Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

E-posta adresimi unuttum, ne yapmalıyım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda zafer can tarafından 16 Temmuz 2012 (15:59) tarihinde açılmıştır.
24871 kez görüntülenmiş, 21 cevap yazılmış ve son mesaj 22 Kasım 2014 (15:09) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 16 Temmuz 2012, 15:59

#1 (link)
zafer can
Ziyaretçi
zafer can - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
e postamı unuttum fakat bu e-postamı değil 2.yi. nasıl bulacağım bilmiyorum.facebook hesabındada e-postamı gizledim. bu yüzden onada giremiyorum. ne yapmalıyım.?
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 16 Temmuz 2012, 23:26

Cvp: E-posta adresimi unuttum, ne yapmalıyım?

#2 (link)
Önce Sağlık
biruni - avatarı
facebook yardım sayfasını bi kurcala
Rapor Et
Eski 17 Temmuz 2012, 00:19

#3 (link)
MsXLabs Üyesi
Ask Mahkumu - avatarı
e postanda ekli olan arkadaşlarından yardım istiyerek bulabilirsin .. muhahhakki yakın arkadaşlarında vardır e posttan
Rapor Et
Eski 10 Kasım 2012, 09:17

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben epostamı unutum faceme giremiyorum facimdede epostamı gizledim nası gircem nolurrrrr bana doğru düzgün yardım edin
Rapor Et
Eski 26 Kasım 2012, 17:27

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
banada yardım cünkü bende bi msn adresi var ama bilmiyorum sifre aklımda ama diğer epostayı filan bilmiyorum bitek gizli soru ve cevabı biliyorum lütfen biri yardım etsin
Rapor Et
Eski 26 Aralık 2012, 21:59

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben şifremi biliyorum ama eposta adresimi unuttum ne olur acil cevap
Rapor Et
Eski 16 Ağustos 2013, 03:07

eposta :(8

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
oyunda şifremi değiştirmek için e postam gerrek ama unuttum şifreyi biliyorum ne yapacağım ?
Rapor Et
Eski 18 Ağustos 2013, 02:19

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar ben 2009 yılında facebook açtım ve o e postamı unuttum diğer facemden baktığım zaman etkin gözüküyor nasıl erişebilirim diğer faceme .s yardım edin :'(
Rapor Et
Eski 28 Ağustos 2013, 23:07

#9 (link)
sultanım paşam
Ziyaretçi
sultanım paşam - avatarı
e postamı ve şifremi unuttum
Rapor Et
Eski 29 Ağustos 2013, 02:30

#10 (link)
MsXLabs Üyesi
TheOne - avatarı
eğer cep telefonundan aktivasyon yapmışsanız yada giriş ve ayarları kurcalayıpta sadece tarayıcınızı güvenli olarak işaretlememişseniz belki cebe bir kod isteyerek kurtarma ihtimaliniz var ama sorular çokta masum gelmedi acıkcası bana kişi kullandıgı mail adresini unutmaz sizin amac başkasının kullanıcı adını bulmak için brute force ( deneme yanılma ) yoluyla face çalmak için gibime geldi
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.149 saniyede (65.44% PHP - 34.56% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 05:42
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi