Arama

Cennete gidince Melekler Okulu'ndaki çizgi film karakteri ölümsüz Ref olabilir miyim?

Güncelleme: 4 Temmuz 2015 Gösterim: 3.384 Cevap: 8
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
cennete gidince melekler okulundaki ölümsüz ref olabilirmiyim o çizgi film karakteri
Sponsorlu Bağlantılar
tanınmaz - avatarı
tanınmaz
Ziyaretçi
27 Temmuz 2013       Mesaj #2
tanınmaz - avatarı
Ziyaretçi
hayır olamazsın o bir flim karakteri sense bir insanken ona dönüşemezsin
Sponsorlu Bağlantılar
Fırat.Duran - avatarı
Fırat.Duran
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
27 Temmuz 2013       Mesaj #3
Fırat.Duran - avatarı
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

cennete gidince melekler okulundaki ölümsüz ref olabilirmiyim o çizgi film karakteri

Bu tür şeyler sadece hayal dünyamızdır. Cennetin ne olduğunu ve cennette insanların nasıl olduğunu aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

_Ceyda_ - avatarı
_Ceyda_
Ziyaretçi
27 Temmuz 2013       Mesaj #4
_Ceyda_ - avatarı
Ziyaretçi
Ah şu çizgi filmler Msn Happy Ref melektir ve sen orda insan olarak yaratılmış olarak kalacaksın,o sadece film karakteri.
v%u0130L%u0130 - avatarı
v%u0130L%u0130
Ziyaretçi
28 Ağustos 2014       Mesaj #5
v%u0130L%u0130 - avatarı
Ziyaretçi
ahahah o çizgifilmde iyi insanlar melek olup insanlara iyilik yapıp,yaptırıyordu kötüler ise şeytan olup kötülük yaptırıyorlardı. mantıken çok iyi kurgulanmış kim olsa inanır. benim yiğenim izliyor kidz tv'de mi star'da mı ne bende izlemiştim bunu. yok canım öyle şeyler olmaz.
sülfür - avatarı
sülfür
Ziyaretçi
6 Ekim 2014       Mesaj #6
sülfür - avatarı
Ziyaretçi
kidz tv'de yayınlanan melekler okulu sadece bir kurgu. olur veya olamaz diyemeyiz çünkü dünyada sayısız din var
kimisinde ölünce cennete gidiliyor,kimisinde at-sincap vs olarak ruhumuz tekrar tekrar dünyaya geliyor. ateistlere göre ise hiç biri yok. orjinal adı angel's friends italyan yapımı. italyanlar bildiğim kadarıyla Hristiyan bir millet. öyle bir şey var mı yok mu hristiyanlığı araştırarak öğrenebilirsin diye düşünüyorum. islam'da ise böyle bir şey söz konusu değil
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2014       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
melekler okulundaki ref aslında insandı ailesi kaybolunca beyazküre tarafından evlat edinildi ve melek oldu. ve ordaki iyilik v kötülüğü yaptırınca ölen insanlar ölmeden önce >Msn Sad olursa tablosundaki fotoğrafında şeytan Msn Happy olursa melek olarak onların arasına girerler ve ölünce melek olamazsın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Temmuz 2015       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben winx'deki trix olmak istiyorum lutfen cevap yazinnnn ( cennette )
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Temmuz 2015       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Gencler cennete gitmek icin neler yapiyorsunuz mesela 5vakit namaz kiliyor musunuz ramazan orucunuzu tutuyor musunuz kizlar tesetturunuze dikkat ediyor musunuz erkekler haramlardan sakiniyor musunuz Kur,'ani kerim mealini hic okuyor musunuz cennete gitmek icin neler yapmak gerekir kuranda yaziyor hic okudunuz mu?
Cennette istediginiz herseye sahip olacaksiniz Allah daha dilinize varmadan gonlunuzden gecen butun istekleri yerine getirecek unutmayin ki cennete temiz olanlar girer gunahla yogrulmus ibadet yapmadan gunahlardan sakinmadan tovbe etmeden sadece kalbim temiz diyerek cennete giremezsiniz cennet o kadar muhtesem bir yer ki bu dunyada orayi kazanmak icin dunyalik isteklerimizi biraz olsa dizginlesek nefsimizin kulu degilde Allahin kulu olsak biraz cabalasak gayret etsek cennet bunlara deger arkadaslar cennet su dunyada insanlarin aklinin cok otesinde hayal dahi edemeyecegi cok guzel bir yer yeter ki Allahin emir ve yasaklarina uyalim inanin ölumün ne zaman gelecegi belli degil genc yasli cocuk Allah sayili nefes vermis bu kisa omrumuzu guzel degerlendirirsek sonsuz hayatta hayallerin otesinde bir yasam bizi bekliyor olacak insallah bunun icin once namaz acik ta olsa basin fark etmez namaz insani kotuluklerden alikoyar namaz kilmayan cennete giremez Allahin en buyuk emri bu namaz kilin gerisi icin insallah Allah yardim eder...