Arama

Nokia E63 telefonu güncelleyince ayarları değişti, nasıl eski haline getirebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Nisan 2013 Gösterim: 2.033 Cevap: 2
Bilal1131 - avatarı
Bilal1131
Ziyaretçi
30 Nisan 2013       Mesaj #1
Bilal1131 - avatarı
Ziyaretçi
Saygı değer üyeler ben bugun arkadasımdan usb kablosu aldım nokia pc suite uygulamasından karıstırırken telefonun yazılımını guncelleştirme diye bir bölümle karsılastırdım ve indirdim 15 dakka ben takılırken kendisi yuklemıstı ve bende kurdum şimdi telefonum sanki yeni alınmış gibi Msn Sad. tamam burda bir sorun yok ama ekranda cok fazla alt secenek var. Eskiden sadece wlantaraması vardı şimdi ise ;

1-) Gelen kutusu 54 yeni [gmail için bu]
2-)E-postayı kur [Bunu yaptım zarten gmaili kurdum ama gereksiz]
3-)İnternet tel. kur [? ne bilmiyorum]
4-)Bugüm için ajanda kaydı yok
5-)Wlan taraması kapalı [Bu zaten vardı bunda sorun yok]

Nasıl bunları yok edebilirim veya guncellestirmeyi geri alabilirmiyim lütfen yardım edin Msn Sad
EN İYİ CEVABI _EKSELANS_ verdi
Merhaba ayarlar ekran ayarlarından bu uygulma kısayollarını kapatabilir ya da *#7370# tuşlayarak telefona format atabilirsin...
Sponsorlu Bağlantılar
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2013       Mesaj #2
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Merhaba ayarlar ekran ayarlarından bu uygulma kısayollarını kapatabilir ya da *#7370# tuşlayarak telefona format atabilirsin...
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 23 Nisan 2019 14:53
Bilal1131 - avatarı
Bilal1131
Ziyaretçi
30 Nisan 2013       Mesaj #3
Bilal1131 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
_EKSELANS_ adlı kullanıcıdan alıntı

Abicim bide nasıl yapıldığı format deme zaten yazılımı guncelleştirdim rehber felan gitti uygulamalar ama biraz çözdüm işallah düzeltecem Msn Happy