Arama

Bilgisayarımın ağ şifresini nasıl öğrenebilirim?

Güncelleme: 2 Kasım 2014 Gösterim: 39.905 Cevap: 13
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim telefonumda wifi var ve ben evimizdeki bilgisayarın internetinden telefonumla internete bağlanmak istiyorum fakat bağlanmak için ağ şifresi gerekiyor sizce bilgisayarımın ağ şifresini nasıl öğrenebilirim????
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kabloluysa olmaz ama kablosuzsa evdeki pc o zaman başlat-)çalıştır-)''cmd'' yaz-) çıkan yere ''ipconfig'' yaz ve IP adresin vb. öğren.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ben yapmaya korkuyorum ya blgisayarıma bişe olursa diye olurmu acaba yardım EDin
mino - avatarı
mino
Ziyaretçi
6 Aralık 2012       Mesaj #4
mino - avatarı
Ziyaretçi
slm ya benim wifi ım var fakat ben bilgisayarın şifresini bulamıyorum acaba nasıl öğrenicem lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2013       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mino adlı kullanıcıdan alıntı

slm ya benim wifi ım var fakat ben bilgisayarın şifresini bulamıyorum acaba nasıl öğrenicem lütfen

ya cidden yardım edinnn nolur
ocean97 - avatarı
ocean97
Ziyaretçi
27 Şubat 2013       Mesaj #6
ocean97 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benim telefonumda wifi var ve ben evimizdeki bilgisayarın internetinden telefonumla internete bağlanmak istiyorum fakat bağlanmak için ağ şifresi gerekiyor sizce bilgisayarımın ağ şifresini nasıl öğrenebilirim????

Msn Grin şaka mısın kardeşim kim kurduysa sizin wifi yi git şifresini iste ondan şifrelemiş Msn Grin
sonicinin - avatarı
sonicinin
Ziyaretçi
27 Şubat 2013       Mesaj #7
sonicinin - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

192.168.1.1 i internet satırına yaz tabi ttnet isen veya o ilki olmassa 192.168.2.1 i yaz gir orda sana bi şifre sorcak eğer orayı bilmiyosan ara 444 0 375 ti yalnış hatırlamıyosam ttnetin numarası orda sölüyolar o panele giriş yaparak halledebilirsin olmassa teamwiewer üstünden yardımcı olabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2013       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim telefonum dokunmatik
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
28 Şubat 2013       Mesaj #9
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Telefonunuzla internete acılmanız için önce wifi özelliğiniz olmalı bu oldugunu var sayarak bu seferde evde kullandıgınız internet için kullanılan modemin wireless özeliğnin olması gerekiyor yani kablosuz yayın yapan modeli bu da tamamsa son işlem wifi şifresi buda eğer modem size aitse marka modeline göre modem arayüzüne girip kablosuz baglantı ayarlarına girip wifi şifrenizi öğrenebilir yada aktif değilse açar kendiniz şifre atayabilirsiniz.

Genellikle modem arayuzu 192.168.2.1 ip adresini tarayıcınıza yazdıgınızda modemin arayuzu gelir ve muhtemel arayuzune giriş şifresi sorar. Bunu bilmeniz gerekir. Bu sifre eğer orjinal şifresi değiştirilmişse kurulumu yapan kişiden almanız gerekiyor.

Bunlar genel olarak bu tip bağlantının yapılması presedurudur. Daha kısası evde eger laptopla baglanılıyorsa o laptopun kullandıgı sifre size lazım olan şifre ile aynıdır sorup istemekle bişi kaybetmezsiniz.

Ancak ortak internet kullanılıyorsa ve wifi baglantının yapıldıgı modem sizde değilse o modem sahibindende talep edebilirsiniz eğer bir ortaklığınız söz konusu ise.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2013       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilmiyorum ben neden bilebilirim söyler misiniz acaba bu mümkün müdür? lütfen söyleyiniz teşkür ederim beni dinlediğiniz için sizinde önemli değil diyeceğini biliyorum ama EMİN DEĞİLİM İNŞALLAH ÖYLEDİR görüşmemek üüzere gerçi niye ben sizle görüşeyim ki yoksa sapık mkısınız siz haaaaaaaaaaaa