Arama

Nokia C6 marka telefonun güvenlik kilidi nasıl kırılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Mart 2015 Gösterim: 40.096 Cevap: 10
billa721 - avatarı
billa721
Ziyaretçi
29 Temmuz 2012       Mesaj #1
billa721 - avatarı
Ziyaretçi
ARKDAŞLAR BENİM TELEFONUM NOKİA C6 KİLİT KODUNU BULAMIYORUM...BİRÇOK SİTE DENEDİM AMA HEPSİ AYNI KİLİT KODUNU VERDİ AMA OLMADI BUNUN İÇİN YAPABİLECEĞİMİZ BİRŞEY VARMI???Msn CryMsn CryMsn Cry
EN İYİ CEVABI Bessonnitsa verdi
Nokia'nın varsayılan güvenlik kodu 12345'tir. Değiştirildiği takdirde kullanıcının sorumluluğuna girer. Unutulduğunda veya bilinmediğinde imei to security code mantığıyla çalışan sitelerden bulunabilir veya pc üzerinden bağlantı ile flash, restore, factory settings vs... yolları ile varsayılan ayarlara dönderilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Pc üzerinden yapılıcak operasyon için internet ortamında çeşitli programlar ve siteler mevcuttur. Oralardan yardım alabilirsiniz. Kolay gelsin ...

Bessonnitsa - avatarı
Bessonnitsa
VIP VIP Üye
30 Temmuz 2012       Mesaj #2
Bessonnitsa - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Nokia'nın varsayılan güvenlik kodu 12345'tir. Değiştirildiği takdirde kullanıcının sorumluluğuna girer. Unutulduğunda veya bilinmediğinde imei to security code mantığıyla çalışan sitelerden bulunabilir veya pc üzerinden bağlantı ile flash, restore, factory settings vs... yolları ile varsayılan ayarlara dönderilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Pc üzerinden yapılıcak operasyon için internet ortamında çeşitli programlar ve siteler mevcuttur. Oralardan yardım alabilirsiniz. Kolay gelsin ...

_COLT_ - avatarı
_COLT_
Ziyaretçi
30 Temmuz 2012       Mesaj #3
_COLT_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Bessonnitsa adlı kullanıcıdan alıntı

bunlar symbian işletim sistemli nokialar içindir... C6 için eğer açılışta güvenlik kodu istiyorsa mutlaka yazılım yüklenmesi gerekir. açılışta sormuyorsa ise ub, mxkey, ufs veya diğer cihazlarlka factory settings yapılması yeterli olur...
Bessonnitsa - avatarı
Bessonnitsa
VIP VIP Üye
30 Temmuz 2012       Mesaj #4
Bessonnitsa - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
_COLT_ adlı kullanıcıdan alıntı

bunlar symbian işletim sistemli nokialar içindir... C6 için eğer açılışta güvenlik kodu istiyorsa mutlaka yazılım yüklenmesi gerekir. açılışta sormuyorsa ise ub, mxkey, ufs veya diğer cihazlarlka factory settings yapılması yeterli olur...

C6'da hangi OS var? Pardus mu? Msn Happy

Yok arkadaşım mutlaka yazılım yüklemek zorunda filan değilsin!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ne yazılımı yüklememiz gerekiyor?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2013       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Bessonnitsa adlı kullanıcıdan alıntı

C6'da hangi OS var? Pardus mu? Msn Happy

Yok arkadaşım mutlaka yazılım yüklemek zorunda filan değilsin!!!

peki nasıl yapıcaz madem ki yazılım gerek miyo????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2014       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi

Kaynak: Nokia C6 marka telefonun güvenlik kilidi nasıl kırılır?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nokıa c601 kilitkodunu nasıl açabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2014       Mesaj #9
Misafir - avatarı