Arama

Facebook hesabıma yeniden erişim nasıl sağlayabilirim?

Güncelleme: 20 Haziran 2013 Gösterim: 5.717 Cevap: 1
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
27 Haziran 2011       Mesaj #1
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Facebook Hesabına Yeniden Erişim
MsXLabs.org

Hesabıma yeniden erişim nasıl sağlayabilirim?

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

facebook kimliğimi doğrulamam için karşıma doğum günü -arkadaşlarınızı teşhis edin gibi kelimeler çıkmıyo sadece resmi doğrula yazıyo yazıyorum yanıt vermiyo ne olur artık sıkıldım faceme girmek istiyorum yardım edin

Alıntı

selam Bir doğrulama yöntemi seç‎ menüsünü bulamıyorum ekranda öyle seçenek yok resimli gösteririmsiniz yada bilen birisi anlatabilirmi?

Hesabınıza yeniden erişebilmek için otomatik güvenlik doğrulama işlemini tamamlayarak kimliğinizi onaylamanız gerekmektedir. Bu işleme başlamak için, lütfen Facebook'u ziyaret edin ve giriş yaparken kullandığınız e-posta adresinizi ve şifrenizi gerekli alanlara girin. Daha sonra, kimliğinizi doğrulamanıza yardımcı olacak ve gerekirse bilgisayarınızı virüsler için tarayacak birtakım adımlardan geçeceksiniz. Facebook şifrenizi unuttuysanız, buradan yeni bir şifre isteyebilirsiniz.

Hesap güvenliği için önceden yapmış olduğunuz seçimlere bağlı olarak, kimliğinizi aşağıdaki yöntemlerle doğrulayabilirsiniz:
  • Arkadaşlarınızı teşhis edin: Facebook arkadaşlarınızı, etiketlenmiş oldukları bir dizi fotoğraftan teşhis edin.
  • Güvenlik sorusu: Güvenlik sorunuzu cevaplayın. Bu seçenek, sadece önceden hesabınızda bir güvenlik sorusu seçtiyseniz sunulacaktır.
  • Doğum günü: Belli bazı kriterler karşılanıyorsa, hesabınızı doğrulamak için doğum gününüzü girme seçeneği de sunulacaktır.
Farklı bir doğrulama yöntemi seçmek için, ekranın altında bulunan "Bir doğrulama yöntemi seç‎" menüsünü kullanın. Bu işlemi tamamladıktan sonra, gelecekte hesabınızın güvenliğini sağlamanız için verilen bilgileri okuduğunuzdan lütfen emin olun.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen _Yağmur_; 20 Haziran 2013 08:39 Sebep: Mesajlar Birleştirildi.
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
10 Şubat 2013       Mesaj #2
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bana yardımcı olurmusunuz lutfen tel numara ıstıyor ama bana onay kodu gondermıyor napmam gerekıyor

1 - 2 gün bekleyiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen _Yağmur_; 20 Haziran 2013 08:40