Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Film indirebileceğim siteler nelerdir?
12
«Önceki KonuSonraki Konu»
nzlgl_37516:15, 28 Ocak 2013 
Arkadaşlar bn biraz endşeliyimdir de bir keresinde pc virüs kapmıştı o yüzden.
Her neyse şey bn sizin attığınız sitelerden birinden film indirdim setup. exe diye bişi çıktı. genelde exe den virüs çıkıyormuş. Ben bu setup exe yi tarattım virüs çıkmadı tıkladığım da bu programın bilgisayarda değişiklik yapmasını istiyor msuunuzz diye bir şey çıkıyorda evet demeden açmıyor ama bn korkuyorum ne olur ne olmaz diye evet desem virüs kapar mı lütfen yarım edin acil bir işte .
Cevap
Misafir04:42, 13 Ekim 2013 
nzlgl_375 adlı kullanıcıdan alıntı:
Arkadaşlar bn biraz endşeliyimdir de bir keresinde pc virüs kapmıştı o yüzden.
Her neyse şey bn sizin attığınız sitelerden birinden film indirdim setup. exe diye bişi çıktı. genelde exe den virüs çıkıyormuş. Ben bu setup exe yi tarattım virüs çıkmadı tıkladığım da bu programın bilgisayarda değişiklik yapmasını istiyor msuunuzz diye bir şey çıkıyorda evet demeden açmıyor ama bn korkuyorum ne olur ne olmaz diye evet desem virüs kapar mı lütfen yarım edin acil bir işte .

buradan buradan tüm filmleri indirebilirsin, en son filmleri burdan indiriyorum.
Cevap
Misafir00:51, 30 Haziran 2014 
Türkçe Dublaj film(i) indir

adresinden en güzel filmleri indirip izleyebilirsiniz.
Cevap
Misafir13:09, 12 Temmuz 2014 
en iyi torrent film indirme sitesi hangisi ben torrent bulamıyorum
Cevap
Misafir10:27, 20 Ekim 2014 
Merhaba,

Arkadaşlar en güncel dizileri bulabileceğiniz harika bir dizi sitesi buldum ve sizinle de paylaşmak istedim.Üstelik dizi yayınlandığı tarihten 1 gün sonra hemen siteden indirebiliyorsunuz.

Yabancı Dizi Adresiniz
Cevap
Misafir10:34, 23 Kasım 2014 
En iyi flim indirme sitesi nedir
Cevap
Misafir15:11, 19 Aralık 2014 
Aradığım filmleri bulabildiğim ve arşivlerinde varsa isteklere cevap veren site "filmistekhatti.blogspot.com"
Cevap
12
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları