PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > E-posta adresimi unuttum, ne yapmalıyım?
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
zafer can15:59, 16 Temmuz 2012 
e postamı unuttum fakat bu e-postamı değil 2.yi. nasıl bulacağım bilmiyorum.facebook hesabındada e-postamı gizledim. bu yüzden onada giremiyorum. ne yapmalıyım.?
Benzer Konular:
Cevap
biruni23:26, 16 Temmuz 2012 
facebook yardım sayfasını bi kurcala
Cevap
Ask Mahkumu00:19, 17 Temmuz 2012 
e postanda ekli olan arkadaşlarından yardım istiyerek bulabilirsin .. muhahhakki yakın arkadaşlarında vardır e posttan
Cevap
Misafir09:17, 10 Kasım 2012 
ya ben epostamı unutum faceme giremiyorum facimdede epostamı gizledim nası gircem nolurrrrr bana doğru düzgün yardım edin
Cevap
Misafir17:27, 26 Kasım 2012 
banada yardım cünkü bende bi msn adresi var ama bilmiyorum sifre aklımda ama diğer epostayı filan bilmiyorum bitek gizli soru ve cevabı biliyorum lütfen biri yardım etsin
Cevap
Misafir21:59, 26 Aralık 2012 
ya ben şifremi biliyorum ama eposta adresimi unuttum ne olur acil cevap
Cevap
Misafir03:07, 16 Ağustos 2013 
oyunda şifremi değiştirmek için e postam gerrek ama unuttum şifreyi biliyorum ne yapacağım ?
Cevap
Misafir02:19, 18 Ağustos 2013 
arkadaşlar ben 2009 yılında facebook açtım ve o e postamı unuttum diğer facemden baktığım zaman etkin gözüküyor nasıl erişebilirim diğer faceme .s yardım edin :'(
Cevap
sultanım paşam23:07, 28 Ağustos 2013 
e postamı ve şifremi unuttum
Cevap
TheOne02:30, 29 Ağustos 2013 
eğer cep telefonundan aktivasyon yapmışsanız yada giriş ve ayarları kurcalayıpta sadece tarayıcınızı güvenli olarak işaretlememişseniz belki cebe bir kod isteyerek kurtarma ihtimaliniz var ama sorular çokta masum gelmedi acıkcası bana kişi kullandıgı mail adresini unutmaz sizin amac başkasının kullanıcı adını bulmak için brute force ( deneme yanılma ) yoluyla face çalmak için gibime geldi
Cevap
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama