Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Nokia C6 marka telefonun güvenlik kilidi nasıl kırılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda billa721 tarafından 29 Temmuz 2012 (17:17) tarihinde açılmıştır.
21813 kez görüntülenmiş, 9 cevap yazılmış ve son mesaj 21 Kasım 2014 (21:08) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 29 Temmuz 2012, 17:17

#1 (link)
billa721
Ziyaretçi
billa721 - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
ARKDAŞLAR BENİM TELEFONUM NOKİA C6 KİLİT KODUNU BULAMIYORUM...BİRÇOK SİTE DENEDİM AMA HEPSİ AYNI KİLİT KODUNU VERDİ AMA OLMADI BUNUN İÇİN YAPABİLECEĞİMİZ BİRŞEY VARMI???
En iyi cevap Bessonnitsa tarafından gönderildi

Nokia'nın varsayılan güvenlik kodu 12345'tir. Değiştirildiği takdirde kullanıcının sorumluluğuna girer. Unutulduğunda veya bilinmediğinde imei to security code mantığıyla çalışan sitelerden bulunabilir veya pc üzerinden bağlantı ile flash, restore, factory settings vs... yolları ile varsayılan ayarlara dönderilebilir.

Pc üzerinden yapılıcak operasyon için internet ortamında çeşitli programlar ve siteler mevcuttur. Oralardan yardım alabilirsiniz. Kolay gelsin ...
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 30 Temmuz 2012, 12:26

Cvp: Nokia C6 marka telefonun güvenlik kilidi nasıl kırılır?

#2 (link)
THE RAVE CULTURE
Bessonnitsa - avatarı
Nokia'nın varsayılan güvenlik kodu 12345'tir. Değiştirildiği takdirde kullanıcının sorumluluğuna girer. Unutulduğunda veya bilinmediğinde imei to security code mantığıyla çalışan sitelerden bulunabilir veya pc üzerinden bağlantı ile flash, restore, factory settings vs... yolları ile varsayılan ayarlara dönderilebilir.

Pc üzerinden yapılıcak operasyon için internet ortamında çeşitli programlar ve siteler mevcuttur. Oralardan yardım alabilirsiniz. Kolay gelsin ...
Rapor Et
Eski 30 Temmuz 2012, 13:01

#3 (link)
_COLT_
Ziyaretçi
_COLT_ - avatarı
Alıntı:
Bessonnitsa adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bunlar symbian işletim sistemli nokialar içindir... C6 için eğer açılışta güvenlik kodu istiyorsa mutlaka yazılım yüklenmesi gerekir. açılışta sormuyorsa ise ub, mxkey, ufs veya diğer cihazlarlka factory settings yapılması yeterli olur...
Rapor Et
Eski 30 Temmuz 2012, 13:51

#4 (link)
THE RAVE CULTURE
Bessonnitsa - avatarı
Alıntı:
_COLT_ adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bunlar symbian işletim sistemli nokialar içindir... C6 için eğer açılışta güvenlik kodu istiyorsa mutlaka yazılım yüklenmesi gerekir. açılışta sormuyorsa ise ub, mxkey, ufs veya diğer cihazlarlka factory settings yapılması yeterli olur...
C6'da hangi OS var? Pardus mu?

Yok arkadaşım mutlaka yazılım yüklemek zorunda filan değilsin!!!
Rapor Et
Eski 25 Aralık 2012, 22:04

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ne yazılımı yüklememiz gerekiyor?
Rapor Et
Eski 25 Haziran 2013, 22:01

zönk?

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Bessonnitsa adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

C6'da hangi OS var? Pardus mu?

Yok arkadaşım mutlaka yazılım yüklemek zorunda filan değilsin!!!
peki nasıl yapıcaz madem ki yazılım gerek miyo????
Rapor Et
Eski 29 Ocak 2014, 18:25

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı

Kaynak: Nokia C6 marka telefonun güvenlik kilidi nasıl kırılır?
Rapor Et
Eski 6 Mart 2014, 18:54

kilit kodu kırma c601

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
nokıa c601 kilitkodunu nasıl açabilirim
Rapor Et
Eski 7 Kasım 2014, 22:54

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Telofonum kilit kodu istiyom
Rapor Et
Eski 21 Kasım 2014, 21:08

#10 (link)
emrah
Ziyaretçi
emrah - avatarı
ya kilit kodu nu unutmuşum açmak istiyorum ama bir türlü olmuyor
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.163 saniyede (67.23% PHP - 32.77% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 00:14
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi