Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Wolfteam apex sorunu nasıl çözülür?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 25 Ocak 2012 (23:12) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
26072 kez görüntülenmiş, 27 cevap yazılmış ve son mesaj 31 Ağustos 2014 (12:30) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.31  |  Oy Veren: 13      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 25 Ocak 2012, 23:12

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
apex progres sürekli doluo ama oyun açılmıo ve enaz 20 tane apex progres açılıo sonrada veb modul hatası dio
En iyi cevap Rower tarafından gönderildi

Web module error.Start again shortly Hatası

Aşağıdaki maddeleri tek tek uygulayınız.

1-Denetim Masası - Ekle/Kaldır (Program ve Özellikler Win 7 için) bölümüne giderek Wolfteam'i kaldırın.
2-Bilgisayarım/C (Oyunun kurulu olduğu sabitdisk)/Program files/Softnyx klasörünü (Oyunun kurulu olduğu klasörü) tamamen siliniz.
3-Wolfteam bağlantısındaki KURULUM YÖNETİCİSİ yardımı ile yeni kurulum dosyası indirin.
4-Oyunu yeniden bilgisayarınıza kurun.
Etiketler:
  • apex protect 11069 hatasi
  • apex protect 15201 hatasi
  • apex protect 15202
  • apex protect 15202 hatasi
  • wolfteam apex protect 15202 hatasi
Benzer Konular:
Rapor Et
Reklam
Eski 26 Ocak 2012, 00:33

#2 (link)
MazessezaM
Rower - avatarı
Web module error.Start again shortly Hatası

Aşağıdaki maddeleri tek tek uygulayınız.

1-Denetim Masası - Ekle/Kaldır (Program ve Özellikler Win 7 için) bölümüne giderek Wolfteam'i kaldırın.
2-Bilgisayarım/C (Oyunun kurulu olduğu sabitdisk)/Program files/Softnyx klasörünü (Oyunun kurulu olduğu klasörü) tamamen siliniz.
3-Wolfteam bağlantısındaki KURULUM YÖNETİCİSİ yardımı ile yeni kurulum dosyası indirin.
4-Oyunu yeniden bilgisayarınıza kurun.
Rapor Et
Eski 2 Ağustos 2012, 14:59

Apex sorunu

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Wolfteam İspanyol indirdim cara girdim altta cris çıktı ve Apex Protect hatası verdi neolur buna biz çozüm bulun neolurr ?
Rapor Et
Eski 1 Ekim 2012, 19:50

Cvp: Wolfteam apex sorunu nasıl çözülür?

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar Apex Ban hatası banada geliyor yardımlar için Kadir Çiftci | Facebook ekleyiniz
Rapor Et
Eski 23 Ekim 2012, 19:43

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
wolfteam apex protect 11071 ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
ÇAR ID ŞİFRE VERİN ÇARA 10000 NAKİT GELSİN!!!!!

BU FIRSAT KAÇMAZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!
Rapor Et
Eski 15 Kasım 2012, 04:46

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ÇAR ID ŞİFRE VERİN ÇARA 10000 NAKİT GELSİN!!!!!

BU FIRSAT KAÇMAZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!
bana yardım edin
Rapor Et
Eski 9 Aralık 2012, 13:07

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşım çok sağol birde arkadaşlar şimdi apex hatası yaşayanlar için birde ben söyleyeyim
1-wolfteamı açtığınızda apex protect çıktığında işlemi sonlandıra gidin
2-sonra exe exploeri sonlandırın sonra görevlere gelip yeniden işlemi başlatın ekranınız geri gelir
Rapor Et
Eski 7 Mayıs 2013, 10:13

apex protec

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
beyler bende yeni yaptım kesin olur virüs programnı kapatın wolfteamı tekrer indirin yönetici olarak yapın calısır dercekten bende simdi yaptım ölesine oldu
Rapor Et
Eski 5 Haziran 2013, 11:16

#9 (link)
~~VIP~~
Lebron James - avatarı
Aynı sorun bende de oldu. Bilgisayara format atıp yeniden yükledim ve sorun ortadan kalktı.
Rapor Et
Eski 14 Ağustos 2013, 14:18

Apex protect 15201 hatası

#10 (link)
KingSnow
Ziyaretçi
KingSnow - avatarı
Arkadaşlar bende apex protect 15201 hatası veriyor wolfteama giriyorm öyle diyor format attık yine hataya devam etti virüs programndan flnmı kaynaklanıyor söylermisiniz
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.147 saniyede (68.79% PHP - 31.21% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 03:05
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi