Arama

Kırıkkale Alişen İğde Lisesi'nin müdür ve öğretmenlerini nereye şikayet edebiliriz?

Güncelleme: 12 Haziran 2012 Gösterim: 2.670 Cevap: 1
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kırıkale alişen igde lisesinde okuyordum ve beni attılar suçum yokken koridordaydım karşı sınıfa gidiyodum hocam geldi arkamdan tekme vurdu bugazımı sıktı ve bunu bütün arkadaşlarrım gördü müdür yardımcısınn odasına giriyolar müdür yrdmcısı degnek kırıyo ellerinde ögrenciler sigaraya alkole alıştılar ne yapacaklarını bilmiyoar benide attılar babamın işi yok durumumuz kötü okumam lazım benim şu anda cumhuriyet lisesindeyim ve alişen igde lisesindeki hocalar bilerek bana 0 verdiler notlarıma dönemin ortasında okuldan attılar ne yapacagımı bilmiyorum ögrenciler isyandalar okulda benim okulumu bitirmem lazım hocalar şiddet uyguluyolar her kes beni okulda bilirdi sakin ögrenciyim her keste şaşırdı atılmama benim sayın ben geri okulumu istiyorum notlarımın hakkında verilmesini istiyorum ögrencilerin sigara içmemesi alkol içmemesi hocaların yüzünden şidd uyguludıklarından bunalıma giriyolar bakanımızın buraya arz ederim kendisinin gelmesini veya müfettiş yollamasını bana destek çıkmalarını istiyorum ....
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Haziran 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

kirikkale alisen igde lisesi ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

alişen iğde lisesi klız meslek lisesi olacak mı?
Sponsorlu Bağlantılar