Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Biyomedikal mühendisleri ne kadar maaş alırlar?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 19 Haziran 2012 (18:40) tarihinde açılmıştır.
25660 kez görüntülenmiş, 6 cevap yazılmış ve son mesaj 14 Eylül 2014 (09:47) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 19 Haziran 2012, 18:40

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
ben bu yıl ışık üniversitesi tam burslu biyomedikal mühendisliğine yerleşebilirim..nasıl olur ilerisi için şüpheliyim ne kadar maaş alabilirim özel sektörde veya devlette ??
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 15 Temmuz 2012, 20:32

Cvp: Biyomedikal mühendisleri ne kadar maaş alırlar?

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
oldukça iyi maaşları genel olarak bir mühendis 1,5 milyar ile başlarken biyomedikalciler 2,5-3 milyarla başlıyor geleceğin mesleği yaz derim
Rapor Et
Eski 15 Temmuz 2012, 20:38

#3 (link)
brxlt42
Ziyaretçi
brxlt42 - avatarı
Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlar 657 sayılı Devlet memurları yasasına göre teknik hizmetler sınıfından maaş almaktadırlar. Özel işyerlerinde çalışanlar çalıştıkları işyerinin durumuna, işteki tecrübe ve başarılarına göre asgari ücretin 4-7 katı arasında ücret, kendi işyerlerini açanlar ise daha yüksek kazanç sağlayabilirler. yani 3.5-4.5 milyar
Rapor Et
Eski 18 Ağustos 2012, 15:33

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben bu sene tercihlerimi yaptım ve yakacık anadolu teknik ve endsütri meslek lisesini kazndım biyomedikal cihaz teknolojileri alanını ve bu alanın geleceği varmı ve üniversiteye gittiğimde bunun bölümü nedir yani iş olanklarım nelerdir
Rapor Et
Eski 13 Eylül 2012, 22:37

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ksç pusn sldın sbs de
Rapor Et
Eski 1 Temmuz 2014, 11:12

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bu meslegin zorlukları ?
Rapor Et
Eski 14 Eylül 2014, 09:47

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Biraz daha anlatabilir misiniz üniversiteden mezun olduktan sonra nasıl iş bulabiliriz
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.169 saniyede (64.17% PHP - 35.83% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 17:09
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi