Arama

Film indirebileceğim siteler nelerdir?

Güncelleme: 12 Mart 2015 Gösterim: 37.058 Cevap: 17
insomnia42
Yasaklı
5 Nisan 2012       Mesaj #1
Yasaklı
film indirmek için iyi bir site tavsiyesi??
Sponsorlu Bağlantılar
byseus - avatarı
byseus
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2012       Mesaj #2
byseus - avatarı
Kayıtlı Üye
Ücret karşılığında indirebileceğin bir site;

Sponsorlu Bağlantılar
Paylaşım programlarının önde gelenlerinden BitTorrent,anlaşmaya vardığı 20th Century Fox, Lions Gate, MTV Networks, ParamountPictures, Warner Bros, Home Entertainment ve MGM gibi büyük filmşirketlerinin, yapımlarının internet üzerinden ücret karşılığındaindirilmesine olanak sağlayan web sitesini başlattı.

BitTorrent yayınladığı açıklamayla anlaşmayavardığı yapımcı şirketler listesine son olarak MGM’i de eklediğinibelirterek, “bittorent.com” sitesinde 5 binden fazla film, televizyondizisi, video oyunu ve müzik klibi sunacağını bildirdi.

Bazı içeriklerin ücretsiz ve koruma yazılım olmaksızın, ancak büyükçoğunluğunun kiralık ya da satılık olacağını belirten paylaşım sitesiBitTorrent, özel filmlerin DVD’ye kopyalama izni olmaksızın 3,99 dolarve katalogdaki diğer filmlerin 2,99 dolar, televizyon dizileri ve müzikkliplerinin 1,99 dolar ücret karşılığında indirilebileceğini açıkladı.

İnternette korsan film, tv dizisi ve müzik paylaşımının yapıldığıbaşlıca yazılımlardan BitTorrent 2001’den bu yana dosyapaylaşımcılarının hizmetinde bulunuyor.
Büyük film şirketlerinin açtığı davalar üzerine daha yasal bir yaklaşımbenimseyen BitTorrent, internet sitesinde Amerika Film YapımcılarıBirliğinin üyesi 7 büyük film stüdyosunun korsan içeriklerini internetsitesinden çıkarmıştı.
byz_qny - avatarı
byz_qny
Ziyaretçi
5 Nisan 2012       Mesaj #3
byz_qny - avatarı
Ziyaretçi
Sheker_kız - avatarı
Sheker_kız
Ziyaretçi
5 Nisan 2012       Mesaj #4
Sheker_kız - avatarı
Ziyaretçi
Film indirmek için site değilde program adı vereceğim. Gezginlerden indirebilirsiniz. Ares adında bir program bende kullanıyorum herkese tavsiye ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bittorrent veya utorrent sizde yüklü olmalı.Ondan sonra internetten indireceğiniz filmin torrentini indirin.İndirdiğiniz dosyayı torrent programı ile bilgisayarınıza indirmeye başkayım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Eylül 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar... Arkadaslar bana acil tek parca film indirebilecegim bir program ya da site adı lazım yardımcı olursanız sevinirim Msn Happy
ugurcicek - avatarı
ugurcicek
Ziyaretçi
21 Eylül 2012       Mesaj #8
ugurcicek - avatarı
Ziyaretçi
Sevgili Beyefendi,siteden torrent yapmanız şart değildir...Bunu Download Manager adlı proramdan da yapabilirsiniz...Şimdi aşağıda size detaylı açıklamalar vereceğim:
İNDİRME YÖNETİCİSİ (DOWNLOAD MANAGER) NEDİR?

İnternetten dosya indirmek kolaydır.Fakat onları yönetmek için yazılımlara ihtiyaç duyarız (tarayıcıların kendi indirme yöneticileri olsa da yazılımlar daha iyi).İşte bu yazılımların genel adına "download manager" deniyor.Aynı anda bir çok indirme yapma,daha hızlı indirme,indirme işlemini durdurup sonra devam ettirme gibi birçok faydalı özellikleri vardır.

Download Manager'i bir de ben size anlatayım...Filmi izleyeceğiniz siteye gelince "bu video indirilsin mi?" diye bir soru çıkıyor ve ona tıklayıp gerekli düzenlemeleri yapınca saniyeler içinde iniyor...Altını itinayla çiziyorum saniyeler içinde...

İNŞALLAH SİZE YARDIMCI OLMUŞTUR...
eku123 - avatarı
eku123
Ziyaretçi
21 Eylül 2012       Mesaj #9
eku123 - avatarı
Ziyaretçi
ben hep burdan indiriyorum

Güzel Filmler İçin Tıkla
nzlgl_375 - avatarı
nzlgl_375
Ziyaretçi
28 Ocak 2013       Mesaj #10
nzlgl_375 - avatarı
Ziyaretçi
Bana film indirebileceğim güvenli olan bir site önerir misiniz ? (ACİL)

---------- Mesaj tarihi 15:20 ---------- Önceki mesaj tarihi 15:12 ----------

Alıntı
insomnia42 adlı kullanıcıdan alıntı

film indirmek için iyi bir site tavsiyesi??

Aynen bnde arıyorumm güvenli olması şart çünkü virüs programım bozuk lütfen yardımcı olun

---------- Mesaj tarihi 15:21 ---------- Önceki mesaj tarihi 15:20 ----------

Alıntı
eku123 adlı kullanıcıdan alıntı

ben hep burdan indiriyorum

Güzel Filmler İçin Tıkla

virüs yok demi ? Bendee programım bozulduda

---------- Mesaj tarihi 15:26 ---------- Önceki mesaj tarihi 15:21 ----------

Bu sitelerden virüs gelme olanağı yüksek mi ?