PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Okulistik'e nasıl üye olunur?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir16:22, 6 Ağustos 2012 
okullistike nasıl uye olacagımı bilmiyorum nasıl olacagım uye olmagı çok istiyorum nasıl olucam offffffffffff lutfen soyleyin
En iyi cevap Valeria tarafından gönderildi

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
okullistike nasıl uye olacagımı bilmiyorum nasıl olacagım uye olmagı çok istiyorum nasıl olucam offffffffffff lutfen soyleyin
Nasıl Üye Olabilirim?

Okulistik sistemine:
  • Üyelik Kartı,
  • Kredi Kartı,
  • Mobil Ödeme,
  • Havale /EFT.
    yoluyla kolayca üye olabilirsiniz.

Üye olmak için tıklayınız >> Okulistik

Benzer Konular:
Etiketler:
  • okulistik kayit ol
  • okulistik uye ol
  • www okulistik com
Cevap
Valeria16:29, 6 Ağustos 2012 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
Nasıl Üye Olabilirim?

Okulistik sistemine:
  • Üyelik Kartı,
  • Kredi Kartı,
  • Mobil Ödeme,
  • Havale /EFT.
    yoluyla kolayca üye olabilirsiniz.

Üye olmak için tıklayınız >> Okulistik

Okulistik | Eğitim ve Öğrenme Platformu
Cevap
Misafir20:22, 5 Kasım 2012 
bu okulistik benim şifremi niye eksik yazıyo son sayı sığmıyo yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Cevap
Misafir18:48, 22 Aralık 2013 
ya ben okul istike kaydolmak istiyorum ama bir türlü yapamıyorum bana yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Cevap
Misafir15:33, 29 Aralık 2013 
OKULİSTİKE nasıl üye olableceğimi bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz
Cevap
eceöykü1234017:54, 30 Aralık 2013 
okistiğe nasıl üye olabilirim ne olurrr söyleyin lütfeeeeeeeeeeenn kaç gündür deniyorum bi türlü olmuyoooor
Cevap
alis ela15:38, 9 Mart 2014 
önce okulistik üyelik yaz sonra tüm bilgilerini gir adını,soyadını,sınıfını,numaranı,öğretmeninin adını,felan filanyazcan açılcak şifreni not etmen gerek ama
Cevap
suna09:40, 22 Mart 2014 
sana söylüyorum bak iyi dinle www. okulistik .com yaz . sonra şifreni yaz e posta adresini yaz girersin.
Cevap
yasin10:15, 25 Mart 2014 
okul istiye giremek için bir şeye tıklayın o size pın kodunu gösterir sadece 10 hamle kullan sonra ilerde ne varsa siz yaparsınız
Cevap
Misafir18:40, 10 Haziran 2014 
[QUOTE=Misafir;2450769]okullistike nasıl uye olacagımı bilmiyorum nasıl olacagım uye olmagı çok istiyorum nasıl olucam offffffffffff lutfen soyleyin
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
İsim:
Doğrulama