Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Yarışma Programı Büyük Risk yayından kaldırıldı mı?

Bu konu Soru-Cevap forumunda mammamia tarafından 13 Mart 2013 (17:19) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
1913 kez görüntülenmiş, 5 cevap yazılmış ve son mesaj 7 Nisan 2013 (09:57) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 13 Mart 2013, 17:19

#1 (link)
mammamia
Ziyaretçi
mammamia - avatarı
Ya hep takip ediyorum BÜYÜK RİSK! ama bu hafta hiç çıkmıyor ve star tv nin sitesinde de yok lütfen kaldırıldıysa neden kaldırıldığını söyler misiniz ?
En iyi cevap Enqin591 tarafından gönderildi

Merhaba Kardeşim Startv sitesinde hala duruyor sanırım devam ediyor kalkmamış
Benzer Konular: Etiketler:
  • buyuk risk kaldirildi mi
  • buyuk risk kaldirildimi
  • buyuk risk neden yayindan kalkti
  • buyuk risk yayindan kaldirildi
  • buyuk risk yayindan kalktimi
Rapor Et
Reklam
Eski 13 Mart 2013, 19:11

cevabmmm

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
mammamia adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Ya hep takip ediyorum BÜYÜK RİSK! ama bu hafta hiç çıkmıyor ve star tv nin sitesinde de yok lütfen kaldırıldıysa neden kaldırıldığını söyler misiniz ?
benim bildiğimle kaldırılmadı
Rapor Et
Eski 6 Nisan 2013, 18:30

#3 (link)
MsXLabs Üyesi
_MySterious_ - avatarı
Alıntı:

bıldıgıme gore kldırılmadı
Rapor Et
Eski 6 Nisan 2013, 20:26

#4 (link)
MsXLabs Üyesi
Enqin591 - avatarı
Merhaba Kardeşim Startv sitesinde hala duruyor sanırım devam ediyor kalkmamış
Rapor Et
Eski 7 Nisan 2013, 09:56

film

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:

kaldırılmadı
Rapor Et
Eski 7 Nisan 2013, 09:57

film

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:

kaldırıldı
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.157 saniyede (66.93% PHP - 33.07% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 04:14
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi