Arama

Bilgisayardaki dosyalara nasıl erişim izni veririm?

Güncelleme: 16 Ekim 2014 Gösterim: 3.759 Cevap: 5
gulcan123 - avatarı
gulcan123
Ziyaretçi
13 Temmuz 2012       Mesaj #1
gulcan123 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim günlerdir uğraşıyorum en sonunda bu forumu tavsiye ettiler laptop kullanıyorum kardeşim bilgilerimi silmesin diye disklere sağ tık yapıp özellikler güvenlik ve izin ver verme öğelerinden hepsine verme dedim şimdi kendim de göremiyorum diskler açılmıyo erişim engellendi diyor ve disklere sağ tık özellikler dediğimde güvenlik bölümü yok bilgisayarım sağ tık yönetici dediğimde erişim engellendi diyor sistem geri yükleme dosya indirme disklere girme hepsinde erişim engeli var bütün programları kurdum bütün yolları denedim olmuyor farklı kullanıcı da açtım yönetici olarak onda da değişen bişey yok lütfen yardım edin çok zor durumdayım
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
13 Temmuz 2012       Mesaj #2
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
gulcan123 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim günlerdir uğraşıyorum en sonunda bu forumu tavsiye ettiler laptop kullanıyorum kardeşim bilgilerimi silmesin diye disklere sağ tık yapıp özellikler güvenlik ve izin ver verme öğelerinden hepsine verme dedim şimdi kendim de göremiyorum diskler açılmıyo erişim engellendi diyor ve disklere sağ tık özellikler dediğimde güvenlik bölümü yok bilgisayarım sağ tık yönetici dediğimde erişim engellendi diyor sistem geri yükleme dosya indirme disklere girme hepsinde erişim engeli var bütün programları kurdum bütün yolları denedim olmuyor farklı kullanıcı da açtım yönetici olarak onda da değişen bişey yok lütfen yardım edin çok zor durumdayım

Burada anlatılanları denediniz mi? Dosya veya klasör açarken "erişim engellendi" sorununu giderme
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
gulcan123 - avatarı
gulcan123
Ziyaretçi
13 Temmuz 2012       Mesaj #3
gulcan123 - avatarı
Ziyaretçi
bunların hepsini denedim zaten sağ tık özelliler bölümünde güvenlik butonu olmadığı için yapamıyorum lütfen yardım edin
mk_musti - avatarı
mk_musti
Ziyaretçi
13 Temmuz 2012       Mesaj #4
mk_musti - avatarı
Ziyaretçi
İşletim sisteminizi ve kullanıcınızın yetkilerini yazarsanız.....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2014       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu sorun bende de var.Açıklamanızı yazabilirseniz biz de bilelim.Bir dosyayı sağ tıklayınca güvenlik sekmesi çıkmıyor.ne yapmalı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2014       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Eğer dosyayı sağ tıklayıp da güvenlik sekmesi çıkmıyorsa ne yapmam lazım arkadaşlar.Sistem xp prof...Basit dosya payalaşımını da devre dışı bıraktığım halde.