Arama

Facebook hesabıma virüs bulaştı, ne yapabilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Ocak 2015 Gösterim: 40.490 Cevap: 17
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2014       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi güzel yazmış ta sağ ustte ok ne nasıl bi açıklama ve güzel cevap anlamadım ki anlayan varsa bi anlatsın

Sponsorlu Bağlantılar

Alıntı
Mira adlı kullanıcıdan alıntı

Facebook hesabınızda bazı etkinliklerden şüpheleniyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek sizin adınıza paylaşımlarda bulunan uygulamaları hesabınızdan kaldırabilirsiniz:

Öncelikle Facebook sayfanızın sağ üst köşesinde yer alan ok tuşuna bastıktan sonra aşağıda kırmızı ile işaretlediğim ''Hesap Ayarları'' menüsüne girmelisiniz.
Daha sonra karşınıza çıkacak olan ''Genel Hesap Ayarları'' sayfasının sol kısmında yer alan ''Uygulamalar'' menüsüne giriş yapmalısınız. Karşınıza Facebook hesabınıza izin verdiğiniz uygulamalar gelecektir. Çoğunlukla burada yer alan uygulama adıyla sizin yerinize etkinliklerde bulunan uygulama adı aynı olmakta. Bu nedenle öncelikle sizi rahatsız eden uygulamaları buradan bulup kırmızı ile işaretli olan ''X'' tuşuna basarak o uygulamaları kaldırmalısınız.
Eğer uygulama adından emin değilseniz biraz da içgüdülerinize güvenerek tehlikeli olabilecek veya reklam yayınlayabilecek uygulamaları kaldırmalısınız.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Nisan 2014       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben tedbiri almadım face kapandı ne yapmalııım? teşekkürlerr...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2014       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar lütfen yardım edin facebookum virüs nedeniyle herkese mesaj atıyo ve birşeyler peyleşıyo facebookum kendi kenidne devam etmek için giriş yapın dedi ve birdaha girilmedi yardım edin lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mayıs 2014       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Facebook ta olan şeyler teknik şeylerdi.Herkez de olmuştu.Facebook zaman tüneline girdiği gibi bir şey....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mayıs 2014       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tereddüt adlı kullanıcıdan alıntı

facebookta virüs var tarayıcıda kilitlendi ne yapmalıyım

hareketler dökümünden hepsini tek tek sil
efe - avatarı
efe
Ziyaretçi
19 Mayıs 2014       Mesaj #16
efe - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim facemde "4 gündür bu videoyu yapmak için uğraşıyorum izlerseniz mutlu olurum" yazısı çıkıyor
Paylaşımı nasıl sileceğim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2014       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaa face book hesabıma gelen bildirmlere girdim tıklayınca zaman tünelimde ayıp ayıp şeyler paylaşılıyor ben bilmeden ve etiketleniliyorlar bunun için ne yapabilirim Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2015       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya kafa kesme şeyi ve bunun gibi sapıkça şeyler paylaşıyor facebook zaman tünelimde . Mesaj bile silme şeyi yok lütfen 1 cevap