Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Cengizhan 2 oyunu hakkında bilgi verir misiniz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda sweetpumpkin tarafından 24 Şubat 2012 (21:11) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
2012 kez görüntülenmiş, 8 cevap yazılmış ve son mesaj 25 Ekim 2012 (19:54) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 24 Şubat 2012, 21:11

#1 (link)
sweetpumpkin
Ziyaretçi
sweetpumpkin - avatarı
Uzun yıllardır online oyun sektöründe hayatımı heba etmiş birisi denebilirim. Pvp tarzı oyunlar olsun küçüğünden büyüğüne herkesin oynadığı oyunlar olsun. Kısacası bu tempolu oyun arayışları içerisinde "ki wow ko ve sro oynamama rağmen" keşfettiğim ve geliri tamamiyle Türk sermayesiyle yapılan bir oyun buldum geçen arkadaşım sayesinde. cengizhan2 diye bir oyun. Irklar var sınıflar var. Duyduğuma göre Türk olabiliyormuşsunuz Rus olabiliyormuşsunuz güzel bir tema üzerine düzenli ve disiplinli bir oyun olduğunu işittim. Klasik oyuncu ve oyuncu tarzı oyunlardan bıktığım için bu oyunu oynamayı düşünüyorum. Sizinde fikrinizi alayım dedim ? Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler
Etiketler:
  • cengiz han 2 hakkinda bilgi
  • cengizhan 2 hakkinda bilgi
  • cengizhan 2 oyunu hakkinda
  • cengizhan 2 tarzi oyunlar
  • cengizhan2 loncadan nasil cikilir
Benzer Konular:
Rapor Et
Reklam
Eski 7 Mart 2012, 05:58

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Başarılı bir oyun cengizhan. tavsiye ederim ben oyunuyorum şuanda 70 lvlim. başarılı buldum. savaşları ve questleri güzel. pvp olanağı her zaman var. başlarsan pişman olmazsın. savaşçı açtım ben şamanda güzel
Rapor Et
Eski 11 Mart 2012, 00:42

Binek eğitme olayı nedir ? Cengizhan2

#3 (link)
isyankarerim
Ziyaretçi
isyankarerim - avatarı
Selam ustalar. Bir çok kişinin burada oyunlarda iyi seviyelerde olduğunu duydum. Belki yeni çıkan Cengizhan2 oynayan vardır diye yazıyorum bunu.

Başlangıçta verilen bi tane at var. Yada tay diyelim. Bunu eğitip yetenek geliştiriyormuşuz.
O sayfayı gördüm ama öncelikler neler olmalı bir binek için.

Misal savaşçı bineği gibi yetiştirebilir miyim. Tepik atsın filan.

Ha bu arada oyun tamamen türkçe katılmak isteyen olursa oyun için nickim "erlikhan" pm atabilirsiniz.

Göz atmak istersenizde CengizHan2
Rapor Et
Eski 15 Mart 2012, 22:15

Kral’ı Suçlama ! Cengizhan2

#4 (link)
isyankarerim
Ziyaretçi
isyankarerim - avatarı
Selam ağabeyler, ablalar.

Biz birkaç arkadaş cengizhan2 ye başladık. Aslında memnunuz oyundan ama oyun içinde seçilmiş olan kralın yönetimini ve uygulamalarını beğenmiyoruz. Kralı suçlama diye bir şey varmış. Bunu bilen var mıdır nasıl yapıldığını acaba. Kralı devirip kendi loncamızla yönetime gelmek istiyoruz o yüzden bilgi lazım.

Ha bu arada oyun tamamen türkçe katılmak isteyen olursa oyun için nickim "erlikhan" pm atabilirsiniz.
Rapor Et
Eski 23 Mart 2012, 18:47

CengizHan2 Meslekler Hakkında Sorum Var ?

#5 (link)
isyankarerim
Ziyaretçi
isyankarerim - avatarı
Selam hacılar ;

Bu Cengizhan2 oyununu oynuyoruz da biz. Irkları sınıfları filan anladık ama meslekler hakkında bilgi edinemedik. Nedir ne değildir kimden alınır nereye verilir. Hangi Sınıf hangi mesleği kasmalıdır bilgisi olan varsa aydılatabilir mi ?

Göz atmak istersenizde CengizHan2
Rapor Et
Eski 29 Mart 2012, 06:41

Cengizhan2 Yeni Haritalar

#6 (link)
Favole
Ziyaretçi
Favole - avatarı
Selamlar arkadaşlarla beraber klanca cengizhan 2 oynuyoruz da yeni yama notlarını incelerken dikkatimi çekti 12-12 savaş alanı geliyomuş bununla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olan var mı ? ben pek bişi bulamadım da.
Rapor Et
Eski 8 Nisan 2012, 23:39

cengizhan2 vahşi aslan olayını bilen ?

#7 (link)
isyankarerim
Ziyaretçi
isyankarerim - avatarı
Arkadaşlar ben vahşi aslan kullanmak istiyorum ama oyun içinde kime sorsam tam bilgiye sahip değil . Bazı sitelere baktım ve bulamadım bende buraya yazayım dedim. Vahşi aslan kaç level istiyor ? tam özellikleri neler ? yardımcı olursanız sevinirim
Rapor Et
Eski 29 Mayıs 2012, 23:03

cengizhan 2 vahşi aslan hakkında biraz bilgi ?

#8 (link)
sweetpumpkin
Ziyaretçi
sweetpumpkin - avatarı
Arkadaşlar ben vahşi aslan kullanmak istiyorum ama oyun içinde kime sorsam tam bilgiye sahip değil . Bazı sitelere baktım ve bulamadım bende buraya yazayım dedim. Vahşi aslan kaç level istiyor ? tam özellikleri neler ? yardımcı olursanız sevinirim
Rapor Et
Eski 25 Ekim 2012, 19:54

Cengizhan 2 Nasıl Loncadan Çıkılır

#9 (link)
Ödevcan
Ziyaretçi
Ödevcan - avatarı
arkadaşlar Cengizhan 2de loncamdan çıkamıyorum yardım edermisiniz

Adım : KiNGBaSTLe
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.182 saniyede (70.56% PHP - 29.44% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 10:45
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi