PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Nokia C6 marka telefonun güvenlik kilidi nasıl kırılır?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
billa72117:17, 29 Temmuz 2012 
ARKDAŞLAR BENİM TELEFONUM NOKİA C6 KİLİT KODUNU BULAMIYORUM...BİRÇOK SİTE DENEDİM AMA HEPSİ AYNI KİLİT KODUNU VERDİ AMA OLMADI BUNUN İÇİN YAPABİLECEĞİMİZ BİRŞEY VARMI???
En iyi cevap Bessonnitsa tarafından gönderildi

Nokia'nın varsayılan güvenlik kodu 12345'tir. Değiştirildiği takdirde kullanıcının sorumluluğuna girer. Unutulduğunda veya bilinmediğinde imei to security code mantığıyla çalışan sitelerden bulunabilir veya pc üzerinden bağlantı ile flash, restore, factory settings vs... yolları ile varsayılan ayarlara dönderilebilir.

Pc üzerinden yapılıcak operasyon için internet ortamında çeşitli programlar ve siteler mevcuttur. Oralardan yardım alabilirsiniz. Kolay gelsin ...
Benzer Konular:
Etiketler:
  • nokia c6 01 kilit kodu kirma
  • nokia c6 guvenlik kodu kirma
  • nokia c6 kilit kodu kirma
Cevap
Bessonnitsa12:26, 30 Temmuz 2012 
Nokia'nın varsayılan güvenlik kodu 12345'tir. Değiştirildiği takdirde kullanıcının sorumluluğuna girer. Unutulduğunda veya bilinmediğinde imei to security code mantığıyla çalışan sitelerden bulunabilir veya pc üzerinden bağlantı ile flash, restore, factory settings vs... yolları ile varsayılan ayarlara dönderilebilir.

Pc üzerinden yapılıcak operasyon için internet ortamında çeşitli programlar ve siteler mevcuttur. Oralardan yardım alabilirsiniz. Kolay gelsin ...
Cevap
_COLT_13:01, 30 Temmuz 2012 
Bessonnitsa adlı kullanıcıdan alıntı:

bunlar symbian işletim sistemli nokialar içindir... C6 için eğer açılışta güvenlik kodu istiyorsa mutlaka yazılım yüklenmesi gerekir. açılışta sormuyorsa ise ub, mxkey, ufs veya diğer cihazlarlka factory settings yapılması yeterli olur...
Cevap
Bessonnitsa13:51, 30 Temmuz 2012 
_COLT_ adlı kullanıcıdan alıntı:
bunlar symbian işletim sistemli nokialar içindir... C6 için eğer açılışta güvenlik kodu istiyorsa mutlaka yazılım yüklenmesi gerekir. açılışta sormuyorsa ise ub, mxkey, ufs veya diğer cihazlarlka factory settings yapılması yeterli olur...
C6'da hangi OS var? Pardus mu?

Yok arkadaşım mutlaka yazılım yüklemek zorunda filan değilsin!!!
Cevap
Misafir22:04, 25 Aralık 2012 
ne yazılımı yüklememiz gerekiyor?
Cevap
Misafir22:01, 25 Haziran 2013 
Bessonnitsa adlı kullanıcıdan alıntı:
C6'da hangi OS var? Pardus mu?

Yok arkadaşım mutlaka yazılım yüklemek zorunda filan değilsin!!!
peki nasıl yapıcaz madem ki yazılım gerek miyo????
Cevap
Misafir18:25, 29 Ocak 2014 

Kaynak: Nokia C6 marka telefonun güvenlik kilidi nasıl kırılır?
Cevap
Misafir18:54, 6 Mart 2014 
nokıa c601 kilitkodunu nasıl açabilirim
Cevap
Misafir22:54, 7 Kasım 2014 
Telofonum kilit kodu istiyom
Cevap
emrah21:08, 21 Kasım 2014 
ya kilit kodu nu unutmuşum açmak istiyorum ama bir türlü olmuyor
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»