiketler:
  • hayvan ve insan arasindaki fikralar
  • insan ve hayvan arasinda fikra
  • insan ve hayvan ile ilgili fikralar
Cevap
Misafir17:50, 2 Ocak 2012 
aslan ve ali

aslan demiş ben acıktım ali demiş banane aslanda bence senin umrunda olsun demiş
Cevap
Misafir14:34, 9 Ocak 2012 
FARE İLE ASLAN

Aslan demiş ki fare seninle oyun oynayalım fare ben oynamıyorum demiş aslan kızarak bence oynuyacaksın demiş yoksa kötü olur.

)
Cevap
Misafir18:36, 24 Ocak 2012 
arkadaşlar bana hayvanlar ile insanlar arasında geçen bir olay yazarmısınızzz lütfennn
Cevap
Misafir16:57, 8 Şubat 2012 
lütfen acilen.... fıka....
Cevap
Misafir15:50, 13 Şubat 2012 
Banada lazım lütfen.
Cevap
Misafir18:25, 2 Aralık 2013 
arkadaşlar acil fıkra lazım
Cevap
Misafir20:03, 9 Aralık 2013 
acil fıkra lazııııım lütfeeeen fıkra yado olay yazın
Cevap
Yasemincik00:35, 10 Aralık 2013 
ARKADASLAR BANA ACIL İNSN VE HAYVAN ARASINDA FIKRA LAZIMM
Cevap
Misafir11:05, 15 Aralık 2013 
Ayı Neden Düştü

Avcı adam başından geçenleri şöyle anlatıyormuş.. -Ormanda ilerlerken karşıma kocaman bir Ayı çıkmaz mı? Çifteyi doğrultacak vakit yok!..Silahı bir kenara attığım gibi başladım kaçmaya..Lakin Ayı peşimde!Benden hızlı koşuyor. Bir ara ayının sıcacık nefesini ensemde hissettim..O kadar yaklaşmıştı.Derken Ayının ayağı kaydı yere düştü… Fırsat bu fırsattabana kuvvet arayı açtım. Ama Ayı toparlandı kalktı bana yetişti.Yine nefesi ensemde… Pençesini uzatsa omuzumdan yakalayacak. Allahtan tam o sırada yine Ayının ayağı kaydı yere düştü. Talih bana gülüyor! Hızımı arttırabildiğim kadar arttırdım yeniden arayı beşyüz metre kadar açtım. Tanrı sizi inandırsın arkadaşlar Ayı yine bana yetişti. Yine nefesi ensemde…şansa bakın…Ayının tekrar ayağı kayıp yere düşmez mi?
Macerayı dinleyenlerden biri dayanamamış :
-Sen de çok yürekliymişsin kardeşim!… Hayvan bana üç defa nefesi enseme gelecek kadar sokulsa çok ayıptır söylemesi ben korkumdan altıma ederim.
Avcı dönüp ters ters sözünü kesene bakmış :
-Lafı karıştırma yahu! Ayı üç kez neyin üstüne bastı da ayağı kayıp yere düştü sanıyorsun ?
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama