Arama

Wattpad şifremi unuttum, yardımcı olur musunuz?

Güncelleme: 17 Şubat 2016 Gösterim: 4.086 Cevap: 1
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2016       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Wattpad şifremi unuttum ne yapmalıyım? Wattpad şifresi nasıl kırılır? Wattpad kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

Wattpad şifremi unuttum . Kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum ama olmuyo . Yardım edinn lütfen ����
Son düzenleyen ahmetseydi; 17 Şubat 2016 13:22
OneNight
Yasaklı
17 Şubat 2016       Mesaj #2
Yasaklı
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Şifresini unutan kullanıcılar için seçenekler:

Sponsorlu Bağlantılar
iOS ve Android Uygulamalarında

Uygulamayı açın ve Şifrenizi Mi Unuttunuz? seçeneğine basın. Hesabınızla bağlantılı olan e-postayı girin.
Gelen kutunuza bir e-posta gönderilecektir – Gmail kullanıyorsanız spam/istenmeyen dosya(lar) ve ‘Promosyanlar’ ve ‘Sosyal’ sekmelerini kontrol ettiğinizden emin olun.
E-postadaki bağlantıya tıklayın (ya da sağ tıklayıp kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın). Bitirdikten sonra, lütfen yeni şifre oluşturmak için yönergeleri takip edin.
Eğer yanlışlıkla tarayıcınıza yapıştırdığınız bağlantının aksini seçtiyseniz, bağlantı sadece bir kez kullanılabildiği için lütfen başka bir bağlantı yollayınız.

Unutmayın, şifre hassastır, yani eğer büyük harfler kullanıyorsanız, ileriki girişlerinizde de büyük harf kullanmalısınız. Ayrıca, şifreniz gibi kişisel bilgilerinizi asla paylaşmayınız.

İnternet Sitesinden ya da Mobil İnternet Sitesinden

www.wattpad.com adresine gidin. Giriş Yap’ı ardından Şifrenizi Mi Unuttunuz? Seçeneklerini seçin, ya da
Doğrudan wattpad.com/forgot adresine gidin. Hesabınızla bağlantılı olan e-posta adresini girdiğinizden emin olun.
Gelen kutunuza bir e-posta gönderilecektir – Gmail kullanıyorsanız spam/istenmeyen dosya(lar) ve ‘Promosyanlar’ ve ‘Sosyal’ sekmelerini kontrol ettiğinizden emin olun.
E-postadaki bağlantıya tıklayın (ya da sağ tıklayıp kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın). Bitirdikten sonra, lütfen yeni şifre oluşturmak için yönergeleri takip edin.
Eğer yanlışlıkla tarayıcınıza yapıştırdığınız bağlantının aksini seçtiyseniz, bağlantı sadece bir kez kullanılabildiği için lütfen başka bir bağlantı yollayınız.

Unutmayın, şifre hususu hassastır, yani eğer büyük harfler kullanıyorsanız, ileriki girişlerinizde de büyük harf kullanmalısınız. Ayrıca, şifreniz gibi kişisel bilgilerinizi asla paylaşmayınız.

Hesabınızla Bağlantılı Olan E-posta Adresinizi Unuttunuz ya da Kaybettiniz

Her Wattpad hesabı tek bir E-posta adresi ile ilişkilendirilmiştir.

Eğer posta adresinize erişimizi kaybettiyseniz, lütfen ilk önce E-posta sağlayıcınızın destek ekibiyle iletişim kurmayı deneyin.

Eğer hesabınızı hangi E-posta adresiyle ilişkilendirdiğinizi hatırlamıyor ya da destekle iletişime geçtikten sonra hala hesabınıza ulaşamıyorsanız, hesabınızı geri alabilmek için Wattpad Destek’le iletişime geçmeniz gerekmektedir. Lütfen Wattpad.com/help adresinden bir destek raporu doldurun ve hesabın kullanıcı adını da eklemeyi unutmayın.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.