Arama

Rüyamı yorumlar mısınız? - Sayfa 2

Güncelleme: 15 Ekim 2015 Gösterim: 10.196 Cevap: 42
tebessum35 - avatarı
tebessum35
Ziyaretçi
13 Temmuz 2012       Mesaj #11
tebessum35 - avatarı
Ziyaretçi
Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Rüyada ölü görmek hayra yorulur. Ölmüş insanların rüya aleminde söyledikleri doğru olarak çıkar. İnsanın kendisini ya da başkasını rüyada ölmüş görürse, onun ahlakının bozulmasına yorumlanır. Ölünün güldüğünü görmek vicdanınızın rahat olacağını işaret eder.
essmer - avatarı
essmer
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2012       Mesaj #12
essmer - avatarı
Kayıtlı Üye
MerHaba .. ben bir rüya gördüm anlamını da çok merak ediyorum bana yardımcı olur musunuz?Lütfen...
Rüyam şöyle:
Sponsorlu Bağlantılar

Biri bana Küçük bir kız çocuğunun fotoğrafını gösterdi .Sonrada bana acı kahve çekirdeği verdi bende o çekirdeği alıp çikolata yaptım. Sonra arabaya binip bana veren kişiye biraz tatsın diye verdin.

Yardım eden Herkese şimdiden çok teşekkür ederim. ..

hako12345 - avatarı
hako12345
Ziyaretçi
28 Temmuz 2012       Mesaj #13
hako12345 - avatarı
Ziyaretçi
sana yapılan bir iyiliğe karşılık bekleyen biri olabilir benim yorumum.Msn Wink
essmer - avatarı
essmer
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2012       Mesaj #14
essmer - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
hako12345 adlı kullanıcıdan alıntı

sana yapılan bir iyiliğe karşılık bekleyen biri olabilir benim yorumum.Msn Wink

Tşk Yorumun için Msn Happy
ArCHanqeL - avatarı
ArCHanqeL
Ziyaretçi
28 Temmuz 2012       Mesaj #15
ArCHanqeL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
essmer adlı kullanıcıdan alıntı

MerHaba .. ben bir rüya gördüm anlamını da çok merak ediyorum bana yardımcı olur musunuz?Lütfen...
Rüyam şöyle:

Biri bana Küçük bir kız çocuğunun fotoğrafını gösterdi .Sonrada bana acı kahve çekirdeği verdi bende o çekirdeği alıp çikolata yaptım. Sonra arabaya binip bana veren kişiye biraz tatsın diye verdin.

Yardım eden Herkese şimdiden çok teşekkür ederim. ..

Bence rüyanı herkese yorumlatma...kendin hayırlı düşün hayırlı olsun.... herkes olumlu yormayabilir...
essmer - avatarı
essmer
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2012       Mesaj #16
essmer - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
ArCHanqeL adlı kullanıcıdan alıntı

Bence rüyanı herkese yorumlatma...kendin hayırlı düşün hayırlı olsun.... herkes olumlu yormayabilir...

Olumlu yada olumsuz sadece merak ettim öğrenmek istiyorum .... Bunun sonucu bişey değiştirmez onuda biliyorum zaten Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyada oglumla benim üstümde gezen beyaz helikopter içinde bir çocuk ve eşim üstümüze geliyor bir süre sona düşüyor eşim ölüyor çocuk sag cocugu alıp gidiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mezarlıkta yürürkrn ölülerin canlanıp peşimize takıldıgını gördüm sonra eve geldik 5 6kişiydik hepimizin kılıgına girdiler korkutmadılar hiç bişey olmadı ama merak ettim lütfen cvp verin
bloom22 - avatarı
bloom22
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2012       Mesaj #19
bloom22 - avatarı
Kayıtlı Üye
burcu toprak:
okulu kafana çok taktın sınavın falan var heralde bu yüzden görmüş olabilirsin3 kez görmüşsün onu unutmaya çalış düşünme
rüyasında kayınvalidesi olan:
rüyaların tersi olur derler belki seninki de onlardandır belki yakında turşu kuracaksınız...
Msn Happy benden bu kadar
Hayat fırtına demek değil, fırtınanın altında dans öğrenmektir.
tebessum35 - avatarı
tebessum35
Ziyaretçi
28 Ağustos 2012       Mesaj #20
tebessum35 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

rüyamda annemi annanemi ve rahmetli dayımın eşini basımda beklerken gördüm rüyamda uykudan uyandım basımdalardı'' aynı gün tekrar uyuduktan sonra deniz gördüm sakin ve bayagı geniş bi deniz' gene aynı gün asker oldugumu gördüm kamuflajın icindeydim

Asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)
Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.
Karar vermeden önce çok iyi düşünmeniz gerekiyor. Aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.
Asker güç, güven, başarı, inanılacak dost anlamına gelir. Rüyasında askeri üniforma giyen bir kimsenin hayatında iyi değişiklikler olacak anlamına gelir. Bir geçit resmi gören kişi de toplumda istediği duruma gelir.
Asker görmek kudretle yorumlanir. Rüyada bir generalle konustugunuzu görmek, islerinizde hiçbir zaman zorlukla karsilasmayacaginiza delalet eder. Bir er olarak bir askeri büroda çalistiginizi görmek, hükümet dairelerinde olan islerinizi kolaylikla neticelendireceginize, bir askeri birlik içinde egitim yaptiginizi veya takim halinde bir caddeden geçtiginizi görmek, çalistiginiz yerde sevildiginize ve her zaman için hizmetinizden faydalanilip takdirle anilacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir asker, peygamber, devlet adami ya da bir alim ile görülüyorsa, mu'minler hakkinda yardima isaret eder. Bir kimse rüyada bir sehire veya bir sokaga ya da bir mahalleye asker geldigini görse, o yerlere yagmur yagar. Bazi tabirciler, asker görmeyi, mu'minler için kurtulus ve zalimlerden intikam alma olarakta yorumlamaktadirlar
Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.
Rüyada asker görmek evinizin güvenli olduğuna, asker olduğunuzu görmek,başarı ve zenginlik için bütün gücünüzle çalışmanız gerektiğine, büyük bir komutanın emrinde savaşa katılmak, çok mutlu olduğunuza, asker evinde olmak, hastalanılacağına,kışla içerisinde asker görmek, eski bir dosttan yardım alınacağına, askeri hasta görmek, birisine yardım etmek istediğiniz halde,kötü niyetli biri tarafından engellendiğinize,silahsız asker görmek, tanıdığınız bir kadının kötülüğüne maruz kalacağınıza işarettir.