Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bilgisayarımın ağ şifresini nasıl öğrenebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 27 Şubat 2012 (15:46) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
21952 kez görüntülenmiş, 12 cevap yazılmış ve son mesaj 23 Ocak 2014 (16:59) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.20  |  Oy Veren: 5      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 27 Şubat 2012, 15:46

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar benim telefonumda wifi var ve ben evimizdeki bilgisayarın internetinden telefonumla internete bağlanmak istiyorum fakat bağlanmak için ağ şifresi gerekiyor sizce bilgisayarımın ağ şifresini nasıl öğrenebilirim????
Benzer Konular: Etiketler:
  • ag parolami nasil ogrenebilirim
  • ag sifremi nasil ogrenebilirim
  • internet sifremi nasil bulabilirim
  • internet sifremi nasil ogrenirim
  • internet sifresini nasil bulurum
Rapor Et
Reklam
Eski 29 Nisan 2012, 01:05

Cvp: Bilgisayarımın ağ şifresini nasıl öğrenebilirim?

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kabloluysa olmaz ama kablosuzsa evdeki pc o zaman başlat-)çalıştır-)''cmd'' yaz-) çıkan yere ''ipconfig'' yaz ve IP adresin vb. öğren.
Rapor Et
Eski 14 Kasım 2012, 21:45

Cvp: Bilgisayarımın ağ şifresini nasıl öğrenebilirim?

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
selam ben yapmaya korkuyorum ya blgisayarıma bişe olursa diye olurmu acaba yardım EDin
Rapor Et
Eski 6 Aralık 2012, 18:15

wifi

#4 (link)
mino
Ziyaretçi
mino - avatarı
slm ya benim wifi ım var fakat ben bilgisayarın şifresini bulamıyorum acaba nasıl öğrenicem lütfen
Rapor Et
Eski 27 Şubat 2013, 19:14

yardım

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
mino adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

slm ya benim wifi ım var fakat ben bilgisayarın şifresini bulamıyorum acaba nasıl öğrenicem lütfen
ya cidden yardım edinnn nolur
Rapor Et
Eski 27 Şubat 2013, 21:31

#6 (link)
''I'm. What I'm ?''
ocean97 - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

arkadaşlar benim telefonumda wifi var ve ben evimizdeki bilgisayarın internetinden telefonumla internete bağlanmak istiyorum fakat bağlanmak için ağ şifresi gerekiyor sizce bilgisayarımın ağ şifresini nasıl öğrenebilirim????
şaka mısın kardeşim kim kurduysa sizin wifi yi git şifresini iste ondan şifrelemiş
Rapor Et
Eski 27 Şubat 2013, 23:15

#7 (link)
sonicinin
Ziyaretçi
sonicinin - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

192.168.1.1 i internet satırına yaz tabi ttnet isen veya o ilki olmassa 192.168.2.1 i yaz gir orda sana bi şifre sorcak eğer orayı bilmiyosan ara 444 0 375 ti yalnış hatırlamıyosam ttnetin numarası orda sölüyolar o panele giriş yaparak halledebilirsin olmassa teamwiewer üstünden yardımcı olabilirim
Rapor Et
Eski 28 Şubat 2013, 14:05

ben

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim telefonum dokunmatik
Rapor Et
Eski 28 Şubat 2013, 14:49

#9 (link)
Bir Dünyalı
kompetankedi - avatarı
Telefonunuzla internete acılmanız için önce wifi özelliğiniz olmalı bu oldugunu var sayarak bu seferde evde kullandıgınız internet için kullanılan modemin wireless özeliğnin olması gerekiyor yani kablosuz yayın yapan modeli bu da tamamsa son işlem wifi şifresi buda eğer modem size aitse marka modeline göre modem arayüzüne girip kablosuz baglantı ayarlarına girip wifi şifrenizi öğrenebilir yada aktif değilse açar kendiniz şifre atayabilirsiniz.

Genellikle modem arayuzu 192.168.2.1 ip adresini tarayıcınıza yazdıgınızda modemin arayuzu gelir ve muhtemel arayuzune giriş şifresi sorar. Bunu bilmeniz gerekir. Bu sifre eğer orjinal şifresi değiştirilmişse kurulumu yapan kişiden almanız gerekiyor.

Bunlar genel olarak bu tip bağlantının yapılması presedurudur. Daha kısası evde eger laptopla baglanılıyorsa o laptopun kullandıgı sifre size lazım olan şifre ile aynıdır sorup istemekle bişi kaybetmezsiniz.

Ancak ortak internet kullanılıyorsa ve wifi baglantının yapıldıgı modem sizde değilse o modem sahibindende talep edebilirsiniz eğer bir ortaklığınız söz konusu ise.
Rapor Et
Eski 28 Şubat 2013, 16:25

bilmem

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilmiyorum ben neden bilebilirim söyler misiniz acaba bu mümkün müdür? lütfen söyleyiniz teşkür ederim beni dinlediğiniz için sizinde önemli değil diyeceğini biliyorum ama EMİN DEĞİLİM İNŞALLAH ÖYLEDİR görüşmemek üüzere gerçi niye ben sizle görüşeyim ki yoksa sapık mkısınız siz haaaaaaaaaaaa
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.175 saniyede (72.46% PHP - 27.54% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 17:04
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi