PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Kurtuluş Savaşı'nı kazanamasaydık neler olurdu?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir11:34, 6 Ekim 2012 
Kurtuluş savaşını kazanamasaydık neler olurdu?
Benzer Konular:
Etiketler:
  • kurtulus savasi kaybedilseydi
Cevap
Misafir20:49, 23 Ekim 2012 
ya bende bilmiyom cevap yazınnnn
Cevap
JawsKaan20:53, 23 Ekim 2012 
Başka ülkelerin sömürgesi altında olurduk.Çoğumuz öldürülürdü.Aslında benim fikrime göre türkler sömürge yapan ülkelerin kölesi gibi bir şey olurdu.Yada atalarımız öldürülürdü ve biz olmazdık.
Ama Bir Lider,Bir Kahraman,Doğru bir adam geldi ülkemize ATATÜRK bizi bunlardan kurtardı.

Atatürk'e teşekkürlerimizi içtenlikle sunuyoruz

Cevap
Yardımsever15:47, 27 Aralık 2013 
Eğer Kurtuluş Savaşı'nı kazanamasaydık yaşantımız düşmanlarımız tarafından yönetiliyor olurdu. İslam Dini'ni yok ederlerdi. Kız erkek ayrımı yaparlardı. Kendi harflerini, kılık kıyafetlerini getirirlerdi. Ülkeyi alkolik yaparlardı. Haklarımızın özgürlüğümüzün olmadığı bir ülkede yaşardık. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'e minnetlerimizi sunarız...! Keşke ölmeseydin. Sen ölsende bizim kalbimizde yaşıyacaksın ve aslından SEN ÖLMEDİN!
Cevap
Misafir17:14, 6 Mayıs 2014 
kurtuluş savaşı kazanılmasaydı düşmanlarımız tarafından yönetiliyoduk berkide yaşamıyoduk . insanların kurtuluş savaşı esnasında çektigi acıları bizde çekiyor olabilirdik ki çekmiyoruz bunu ATATÜRK VE ŞEHİTLERİMİZE CESUR TÜRK KADINLARINA BORÇLUYUZ
Cevap
Misafir14:54, 4 Eylül 2014 
KURTULUŞ SAVAŞINI kazanmasaydık şuan ben bunları yazıyor olmazdım
Cevap
Misafir20:55, 28 Mart 2015 
arkadaşlar iyi güzel yorumlamışsınız da bir arkadaşımız İslam dini yok olurdu demiş, Dinimiz çok şükür Allah'ın koruması altındadır yok edilemez kardeşim...
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama