Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Okulistik'e nasıl üye olunur?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 6 Ağustos 2012 (16:22) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
12646 kez görüntülenmiş, 8 cevap yazılmış ve son mesaj 25 Mart 2014 (10:15) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.96  |  Oy Veren: 72      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 6 Ağustos 2012, 16:22

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
okullistike nasıl uye olacagımı bilmiyorum nasıl olacagım uye olmagı çok istiyorum nasıl olucam offffffffffff lutfen soyleyin
En iyi cevap Valeria tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

okullistike nasıl uye olacagımı bilmiyorum nasıl olacagım uye olmagı çok istiyorum nasıl olucam offffffffffff lutfen soyleyin
Nasıl Üye Olabilirim?

Okulistik sistemine:
  • Üyelik Kartı,
  • Kredi Kartı,
  • Mobil Ödeme,
  • Havale /EFT.
    yoluyla kolayca üye olabilirsiniz.

Üye olmak için tıklayınız >> Okulistik

Benzer Konular: Etiketler:
  • okulistik kaydol
  • okulistik kayit ol
  • okulistik nasil uye olunur
  • okulistik uyelik
  • okulistike nasil uye olunur
Rapor Et
Reklam
Eski 6 Ağustos 2012, 16:29

Cvp: Okulistik'e nasıl üye olunur?

#2 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Nasıl Üye Olabilirim?

Okulistik sistemine:
  • Üyelik Kartı,
  • Kredi Kartı,
  • Mobil Ödeme,
  • Havale /EFT.
    yoluyla kolayca üye olabilirsiniz.

Üye olmak için tıklayınız >> Okulistik

Rapor Et
Eski 5 Kasım 2012, 20:22

Cvp: Okulistik'e nasıl üye olunur?

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bu okulistik benim şifremi niye eksik yazıyo son sayı sığmıyo yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Rapor Et
Eski 22 Aralık 2013, 18:48

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben okul istike kaydolmak istiyorum ama bir türlü yapamıyorum bana yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Rapor Et
Eski 29 Aralık 2013, 15:33

okullistik

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
OKULİSTİKE nasıl üye olableceğimi bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz
Rapor Et
Eski 30 Aralık 2013, 17:54

#6 (link)
eceöykü12340
Ziyaretçi
eceöykü12340 - avatarı
okistiğe nasıl üye olabilirim ne olurrr söyleyin lütfeeeeeeeeeeenn kaç gündür deniyorum bi türlü olmuyoooor
Rapor Et
Eski 9 Mart 2014, 15:38

konu

#7 (link)
alis ela
Ziyaretçi
alis ela - avatarı
önce okulistik üyelik yaz sonra tüm bilgilerini gir adını,soyadını,sınıfını,numaranı,öğretmeninin adını,felan filanyazcan açılcak şifreni not etmen gerek ama
Rapor Et
Eski 17 Mart 2014, 20:13
profosyonel
Bu mesaj _Yağmur_ tarafından silindi. Sebep: içerik dışı ek
Eski 22 Mart 2014, 09:40

okulustik

#8 (link)
suna
Ziyaretçi
suna - avatarı
sana söylüyorum bak iyi dinle www. okulistik .com yaz . sonra şifreni yaz e posta adresini yaz girersin.
Rapor Et
Eski 24 Mart 2014, 14:37
ravzo%u015F
Bu mesaj _Yağmur_ tarafından silindi. Sebep: içerik dışı ek
Eski 25 Mart 2014, 10:15

#9 (link)
yasin
Ziyaretçi
yasin - avatarı
okul istiye giremek için bir şeye tıklayın o size pın kodunu gösterir sadece 10 hamle kullan sonra ilerde ne varsa siz yaparsınız
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.164 saniyede (68.38% PHP - 31.62% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 21:43
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi