MsXLabs
2005-2016
Soru-Cevap forumunda yer alan Misafir tarafından açılmış Arsız Bela'nın sevgilisi var mı? konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: sevgilisi kim ve nereli... Etiketler:
  • arsiz belanin hayati
  • arsız bela evlimi
CEVAP VAR

Arsız Bela'nın sevgilisi var mı?

Gösterim: 89.520 | Cevap: 155
27 Nisan 2012 15:53   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
sevgilisi kim ve nereli
Sponsorlu Bağlantılar
En iyi cevap _AERYU_ tarafından gönderildi

Fundyy
Misafir
28 Nisan 2012 13:50   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Arsız Bela (Ali Metin) in Nişanlı Olduğunu Duydum.. Ama İsmi vb. Belli Değil..
Misafir
3 Mayıs 2012 17:05   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
bende arsız belanın diğer arkadaşın dediği gibi nişan taktıklarını duydum ama inşllah öyle değildr...... yada olsn arsız belanın mutluluğunu kim istemez çekemeyenler hariç dedikoduda olabilir ben sadece duyduğumu sylüorum arsız bela eğer nişn gibi bişiyleri doğruysa mutluluklar inşllah bundan sonra annesinin vede kendisinin yüzü güler tabiki öyle bişiy yoksa yinede gülsün seni sevioruz en büyük hayranlarından birisiyim senin şarkılarınla uyuyup kalkıorum gece gündüz seni çekemeyenlere sen hiç aldırma inşllah ilerde büyük bir sanatçı olursun başarılarını devamını dilerim
Misafir
6 Mayıs 2012 14:37   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
arsız bela duydum nişanlanmışsın mutluluklar dilerim sana ve ailene sevdiğinlen bi ömür mutlu olursun işallah senin sözlerini dinlerken kendimi hiç tutamıyorum hep ağlıyorum
Misafir
8 Mayıs 2012 10:05   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
arsız belanın sevgilisi kimdir ;?
Misafir
8 Mayıs 2012 14:03   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
canım arsızım sevgilin var mı?varsa adı nedr bunu herkesle paylaşsana.fotoğrafınıda çekip bi zahmet.
Misafir
9 Mayıs 2012 16:19   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
arsız bela sevgilinin ismi nedir bize söylermisiniz
Misafir
15 Mayıs 2012 16:27   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
arkadaşlar arsızbelanın sevgilisi yokk şupeniz olmasın
Misafir
16 Mayıs 2012 16:20   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
BİZDE ARSIZ BELANIN YANİ ALİMİZİN NİŞANLANDIĞINI MALESEF DUYDUK VE ÇOK ÜZÜLDÜK ÇÜNKÜ HEP ONUN GİBİ Bİ SEVGİLİMİZ OLSUN İSTEMİŞTİK .GERÇEKTEN GÖNÜLDEN SEVENLERİ BULMAK BU DEVİRDE ZOR.İNŞALLAH MUTLU OLURLAR BİZİMKİ GİBİ PLATONİK AŞK OLMAZ GERÇİ BİZİMKİDE PLATONİK DEĞİL AMA ÇOK GURURLU BİR SEVDİĞİM VAR .ARKADAŞIMINDA KADERİ PEK FARKLI DEĞİL ODA BENİM GİBİ AŞIK.SENİ BİRKEZ OLSUN YÜZ YÜZE GÖRMEK İSTİYORUZ SENİ VE DİĞER ARKİLERİNİ ÖZELLİKLE TANERİMİ BEKLİYORUZ SİZİ ÇOK SEVİYORUZ
.
.
.
.
.
<3 <3 KÜBRA <3 DİLEK = DÜZCE RAP TİME
Misafir
24 Mayıs 2012 16:27   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
Reklam
arsızıııııııım yhaf nsl nişanlı oluuur olamaz hacı inanmorum...fundyyle ilşksi olduqunuda dyyduq tabi bunlar birtakım uydurma laflardırMsn Happy
Cevap Yaz