Arama

Güzel karın kası elde etmek için günde kaç kez mekik çekmek gerekir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Haziran 2018 Gösterim: 150.579 Cevap: 32
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2013       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
by_kaya adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar 13 yaşındayım 1,60 boyundayım 45 kiloyum güzel karın kasına sahip olmak için günde kaç ???mekik çekmeliyim?

kardeş bnde 13 yaşındayım ve günlük rahat 500 mekik çekerim ama bi anda deil araara ve bunu diyetle desteklerim sanada tavsiye ederim
kardeş
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2013       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bak arkadaşım yasım 13 boy 1.55 kile 38 simdi ben 2 yıldır cekıorum gunde 400 tane mekık sabah 400 ogle 400 aksam 400 eger guzel bı karın kası ıcın 300 mu mesela ılk once bır 20 cek dınlen sonra bı 20 oyle oyle yap ılk baslıosan on on ceke ceke 300 yap cok ıyı karın kasın olur
Sponsorlu Bağlantılar
arnol - avatarı
arnol
Ziyaretçi
4 Eylül 2013       Mesaj #13
arnol - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yukarda dierlerinin yazzdıklarını unutun ben 15 yaşındayım boyum 1.76 mekik şınav biseps tiriseps çalışıyoerum yani pazu ve arka adele koldakiii evvela proteyin ve karbon hidrat alımı çok onemli ben 450 gr tavuk göğüsü 10 adet yumurta vede 3 bardak süt içiyorum günde fitness salonunda çok sey orendim hergün çalışılmaz 1 gün aralıkla çalışmayı tavsiye ediyorum maximum hee mekiğe gelirsek siz 4 set çekin belli bir sayı veremem herkeze göere deisir he şinav dersek oda 4 set + dambıl çalışın yine ağırlık sizin kuvetinize göre deisir ben bodey yaptıım için mekiği günde 500 7 setten oluşuyor tabi 1 gün aralıkla 10kg ağırlıkla dambıl çekliyorum 5 set sayyısı kol başına 12 şınavda ise 9 set set başına ilk 11 den başlıyıp hersette 2 artırıyorum hee eyer üst gövdenizin çok iyi ve çok sağlam gelişmesini istiyorsanız bacak çalışın adele büyüklüğü çok önemli ben mesela bacak preste 120 kg ile çalışıyorum tabi ben body yapıyorum vede uzman görüşü ile tabi daha çokk idmanım var ama o 1 gün dinlenme içerisinde koşu yapıyorum eter baklalarınızın gözükmesini istiyorsanız yemeee dikat ve sağlam 1 kardio programı yapın heee aynı gün iöçerisinde belden aşağı ile belden yukarıyı çalıştuırmayın siz 150 gr et 5 yumurta yiyin siz daha çocuksunuz Msn Happy vede bir fitnes salonuna gitmede fayda var dopingten kesinlikle kaçın yağlı yiyecek yemeyin hee karbon hidrat niçin gerek diennere siz ne karar sıkı çalışırsanız o kadar kas gelişir ama % sine göre jka azalması da olur enerji yuzunden vicut ordan yani adeeleden enrşji alır buda kas erimesideir lapa pilanv yiyin yasız tusuz yaniben 600 gr lapa pilav yiorum her gün hard core çalışıyorum çok dikatli olun evde yapıyorsannız pek bişii kazanamassıınız bi fittnes salonuna gidin hadi ii gunner Msn Happy ..........
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2013       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar hiç uğraşmayın arayıp durmayın kendimde denedim 90 kiloydum yaşım 14 ve 1.78 boyundaydı hızlı 15 die bi site var oraya girin orada karın kası yazıyon girin o siteye yada youtube ay azın hızlı 15 karın kası die o aktiviteleri sabah 1 saat akşam 1 saat yapın zaten ben bu aktiveteleri yaptığım zaman günlük 5 litre su içiyodum ormalde 11 l,treyi geçmem bakın yapın sonra faydayı görürsünüz eğer çok yağlı değilseniz bu aktiviteleri yaptığınız zaman 25 günde karın kası çıkar ama ben bu nları yaptım deip eğer diet yapmadan diete gerek yok arkadaşlar cips kola böle çikolata gibi şeyler yemeyin içmeyin içecek olarak en çok ayran su ve gazoz için maden suyuda olur böle olsun diete gerek yok yani ama eğer çok kiloluyum yani benim ilk başlangıvım gibiyseniz hem spor hem de diet i birlikte yapın daha hızlı kilo verirsiniz saygılar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2013       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar 16 yaşındayım 1.83 boy 78 kg karındaki yağları yakmak kas yapmak istiyorum bi ara günde 200tane mekik çekiyordum pek bi yararını görmedim ne yapmalıyım??

olum bakın hızlı 15 diye bişey var o siteye gir orada sporlar var karın kası falan var onları sabah bi saat akşam bi yap bide düzgünce beslen 30 güne karın kası rahat çıkar çünkü kitle endeksin düşük senin yağ oranında düşüktür
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2013       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hiç mekik çekmemiştim ilk başladımda 100 mekik .ektim 5 set 500 oldu gayet kolay beslenmene dikkat ediceksin o kadar birde boy uzamasını engellemez ama koşuyada çıkman gerek Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2013       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar 67kg olanlar diyetli çalışım diyer arkadaşlarımızın söylediğini yapalım en az arkadaşlarımız gibi 45 kg olalım bu zor deil ve bu arada yavaş yavaş işe başlayın çok memnnun olacaksınız bu enaz 3 hafta sürer yağlı yiyecek yemeyin özelliklede patates vb. şeyler (marketlerden aldıklarımıza dikkat edelim... ozora tsubasa.....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2013       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben Kick Boks a gidiyorm 16 yaşımdayım ve 55 kiloyum zayıflarda karın kası daha fazla çıkıyor diğer arkadaşların dediğ gbi başla günde 50 100 ile hafta hafta artır karın kaslarınız yandığı zaman sırt üstü yatın ve karnınıza masaj yapın bu çok önemli böyle devam ederseniz 3 ayda gösterişli kasınız olur Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2013       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

arkadaşlar 16 yaşındayım 1.83 boy 78 kg karındaki yağları yakmak kas yapmak istiyorum bi ara günde 200tane mekik çekiyordum pek bi yararını görmedim ne yapmalıyım??

Koşu yapabilirsin Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2014       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

arkadaşlar 14yaşındayım 54kiloyum 1.53 boyundayım günde kaç mekik çekersem karın kasım olur

100 :düz mekik,100:ters mekik +100 şınav zımba gibi ol...