Arama

Rüyamı yorumlar mısınız? - Sayfa 4

Güncelleme: 15 Ekim 2015 Gösterim: 10.189 Cevap: 42
AnıL - avatarı
AnıL
Ziyaretçi
11 Mart 2013       Mesaj #31
AnıL - avatarı
Ziyaretçi
Ben 1 hafta once dugun hazılırlığı yapıoyrudm ruyamda ama sonradan vazgecmısım 1 hfata sonra dugundeyım guzel sıtedıgım bır kızlar evlenıyorum ama dugunum denızın ortasında Nolur YArdım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2013       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda annemi annanemi ve rahmetli dayımın eşini basımda beklerken gördüm rüyamda uykudan uyandım basımdalardı…… aynı gün tekrar uyuduktan sonra deniz gördüm sakin ve bayagı geniş bi deniz… gene aynı gün asker oldugumu gördüm kamuflajın
hemen ceveplayayım rüyanda bir yakınını görmek ve basını konuştuklorını örmek sizin için dar ve sıkıntılı günler olacak aile bireyleri seni bu durumdan kurtarmak için çok caba gösterecekler
Sponsorlu Bağlantılar

rüyada deniz görmek yakında olacak bir felekettin habercisidir

aynı günde asker olduğunu görmüsün bunu kısaca şöyle açıklaya biliriz:
aske olmak rüyada sevdiklerinizzden ayrı kalacaksınız demektir
arzu - avatarı
arzu
Ziyaretçi
23 Mayıs 2013       Mesaj #33
arzu - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda pişmiş kurbağa yiyordum. yorumu nedir?
Son düzenleyen _VICTORY_; 23 Mayıs 2013 07:57
hakanuckan - avatarı
hakanuckan
Ziyaretçi
9 Haziran 2013       Mesaj #34
hakanuckan - avatarı
Ziyaretçi
askeri personelim ve askeri aracın içinde ne kucuk nede buyuk yılan gordum benım uzerıme dogru gelıyordu ve uzerine esofman uzerımı attım daha sonrasında esofmanı kaldırdıktan sonra uzerıme gelmeyı bıraktı aracın dısına cıktı sonrasında bır kac tane daha kucuk yılan aracın ıcınden cıktı devamında aracımın yanındakı yokusu benım uzerıme gelen yılan ıle bır yılan daha cıkmaya basladılar ve yukarıdakı mevzıde meslektasım tarafından benım uzerıme gelen yılan kafasına basarak olduruldu bu be anlama gelıyor bana acıklarmısınız lütfen acilen cevap bekliyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ağustos 2013       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda atın üzerinde olgun erik topluyordum ama atın ön ayakları ve başı yere doğru eyikti ve kayıp düşeceğimi hissediyordum ama düşmedim.
durustgenc - avatarı
durustgenc
Ziyaretçi
22 Temmuz 2014       Mesaj #36
durustgenc - avatarı
Ziyaretçi
benim sevdiğim biri var ve o kisiylede yakında evlenecez kısmet olursa insallah ve iki kızı var amaki ( rüyamda gördüğümse küçük üvey kızım ve ben bir yerde oturuyoruz öz babası görmek icin yanımıza geliyor hep beraber medeni sekilde oturup ben üvey kızım ve babası konuşuyoruz ve kahkahalı sohbet diyebilirim babası kızıyla birkaç saat bas basa zaman gecirmek için yanımdan ayrılıyorlar ve ben sonradan arkalarından kosarak gidip üvey kızıma sesleniyorum ve babasının yanından yanıma geliyor ve ben sadece birşey olursa beni ara diyorum vede bulundduğun yeri bana haber et ben gelir alırım diyorum ve sanki içimde korkuyla birden uyandım ) lütfen bu rüya hakkında beni bilgilendirirmisiniz huzursuz oldum inanın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2014       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda cemaatten insanlar arkasında deve ve yavrusu deve beni takip ediyo korkuyorum saklanıyorum .insanlar bi eve giriyolar dışarda küçük boynuzları olan koç kalıyor onu vermek için içeri giriyorum.sahibi bana veriyo kucağıma alıyorum üzerime işiyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2015       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Rüyamda aşık olduğum zengin biri bana bir kitap yazdı kitapta beni iyi bir şekilde anlatıyordu. Bana bu kişi çok ilgili davrandı. Diğerleri kıskandı asdfasdasdsadfas. Nese işte bana bu kitabı verdi . Sonrada uzadı.(gitti) Bir daha da gelmedi . Sonra birisi bu kitabı çaldı. Aradım aradım bulamadım.O kişiyi çok sıkıştırdım ama kitabı vermedi. Ne olur yardımcı olun bu ne demek?
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
26 Ocak 2015       Mesaj #39
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
arzu adlı kullanıcıdan alıntı

rüyamda pişmiş kurbağa yiyordum. yorumu nedir?

Rüyada pişmiş kurbağa yediğini görmek, sağlıklı hayata, sevecen orta yaşlı akrabaya, kısa sürede alınacak hayırlı haber duymaya, akrabalarla birlikte yaşamaya, külfetsiz elde edilen rızka, istenilen bir kazanca, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, maddiyata gelecek artışa, parasal yükü olan tanıdığı birinden uzaklaşmaya, ticari kazancı yüksek girişimler gerçekleştireceğine, hak edilmiş zenginliğe yorulur

Rüyada pişmiş kurbağa yediğini görmek ne manaya gelir, Olumsuz anlamda mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, saklanansırların ortaya döküleceğine, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, dara düşmeye, can sıkıcı hale gelmeye işarettir

Rüyada pişmiş kurbağa yediğini görmek tabiri, Farklı bir açıdan bakan tabirciler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra hak ettiği mala, zahmetle kavuştuğu mevkiye, çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı hayra, başarısızlıktan sonra düşlediği daha iyi kazanca delalet eder.

Alıntıdır!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Nisan 2015       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba rüyamda kardesimle birlikte üzeri kaya ve kalaslarla dolu kamyon gibi tır gibi biseyin üstüne çıkıyoruz ben korkuyorum sonra tır yan yatıyor gibi oluyor biz kardeşimle kayıyoruz kamyonun üstünden ama bişey olmuyor biz kayarken karşıdan birileri geliyor on kisi kadar varlar bu arada kamyondaki taşlar sanki kuş lastiğinden fırlatılmışcasına onların üstüne fırlıyor o arada ben içimden diyorumki bak şu Allahın işine biz düşüyorduk derken onlardan kurtuluyormuşuz gibi bişeyler hissediyorum çok merak ediyorum yorumunu