Arama

Fransa'da oturum izni almak için ne yapmam gerekiyor?

Güncelleme: 7 Aralık 2015 Gösterim: 5.455 Cevap: 5
reco18 - avatarı
reco18
Ziyaretçi
27 Ocak 2012       Mesaj #1
reco18 - avatarı
Ziyaretçi
Mrb ben fransaya 2009 yilinda geldim oturum almak icin nerden baslayip neyapmam gerekiyor Msn SadMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
mahmet cuda - avatarı
mahmet cuda
Ziyaretçi
15 Mart 2012       Mesaj #2
mahmet cuda - avatarı
Ziyaretçi
Fransa'da oturum izni almak için ne yapmam gerekiyor?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Oturma izni ile alakalı bir çok sorunla karşılaştım bu sorunlar karşısında internet ortamında danışmanlık hizmeti veren bir firmaya ulaştım bu firma bana oturma izni ile ilgili kafamda soru bırakmadı.
maraz1210 - avatarı
maraz1210
Ziyaretçi
28 Haziran 2013       Mesaj #4
maraz1210 - avatarı
Ziyaretçi
slm ben fransaya 5 yıl önce kaçak olarak geldim şimdi oturum almak istiyorum nere ye başvurmalıyım ve kaç ay sürüyor aşama aam anlatırsanız sevinirim vevabınız için şimdiden teşekürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2013       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaslarar sorum şu fıransız alie cuzdanaı ıkamet belgesı pasaport vb evrakları verdım kurs ıcın aramama gereken nmarayı verdıler aradım ama ısmımın sıstemde olmagını soyledır evrakları vereli 12 gun oldu (23 agustostu) ismim sısteme nekadar surede suser acaba yada aramam gereken baska numara fln varmı yada aradıgımda sormam gereken soru nedır kendımı ıfade edemedıgımı dusundum bana sordularkı ogrencımısın dıye ahayır fıransız vatandasının esı dedım aile bırlesımı ıcın kurs gorecegımı soyledım yardıcı olun lutfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2015       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb oncelikle simdiden yardimlariniz icin tesekurler 2 yil oldu fransada kacak yasiyorum shengen vizesi ile litvanyaya giris yapip ordan buraya geldim esim turk vatandasi 10 yillik oturumu var 4 yasinda bir oglum var oturum alabilmek oturum alabilmek icin ne yapmam gerekiyor yardimci olursaniz sevinirim.