Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Hayvanlar ve insanlar arasında geçen fıkra örnekleri verir misiniz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda JéLLyßon tarafından 26 Aralık 2011 (16:34) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
11180 kez görüntülenmiş, 18 cevap yazılmış ve son mesaj 13 Ocak 2014 (19:51) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.35  |  Oy Veren: 23      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 26 Aralık 2011, 16:34

#1 (link)
JéLLyßon
Ziyaretçi
JéLLyßon - avatarı
Arkadaşlar sizden hemen ve acil olarak hayvanlar ve insanlar arasından geçen olayı anlatan fıkralar istiyorum. Lütfen yardım edin.
Rapor Et
Eski 2 Ocak 2012, 17:50

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aslan ve ali

aslan demiş ben acıktım ali demiş banane aslanda bence senin umrunda olsun demiş
Rapor Et
Eski 9 Ocak 2012, 14:34

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
FARE İLE ASLAN

Aslan demiş ki fare seninle oyun oynayalım fare ben oynamıyorum demiş aslan kızarak bence oynuyacaksın demiş yoksa kötü olur.

)
Rapor Et
Eski 24 Ocak 2012, 18:36

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar bana hayvanlar ile insanlar arasında geçen bir olay yazarmısınızzz lütfennn
Rapor Et
Eski 8 Şubat 2012, 16:57

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lütfen acilen.... fıka....
Rapor Et
Eski 13 Şubat 2012, 15:50

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Banada lazım lütfen.
Rapor Et
Eski 2 Aralık 2013, 18:25

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar acil fıkra lazım
Rapor Et
Eski 9 Aralık 2013, 20:03

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
acil fıkra lazııııım lütfeeeen fıkra yado olay yazın
Rapor Et
Eski 10 Aralık 2013, 00:35

BANA ACİL FIKA LAZMM

#9 (link)
Yasemincik
Ziyaretçi
Yasemincik - avatarı
ARKADASLAR BANA ACIL İNSN VE HAYVAN ARASINDA FIKRA LAZIMM
Rapor Et
Eski 15 Aralık 2013, 11:05

ayı neden düştü

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ayı Neden Düştü

Avcı adam başından geçenleri şöyle anlatıyormuş.. -Ormanda ilerlerken karşıma kocaman bir Ayı çıkmaz mı? Çifteyi doğrultacak vakit yok!..Silahı bir kenara attığım gibi başladım kaçmaya..Lakin Ayı peşimde!Benden hızlı koşuyor. Bir ara ayının sıcacık nefesini ensemde hissettim..O kadar yaklaşmıştı.Derken Ayının ayağı kaydı yere düştü… Fırsat bu fırsattabana kuvvet arayı açtım. Ama Ayı toparlandı kalktı bana yetişti.Yine nefesi ensemde… Pençesini uzatsa omuzumdan yakalayacak. Allahtan tam o sırada yine Ayının ayağı kaydı yere düştü. Talih bana gülüyor! Hızımı arttırabildiğim kadar arttırdım yeniden arayı beşyüz metre kadar açtım. Tanrı sizi inandırsın arkadaşlar Ayı yine bana yetişti. Yine nefesi ensemde…şansa bakın…Ayının tekrar ayağı kayıp yere düşmez mi?
Macerayı dinleyenlerden biri dayanamamış :
-Sen de çok yürekliymişsin kardeşim!… Hayvan bana üç defa nefesi enseme gelecek kadar sokulsa çok ayıptır söylemesi ben korkumdan altıma ederim.
Avcı dönüp ters ters sözünü kesene bakmış :
-Lafı karıştırma yahu! Ayı üç kez neyin üstüne bastı da ayağı kayıp yere düştü sanıyorsun ?
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.166 saniyede (71.53% PHP - 28.47% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 10:22
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi