Arama

GTA San Andreas donuyor, sebebi ve çözümü nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Eylül 2018 Gösterim: 9.175 Cevap: 3
sorucuu - avatarı
sorucuu
Ziyaretçi
19 Şubat 2013       Mesaj #1
sorucuu - avatarı
Ziyaretçi
GTA San Andreas donuyor, sebebi ve çözümü nedir?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Ne olabilir dll. eksikliği olabilir kernel hataso olabilir donma ara ara yapıyorsa işlemci uyuşmazlığı olabilir sistemine uygun değildir veya bilgisayarın BIOS eskidir veya çok yenilerdede aynı sorun GTA SA da sorun çıkıyor hepsinin arasını bul sorun yaşamazsın :)
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 18 Eylül 2018 03:13
StarGirl - avatarı
StarGirl
Ziyaretçi
21 Şubat 2013       Mesaj #2
StarGirl - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sorucuu adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar dediğim gibi GTA SAN esc basınca siyah ekranda donuyor mesela oyundayken esc basıyorum siyah ekranda kalıyo donuyo ctrl+alt delete yapıp gorev yonetici acıyorum oda acılmıyor fare gozukuyo ama oyun hiç acılmıyo bu arada oyunda hiç kasmıyo aslında ama bende bu durumda reset atmak zorunda kalıyorum Msn Sad( hiç bi siteden yardım alamadım

Oyunun bütün dosyalarını sil.Blgiasayarı temizle.Yani içini virsü filan.Sonra yeniden yükle Msn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen StarGirl; 21 Şubat 2013 16:02 Sebep: Yanlış yazmışım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2013       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Ne olabilir dll. eksikliği olabilir kernel hataso olabilir donma ara ara yapıyorsa işlemci uyuşmazlığı olabilir sistemine uygun değildir veya bilgisayarın BIOS eskidir veya çok yenilerdede aynı sorun GTA SA da sorun çıkıyor hepsinin arasını bul sorun yaşamazsın Msn Happy
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2015       Mesaj #4
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
AgeAnt Perry adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar Ben 2 türlü işletim sistemi kullanıyorum bütün oyunlarımı xp ye yükledim ama fazla yer olmadığı için eski bilgisayarımı eve kurmaya karar verdim işletim windows 7 gta sa yı yamasız falan yükledim nostalji olsun Msn Happy neyse oyuna rahat girdi evden dışarı çıkınca kasmaya başladı işletim bilgisayar özelliklerimide verdim neden kasıyor yardım edin 4 dosya kalana kadarda sildim ama neden kasıyor? ACİL YARDIM!!

İntel Core i7 3630QM Turbo 3.4ghz
8gb DDR3 ram
2gb Nvidia GT650M
750GB HARDDISK
Samsung np550p5c-s05tr

kurduğum eski bilgisayardaki özellikler bunlar lütfen yardım edin !!!!

GTA: San Andreas 'ın Offical 1.1 Patch'i var. Buradan indirip yükle. Küreğini de uygula bir yerden bulup.

Patches and Fixes: Grand Theft Auto: San Andreas v1.01 EU/AU Patch - Demo Movie Patch

Ayrıca oyun ayarlarından Frame Rate : OFF yap.
Bunları bi uygular mısın? Umarım sorunun düzelir.