Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bakır, demir, çinko ve alüminyum tellerin direncini büyükten küçüğe sıralar mısınız?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 9 Şubat 2012 (17:59) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
8224 kez görüntülenmiş, 28 cevap yazılmış ve son mesaj 25 Nisan 2014 (08:50) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.88  |  Oy Veren: 17      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 9 Şubat 2012, 17:59

Bakır, demir, çinko ve alüminyum tellerin direncini büyükten küçüğe sıralar mısınız?

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bakır,demir,çinko ve alüminyum tellerin direncini büyükten küçüğe sıralayabilirmisiniz ? 6. sınıfa gidiyorum ve yaşıma göre bir cevap olsun lütfen. Çok acil lazım. Cevaplarınızı bekliyorum
Rapor Et
Reklam
Eski 13 Şubat 2012, 14:41

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya bnde cevap istiyorumm cumaya kadar çok acill
Rapor Et
Eski 13 Şubat 2012, 15:26

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
gerçekten ben de 6. sınıfa gidiyorum ve bana da lazım.fen ç.k 98 de lazım
Rapor Et
Eski 14 Şubat 2012, 17:28

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
of yhh bana acil bgn lzm cvplrnzı bklyrm
Rapor Et
Eski 18 Şubat 2012, 19:22

bakır demir çinko ve alimünyumun direnç ne kadardır ?

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bakır demir çinko ve alimünyumun dirençleri ne kadardır lütfen ihitiyacım var
Rapor Et
Eski 18 Şubat 2012, 20:04

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aliminyum >demir> çinko> bakır
Rapor Et
Eski 22 Şubat 2012, 17:46

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Bakır,demir,çinko ve alüminyum tellerin direncini büyükten küçüğe sıralayabilirmisiniz ? 6. sınıfa gidiyorum ve yaşıma göre bir cevap olsun lütfen. Çok acil lazım. Cevaplarınızı bekliyorum
1.bakır
2.çinko tel
3.demir
4aliminyum
Rapor Et
Eski 22 Şubat 2012, 19:29

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bakır 2.09 demir 12.01 çinkoyu bulamadım alimünyum 3.44
Rapor Et
Eski 29 Mayıs 2012, 16:36

Cvp: Bakır, demir, çinko ve alüminyum tellerin direncini büyükten küçüğe sıralar mısı

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar en doğrusu bende

1.bakır tel
2.alüminyum tel
3.çinko tel
4.demir tel olacak bu cevaplar isparlıdır

ispat adresi

oguzhocam
Rapor Et
Eski 13 Şubat 2013, 19:58

acil

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar acilen metallerin dirençlerini yazarmısınız ? 6.sınıfa gidiyorum.ödevim var .
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.164 saniyede (70.93% PHP - 29.07% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 13:09
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi