PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Futbol sahası maketi nasıl yapılır?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir18:05, 23 Kasım 2012 
lütfen yardım edin çok lazım furbol sahası
Benzer Konular:
Etiketler:
  • futbol maketi nasil yapilir
  • maket futbol sahasi nasil yapilir
  • maket futbol sahasi yapimi
Cevap
Misafir18:34, 23 Kasım 2012 
öne 5 metre boyunda bir file al ve onu sahanın dört kenarınada sar. kartondan oturaklar yap .sahte çimler al.sahanın altı tahta olsun yine tattadan da bir kale yaptır mobilyacılara. eğer daha gerçekçi olmak istiyorsan bilgisayardan insan resimleri çıkar ve oturaklara oturacak şekilde koy.
Cevap
34 istanbulu21:16, 26 Mart 2013 
[QUOTE=Misafir;2526283]öne 5 metre boyunda bir file al ve onu sahanın dört kenarınada sar. kartondan oturaklar yap .sahte çimler al.sahanın altı tahta olsun yine tattadan da bir kale yaptır mobilyacılara. eğer daha gerçekçi olmak istiyorsan bilgisayardan insan resimleri çıkar ve oturaklara oturacak şekilde yapamayan salaktır:-):-)
Cevap
evcil kurt19:58, 1 Mart 2014 
[QUOTE=34 istanbulu;2600029]
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
öne 5 metre boyunda bir file al ve onu sahanın dört kenarınada sar. kartondan oturaklar yap .sahte çimler al.sahanın altı tahta olsun yine tattadan da bir kale yaptır mobilyacılara. eğer daha gerçekçi olmak istiyorsan bilgisayardan insan resimleri çıkar ve oturaklara oturacak şekilde yapamayan salaktır:-):-)
öne 5 metre boyunda bir file al ve onu sahanın dört kenarınada sar. kartondan oturaklar yap .sahte çimler al.sahanın altı tahta olsun yine tattadan da bir kale yaptır mobilyacılara. eğer daha gerçekçi olmak istiyorsan bilgisayardan insan resimleri çıkar ve oturaklara oturacak şekilde koy

Kaynak: Futbol sahası maketi nasıl yapılır?
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama
Mesaj:
Tüm Soru-Cevap Konuları
Benzer Konular
Voleybol sahası maketi nasıl yapılır?
Basketbol sahası maketi nasıl yapılır?
Ney maketi nasıl yapılır?
Su maketi nasıl yapılır?
Tef maketi nasıl yapılır?