PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Biyomedikal mühendisleri ne kadar maaş alırlar?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir18:40, 19 Haziran 2012 
ben bu yıl ışık üniversitesi tam burslu biyomedikal mühendisliğine yerleşebilirim..nasıl olur ilerisi için şüpheliyim ne kadar maaş alabilirim özel sektörde veya devlette ??
Benzer Konular:
Etiketler:
  • biyomedikal muhendisligi maas
  • biyomedikal muhendisligi maasi
  • biyomedikal muhendisligi maaslari
Cevap
Misafir20:32, 15 Temmuz 2012 
oldukça iyi maaşları genel olarak bir mühendis 1,5 milyar ile başlarken biyomedikalciler 2,5-3 milyarla başlıyor geleceğin mesleği yaz derim
Cevap
brxlt4220:38, 15 Temmuz 2012 
Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlar 657 sayılı Devlet memurları yasasına göre teknik hizmetler sınıfından maaş almaktadırlar. Özel işyerlerinde çalışanlar çalıştıkları işyerinin durumuna, işteki tecrübe ve başarılarına göre asgari ücretin 4-7 katı arasında ücret, kendi işyerlerini açanlar ise daha yüksek kazanç sağlayabilirler. yani 3.5-4.5 milyar
Cevap
Misafir15:33, 18 Ağustos 2012 
ben bu sene tercihlerimi yaptım ve yakacık anadolu teknik ve endsütri meslek lisesini kazndım biyomedikal cihaz teknolojileri alanını ve bu alanın geleceği varmı ve üniversiteye gittiğimde bunun bölümü nedir yani iş olanklarım nelerdir
Cevap
Misafir22:37, 13 Eylül 2012 
ksç pusn sldın sbs de
Cevap
Misafir11:12, 1 Temmuz 2014 
bu meslegin zorlukları ?
Cevap
Misafir09:47, 14 Eylül 2014 
Biraz daha anlatabilir misiniz üniversiteden mezun olduktan sonra nasıl iş bulabiliriz
Cevap
eymen20:30, 18 Ocak 2015 
ben üniv.1. sinif biyomedikal okuyorum yeterince arastirdim bölüm cok iyi iş imkanlari da öyle tavsiye edrim
Cevap
eymen20:33, 18 Ocak 2015 
iş imkani cok genis ben üniv. de bu bölümü okuoyorum su an yeterince arastırdım imkanlar genis her yerde çalısabilirsin icin rahat olsun
Cevap
Misafir18:54, 7 Mart 2015 
Gercekten iyimidir sence
İlerde neler yapmayi dusunuyosun
Yuksek lisans yurtdisi falan yani
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama