Arama

Cengizhan 2 oyunu hakkında bilgi verir misiniz?

Güncelleme: 28 Temmuz 2015 Gösterim: 5.805 Cevap: 10
sweetpumpkin - avatarı
sweetpumpkin
Ziyaretçi
24 Şubat 2012       Mesaj #1
sweetpumpkin - avatarı
Ziyaretçi
Uzun yıllardır online oyun sektöründe hayatımı heba etmiş birisi denebilirim. Pvp tarzı oyunlar olsun küçüğünden büyüğüne herkesin oynadığı oyunlar olsun. Kısacası bu tempolu oyun arayışları içerisinde "ki wow ko ve sro oynamama rağmen" keşfettiğim ve geliri tamamiyle Türk sermayesiyle yapılan bir oyun buldum geçen arkadaşım sayesinde. cengizhan2 diye bir oyun. Irklar var sınıflar var. Duyduğuma göre Türk olabiliyormuşsunuz Rus olabiliyormuşsunuz güzel bir tema üzerine düzenli ve disiplinli bir oyun olduğunu işittim. Klasik oyuncu ve oyuncu tarzı oyunlardan bıktığım için bu oyunu oynamayı düşünüyorum. Sizinde fikrinizi alayım dedim ? Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Başarılı bir oyun cengizhan. tavsiye ederim ben oyunuyorum şuanda 70 lvlim. başarılı buldum. savaşları ve questleri güzel. pvp olanağı her zaman var. başlarsan pişman olmazsın. savaşçı açtım ben şamanda güzel
Sponsorlu Bağlantılar
isyankarerim - avatarı
isyankarerim
Ziyaretçi
11 Mart 2012       Mesaj #3
isyankarerim - avatarı
Ziyaretçi
Selam ustalar. Bir çok kişinin burada oyunlarda iyi seviyelerde olduğunu duydum. Belki yeni çıkan Cengizhan2 oynayan vardır diye yazıyorum bunu.

Başlangıçta verilen bi tane at var. Yada tay diyelim. Bunu eğitip yetenek geliştiriyormuşuz.
O sayfayı gördüm ama öncelikler neler olmalı bir binek için.

Misal savaşçı bineği gibi yetiştirebilir miyim. Tepik atsın filan.

Ha bu arada oyun tamamen türkçe katılmak isteyen olursa oyun için nickim "erlikhan" pm atabilirsiniz.

Göz atmak istersenizde CengizHan2
isyankarerim - avatarı
isyankarerim
Ziyaretçi
15 Mart 2012       Mesaj #4
isyankarerim - avatarı
Ziyaretçi
Selam ağabeyler, ablalar.

Biz birkaç arkadaş cengizhan2 ye başladık. Aslında memnunuz oyundan ama oyun içinde seçilmiş olan kralın yönetimini ve uygulamalarını beğenmiyoruz. Kralı suçlama diye bir şey varmış. Bunu bilen var mıdır nasıl yapıldığını acaba. Kralı devirip kendi loncamızla yönetime gelmek istiyoruz o yüzden bilgi lazım.

Ha bu arada oyun tamamen türkçe katılmak isteyen olursa oyun için nickim "erlikhan" pm atabilirsiniz.
isyankarerim - avatarı
isyankarerim
Ziyaretçi
23 Mart 2012       Mesaj #5
isyankarerim - avatarı
Ziyaretçi
Selam hacılar ;

Bu Cengizhan2 oyununu oynuyoruz da biz. Irkları sınıfları filan anladık ama meslekler hakkında bilgi edinemedik. Nedir ne değildir kimden alınır nereye verilir. Hangi Sınıf hangi mesleği kasmalıdır bilgisi olan varsa aydılatabilir mi ?

Göz atmak istersenizde CengizHan2
Favole - avatarı
Favole
Ziyaretçi
29 Mart 2012       Mesaj #6
Favole - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar arkadaşlarla beraber klanca cengizhan 2 oynuyoruz da yeni yama notlarını incelerken dikkatimi çekti 12-12 savaş alanı geliyomuş bununla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olan var mı ? ben pek bişi bulamadım da.
isyankarerim - avatarı
isyankarerim
Ziyaretçi
8 Nisan 2012       Mesaj #7
isyankarerim - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben vahşi aslan kullanmak istiyorum ama oyun içinde kime sorsam tam bilgiye sahip değil . Bazı sitelere baktım ve bulamadım bende buraya yazayım dedim. Vahşi aslan kaç level istiyor ? tam özellikleri neler ? yardımcı olursanız sevinirim
sweetpumpkin - avatarı
sweetpumpkin
Ziyaretçi
29 Mayıs 2012       Mesaj #8
sweetpumpkin - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben vahşi aslan kullanmak istiyorum ama oyun içinde kime sorsam tam bilgiye sahip değil . Bazı sitelere baktım ve bulamadım bende buraya yazayım dedim. Vahşi aslan kaç level istiyor ? tam özellikleri neler ? yardımcı olursanız sevinirim
Ödevcan - avatarı
Ödevcan
Ziyaretçi
25 Ekim 2012       Mesaj #9
Ödevcan - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar Cengizhan 2de loncamdan çıkamıyorum yardım edermisiniz Msn Sad

Adım : KiNGBaSTLe
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2015       Mesaj #10