Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Facebook hesabıma erişimi kaybetmemeyi nasıl garanti altına alabilirim?

Gösterim: 10196 | Cevap: 0
31 Mart 2012 16:26   |   Mesaj #1   |   
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
Ankara

17.087
1.882 mesaj
Kayıt Tarihi:Üyelik: 18-10-2006

Facebook hesabıma erişimi kaybetmemeyi nasıl garanti altına alabilirim?

Facebook hesabımı nasıl korumaya alabilirim?
MsXLabs.org

Facebook hesabınıza giriş yapamamanız durumunda, sizinle iletişime geçmek ve hesabın sizin olduğunu kanıtlamak için çeşitli yollara başvurmamız gerekir. Hesabınıza girememe durumunu tamamen önlemek için:

  • Hesabınıza başka bir e-posta adresi daha ekleyin: Böylece, giriş e-posta hesabınıza olan erişiminizi kaybetmeniz durumunda kullanabileceğiniz yedek bir adresiniz olmuş olur. Herhangi bir Facebook sayfasının üstündeki Hesap açılır menüsünden erişebileceğiniz Hesap Ayarları sayfasından e-posta adreslerinizi ekleyebilir veya düzenleyebilirsiniz.

  • Hesabınıza bir güvenlik sorusu ekleyin: Şifrenizi unutmanız ve e-posta hesaplarınıza olan erişiminizi kaybetmeniz durumunda, tekrar Facebook hesabınıza girmenize yardımcı olmak için bunu kullanabiliriz. Daha fazla bilgi alın.

  • Facebook hesabınızda listelenen e-posta adreslerine yalnızca ama yalnızca sizin eriştiğinizden emin olun: Yeni bir şifreye ihtiyaç duymanız durumunda, bunu size e-posta ile gönderebilmemiz gerekir. Hesabınızdaki e-posta adreslerinden birine erişimi olan herhangi bir kişinin Facebook hesabınız için yeni bir şifre isteyebileceğini unutmayın. Ek e-posta adreslerinizden birine olan erişiminizi kaybederseniz, bunu Facebook hesabınızdan mutlaka kaldırın.

  • Hesabınıza cep telefonu numaranızı ekleyin: Ayrıca, cep telefonunuza hesap bilgileri de (örn: şifrenizi yenilemek için bir kod) gönderebiliriz. Hesabınıza cep telefonu numaranızı eklemek için Hesap Ayarları sayfanızda Cep Telefonu sekmesindeki talimatları izleyin.

  • Hesabınızda doğru bilgilere yer verin: Profilinize (zaman tünelinize) erişiminizi kaybetmeniz durumunda profilinizi bulabilmemiz için gerçek adınızı ve doğum tarihinizi kullanın. Adınızı Hesap Ayarları sayfanızdan değiştirebilirsiniz. Daha fazla bilgi alın.
Son düzenleyen _Yağmur_; 24 Haziran 2013 15:51
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:
Mesaj:
Önceki Konu Sonraki Konu

Facebook hesabıma erişimi kaybetmemeyi nasıl garanti altına alabilirim? benzer konular

Facebook hesabıma bir e-posta adresini nasıl eklerim?
Facebook' hesabına yeni e-posta adresi ekleme MsXLabs.org İkinci bir e-posta adresinin eklenmesi, hesabınızdaki birincil e-posta adresinize erişimi kaybetseniz bile kendinizi koruyabileceğiniz yollardan biridir. E-posta adreslerinizi Hesap Ayarları sayfasından ekleyebilir veya...
Forum: Sosyal Ağlar Cevap: 1
Son Mesaj: 11 Ocak 2015 08:36
Facebook hesabıma güvenlik sorusu nasıl eklerim?
Facebook güvenlik sorusu ekleme MsXLabs.org Güvenlik sorunuzun olması, hesabınıza erişiminizi kaybetmeniz durumunda hesabın sahibi olduğunuzu doğrulamanızı kolaylaştırır. Güvenlik Ayarları sayfanızdan hesabınıza bir güvenlik sorusu ekleyebilirsiniz: Tüm Facebook sayfalarının sağ üst...
Forum: Sosyal Ağlar Cevap: 2
Son Mesaj: 16 Eylül 2013 21:45
Facebook hesabıma yeniden erişim nasıl sağlayabilirim?
Facebook Hesabına Yeniden Erişim MsXLabs.org Hesabıma yeniden erişim nasıl sağlayabilirim? Hesabınıza yeniden erişebilmek için otomatik güvenlik doğrulama işlemini tamamlayarak kimliğinizi onaylamanız gerekmektedir. Bu işleme başlamak için, lütfen Facebook'u ziyaret edin ve giriş...
Forum: Sosyal Ağlar Cevap: 1
Son Mesaj: 10 Şubat 2013 17:11
Facebook hesabıma nasıl girerim?
Facebook Hesabına Giriş MsXLabs.org Facebook hesabıma nasıl girerim? Bilgisayarınızda Facebook'a girmiş olan başka kullanıcının olmadığından emin olun. Facebook'a girilmiş herhangi bir sayfanın üst kısmındaki "Hesap" açılır menüsünden "Çıkış"ı seçerek diğer kullanıcının hesabından ...
Forum: Sosyal Ağlar Cevap: 0
Son Mesaj: 25 Mayıs 2011 23:43
MSN'i nasıl koruma altına alabilirim?
msnmi nasıl koruma altına alabilirim?
Forum: Soru-Cevap Cevap: 0
Son Mesaj: 21 Şubat 2010 17:14
 
Sayfa 0.126 saniyede 9 sorgu ile oluşturuldu