Arama

Facebook'ta kaydolurken adım reddedildi, ne yapmalıyım?

Güncelleme: 17 Temmuz 2014 Gösterim: 2.696 Cevap: 2
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
31 Mart 2012       Mesaj #1
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
Kaydolurken adım reddedildi
MsXLabs.org
Sponsorlu Bağlantılar

Bağlantı kurduğunuz kişinin kim olduğundan her zaman emin olmanız için tüm kullanıcılarımızdan gerçek ad ve soyadlarını kullanmalarını istiyoruz. Topluluğumuzun güvenli ve güvenilir tutmak için, hesap oluşturduğunuzda belirli adların kullanımını engelliyoruz. Bu, insanların, arkadaşlarınızla paylaşım keyfinizi bozabilecek sahte veya kötü niyetli hesaplar oluşturmasını engeller.

Kişisel profil (zaman tüneli) olarak kullanmak üzere bir hesaba kaydolmaya çalışıyorsanız:
  • Adınızın ad standartlarımıza uyduğundan emin olun. Adınız bu kurallardan herhangi birini ihlal etmiyorsa ve hala kişisel profile (zaman tüneline) kaydolmakta sorun yaşıyorsanız, durumu bize bildirin.

Bir işletme, ürün, evcil hayvan veya ünlü kişi için profil (zaman tüneli) oluşturmaya çalışıyorsanız:
  • Facebook profilleri (zaman tünelleri) gerçek insanların başkalarıyla iletişim kurması ve paylaşımda bulunması için tasarlanmıştır. Facebook'ta kendinizden başka bir şeyi (örn. müzik grubunuzu, işletmenizi veya evcil hayvanınızı) temsil etmek istiyorsanız, bir Facebook Sayfası oluşturabilirsiniz.

Son düzenleyen _Yağmur_; 24 Haziran 2013 12:30
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2014       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yardımcı olana allah yardımcı olsun lütfen yardım edin hata veriyor :
üzgünüm,bu siteye kaydınızı yapamıyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
diyor neden olabilir ve ne yapmalıyım lütfen arkadaşlar lütfenn Msn Sad(
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
17 Temmuz 2014       Mesaj #3
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar yardımcı olana allah yardımcı olsun lütfen yardım edin hata veriyor :
üzgünüm,bu siteye kaydınızı yapamıyorum.
diyor neden olabilir ve ne yapmalıyım lütfen arkadaşlar lütfenn Msn Sad(

Adlarda şunlar bulunamaz:
  • Semboller, sayılar, sıra dışı büyük harfler veya noktalama işaretleri
  • Birden fazla dilden karakterler
  • Mesleki, dini veya askeri unvanlar
  • İkinci ad olarak sözcükler, ifadeler veya takma adlar
  • Her türlü saldırgan veya müstehcen içerik
Aklınızda bulundurmanız gereken bazı diğer şeyler:
  • Kullandığınız ad, kredi kartınızda, öğrenci kimliğinizde vb. üzerindeki gibi gerçek adınız olmalıdır.
  • Takma adlar, gerçek adınızın veya soyadınızın varyasyonu ise ilk veya ikinci ad olarak kullanılabilir. ("İbrahim" yerine "İbo" gibi)
  • Ayrıca, hesabınızda başka bir ad (örn. kızlık soyadı, takma ad veya mesleki ad) listelemek için profilinize (zaman tünelinize) bir diğer ad ekleyebilirsiniz.
  • Hesapta sadece bir kişinin adı yazmalıdır; profiller (zaman tünelleri) sadece bireysel kullanım içindir.
  • Herhangi biri veya bir şey gibi davranılmasına izin verilmemektedir.
theMira