Arama

Mp3 dönüştürme programlarına örnek verir misiniz?

Güncelleme: 8 Nisan 2016 Gösterim: 1.178 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2013       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mp3 dönüştürme programlarına örnek verir misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgisayardan (windows 8) telefona şarkı atarken bir uyarı çıkıyor: "bu aygıt ses dosyalarını desteklemesine rağmen mp3 dosyalarını desteklemiyor mümkünse kopyalamadan önce dosyayı dönüştürebilecek bir medya programı kullanın." yazıyor. 1-2 program indirdim ama işime yaramadı. Ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?
Son düzenleyen _VICTORY_; 29 Aralık 2013 18:13
muronoloji - avatarı
muronoloji
Ziyaretçi
21 Ocak 2014       Mesaj #2
muronoloji - avatarı
Ziyaretçi
youtubede ztn tüm şrklar var

Sponsorlu Bağlantılar
youtube mp3 dönüştürücüye git oraya linki yapıştır ve dowloand de indiriyo 5 dk bkle
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
KoRn - avatarı
KoRn
Ziyaretçi
14 Temmuz 2014       Mesaj #3
KoRn - avatarı
Ziyaretçi
Telefonun mp3'ü desteklemiyormuş. Samsung kullanıyorsan internette şöyle bir bilgi buldum, "Samsunglarda şarkı isimlerinde karakter sınırı vardır. Yanılmıyorsam 53 karakterdi. Şarkı isimlerini kısaltın ve tekrar yollayın." Bir de "dosya adlarının sonuna da .mp3 ekleyip bir daha dene.'yin" demişler bu iki yöntem belki işine yarayabilir.
gizgizli34 - avatarı
gizgizli34
Ziyaretçi
25 Temmuz 2014       Mesaj #4
gizgizli34 - avatarı
Ziyaretçi
YouTube mp3 Dönüştürücü bu site sana yardım eder ben sürekli kullanıyorum Msn HappyMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2016       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben internet explorer kullanıyorum ve müzik indireceğim Youtube mp3 dönüştürücüden ama diyor ki izin verilemedi falan güvenlik duvarı mıdır nedir?
sonra download' a basıyorum altta sarı kutu içinde kaydet iptal vs. yazıyor basıyorum 'kaydet' e olmuyor hiç bir şey olmuyor ne yapacağım Allah aşkına yardım edin Msn Sad(
OneNight
Yasaklı
8 Nisan 2016       Mesaj #6
Yasaklı
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben internet explorer kullanıyorum ve müzik indireceğim Youtube mp3 dönüştürücüden ama diyor ki izin verilemedi falan güvenlik duvarı mıdır nedir?
sonra download' a basıyorum altta sarı kutu içinde kaydet iptal vs. yazıyor basıyorum 'kaydet' e olmuyor hiç bir şey olmuyor ne yapacağım Allah aşkına yardım edin Msn Sad(

Eğer YouTube Dönüştürücü işe yaramıyorsa Tubidy öneririm.