Arama

Aynı ağ üzerindeki bilgisayar kontrolü program yüklemeden nasıl yapılır?

Güncelleme: 26 Mart 2014 Gösterim: 1.888 Cevap: 3
paylm - avatarı
paylm
Ziyaretçi
15 Ekim 2012       Mesaj #1
paylm - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar aynı ağımdaki bilgisayarı kardeşim kullanıyor.Bilgisayarında şifre var.Gizli iş yapmasından hoşlanmıyorum.Onun bilgisayarına hiçbirşey yüklemeden nasıl kontrol edebilirim.Hiçbirşey yüklemeden ve ıp adresini bilmiyorum.Modemim airties rt 205 Şimdiden Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim...
Sponsorlu Bağlantılar
paylm - avatarı
paylm
Ziyaretçi
16 Ekim 2012       Mesaj #2
paylm - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar aynı ağımdaki bilgisayarı kardeşim kullanıyor.Bilgisayarında şifre var.Gizli iş yapmasından hoşlanmıyorum.Onun bilgisayarına hiçbirşey yüklemeden nasıl kontrol edebilirim.Hiçbirşey yüklemeden ve ıp adresini bilmiyorum.Modemim airties rt 205 Şimdiden Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim...
Sponsorlu Bağlantılar
paylm - avatarı
paylm
Ziyaretçi
17 Ekim 2012       Mesaj #3
paylm - avatarı
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2014       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir tane kısayol acılmıyordu bende varsayılan programlardan power ıso sectim ve bütün kısayollar power ıso ile acılıyor bunu eskı halıne nasıl cevırırım lutfen yardım edin(simge dosyalarının hepsi power ısoyla acılıyo )