PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Erol Yavuz kimdir, hayatı ve çalışmaları hakkında bilgi verir misiniz?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir18:42, 26 Şubat 2012 
Erol Yavuz kimdir, hayatı ve çalışmaları hakkında bilgi verir misiniz?


Benzer Konular:
Etiketler:
  • erol yavuz hayati
  • erol yavuz kimdir
  • erol yavuz un hayati
Cevap
Misafir21:08, 6 Mart 2012 
resmide olsun
Cevap
Misafir16:14, 14 Mayıs 2012 
Alıntı:
erol yavuz hayati ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
erol yavuzun hayatı hakkında daha cok bilgiye ulaşmak istiyorum
Cevap
lol oynayan18:10, 10 Aralık 2013 
erol yavuzun hakında bilgi vre nyokmu yaa????????
Cevap
Misafir18:16, 10 Aralık 2013 
Dr. Mühendis Erol Yavuz 1962 yılında Sivas da doğmuştur.
İlk ve orta öğrenimini İstanbul da Nurettin Teksan ilkokulu ve Kadıköy Ortaokulu’nda tamamladıktan sonra, 1979 yılında Haydarpaşa Lisesinden mezun olmuştur.
Yüksek öğrenimine, 1980 yılında İstanbul Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi Harita-Kadastro Bölümünde (gece) başlamıştır. 1985 yılında yüksek öğrenimini bölüm birincisi olarak tamamlayıp, aynı yıl İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Anabilim Dalı Jeodezi Programında Yüksek Lisans öğrenimine başlamıştır. Aynı yıl S.T.F.A Holding Temel Araştırma A.Ş.’de işe başlamış ve 1987 yılına kadar bir çok önemli projede mühendis ve kısım şefi olarak çalışmıştır. 1987 yılında Uluslar arası Birleşmiş Müşavirle A.Ş.’de harita işlerinden sorumlu müşavir olarak işe başlamıştır.
1988 yılında Yüksek Mühendis unvanını alarak, aynı yıl adı geçen bölümde doktora öğrenimine başlamış, daha sonra yoğun işleri dolayısıyla doktora öğrenimine bir süre ara vermek zorunda kalmıştır. 1990 yılında kısa dönem askerlik hizmetini tamamlamış. 1994 yılı sonuna kadar adı geçen şirkette önemli projelerde müşavirlik yaptıktan sonra, buradan da ayrılarak, aynı yıl Yıldız Teknik Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Harita Programında Uzman olarak işe başlamıştır.
1996 yılında, ara verdiği doktora öğrenimine İ.T.Ü Fen Bilimleri Enstitüsünde yeniden başlamıştır. 1997 yılında Yıldız Teknik Üniversitesinde Öğretim Görevlisi unvanını almıştır. 1998 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Harita Programı Yürütücülüğü’ne atanmış ve halen aynı programda Program Yürütücüsü olarak çalışmaktadır. Mart 2000 tarihinde doktora öğrenimini tamamlamıştır. Ağustos 2000 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcılığı görevine atanmış ve halen Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Çok iyi derece İngilizce bilen Erol Yavuz evli ve iki Çocuk babasıdır.
Cevap
Misafir09:47, 18 Mart 2014 
erol yavuzun otobiyografi şeklinde hayatı
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama
Mesaj:
Tüm Soru-Cevap Konuları
Benzer Konular
Harezmi kimdir, hayatı ve çalışmaları hakkında bilgi verir misiniz?
Fazıl Say kimdir, hayatı ve çalışmaları hakkında bilgi verir misiniz?
Erol Evgin kimdir, hayatı hakkında bilgi verir misiniz?
Weissman kimdir, hayatı ve çalışmaları hakkında bilgi verir misiniz?