Arama

Microsoft e-posta hesabı nasıl açılır? - Sayfa 2

Güncelleme: 22 Temmuz 2015 Gösterim: 25.408 Cevap: 11
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2015       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
selman adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar bir kaç sayfa geziniyorum sonuç alamamıştım. Sonra kendim kurcalayarak çözdüm. Biri bile düzgün anlatmıyor bu olayı. Neyse şimdi sorunun başladığı bölümde altkısımda 'Microsoft hesabınız olarak farklı bir e-posta adresi kullanın' diye bir şey yazıyor. O bölüme tıklayın. Ardından hiç bir yere hiçbir şey yazmadan aşağıda bulunan 'Birincil diğer adı yeniden adlandır' ve 'İptal' butanlarına gelerek 'İptal' butonuna basın. 'Hesabınızı korumamıza yardımcı olun' bölümü gelicek karşınıza. Oradan telefon ile etkinleştirebilirsiniz hesabınızı. Sanırım 'Hesabınızı korumamıza yardımcı olun' bölümüne gelmeden tekrar mail girişi için parola soruyor olması lazım. Neyse yani e-mail adresinizin parolasını girdikten sonra hemen karşınıza çıkar o sayfa. Sonrasını telefonla etkinleştirirsiniz. İyi günler.

Allah şu Ramazan ayında senden razı olsun 1 gündür arıyorum bulamadım insanlık edip sen yazmışsın.
Sponsorlu Bağlantılar
Kaan254 - avatarı
Kaan254
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015       Mesaj #12
Kaan254 - avatarı
Kayıtlı Üye
1.Adım: https://account.live.com/proofs/Manage adresine gidin ve Microsoft hesabınıza alternatif bir e-posta adresi ile telefon numarası eklediğinizden emin olun.

Sponsorlu Bağlantılar
2.Adım: “İki basamaklı doğrulama ayarlayın” linkine tıklayın.
Özgürsem sürekli koştuğumdandır