Arama

Skype'ta görüntülü arama nasıl yapılır?

Güncelleme: 19 Eylül 2015 Gösterim: 8.451 Cevap: 2
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
2 Ağustos 2013       Mesaj #1
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Skype'ta görüntülü arama nasıl yapılır?
MsXLabs.org
Sponsorlu Bağlantılar

Skype indirilen ve bir hesap hazırladınız mı? O zaman arama almak için hazırsınız.

Bu video ücretsiz, dünyanın herhangi bir yerinde, Skype üzerinden herkesten arayabilirsiniz. Sadece Skype kullanan arkadaşlarınızı bulmak ve kişi listenize ekleyebilirsiniz. Bir arkadaşı ekledim, onları Video aramak çok kolay.

Bir video araması yapmadan önce:

1) Sisteminizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun. Eğer aradığınız kişi de bu gereksinimleri karşılamak gerekir.

2) Web kameranızı düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

Bir video çağrısı yapmak için:

1) Skype oturum, ardından Kişiler sekmesini tıklatın.

zez

2) Aramak ve çevrimiçi olduğundan emin olmak istiyorum kişiyi bulun. Böyle bir durumda, kendi adının yanındaki 82p1 bu durum simgesi çevrimiçi durum simgesi görürsünüz.

Bu iconsCall yönlendirme iconThe telefonxwwvfruv durum simgesinin birini görürseniz, Bu kişi bir cep telefonu veya başka bir cihaz üzerinde olduğu anlamına gelir, bu yüzden video onları aramak mümkün olmayacaktır, ama biraz Skype Kontörü ile sesli arama yapabilirsiniz ya da bir abonelik.

Bir video araması yapmadan önce:

3) Sisteminizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun. Eğer aradığınız kişi de bu gereksinimleri karşılamak gerekir.

6m4a

4) Görüntülü arama düğmesini tıklatın.

eruz

Ekran renk değiştirir, bir arama çubuğu ekranın alt kısmında görüntülenir ve diğer kişi cevap verene kadar zil duyarsınız.

Eğer zil sesini kapatmak isterseniz, menüde, Araçlar> Seçenekler gidin, sonra Sesler sekmesini seçin. Sesleri listesinde zil sesi işaretini kaldırın, sonra Kaydet'i tıklatın.

5) Gülümseme, dalga, merhaba demek!

ekmu

6) Gördüğünüz veya birbirlerine duyamıyorum, çağrı çubuğunda görüşme kalitesi düğmesini tıklatın ve (Aramayı çubuğunda görünmesi için farenizi hareket gerekebilir) ayarlarınızı kontrol edin.

o53i

7) Aramayı bitirmek için, bitirme simgesini tıklatın.

e1oi

Bir görüşme yapabileceğiniz faydalı şeyler:

wu13

A. Kişiler, Facebook ya da Yeni listeleri gizleme veya ortaya koymaktadır.

B. Sohbet penceresi göster Anlık ileti yapabilirsiniz böylece konuştuğunuz kişi.

C. Diğer kişi göremiyorum böylece kamerası kapatın.

D. Diğer kişi sizi duyamaz böylece mikrofonun sesini.

E. Kayıtları göndermek, dosya göndermek, masaüstü paylaşmak bir resim çekmek ya da konuşma kişi eklemek ve Skype Premium ile bir grup görüntülü arama yapmak.

F. Çağrı kaliteli bilgi kontrol edin ve ses seviyesini ayarlamak.

G. Tam ekran modunda görüntülemek veya çıkın.

Eğer video kalitesi sorunları varsa, bu kullanışlı rehber kontrol edebilirsiniz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Hermes - avatarı
Hermes
Ziyaretçi
18 Ocak 2015       Mesaj #2
Hermes - avatarı
Ziyaretçi
Güzel bir anlatım olmuş. ben de uzun süre uğraşmıştım görüntülü arama için. keşke resimler de aktif olsa çok daha güzel olacaktı.
Sponsorlu Bağlantılar
Narzhul - avatarı
Narzhul
Ziyaretçi
19 Eylül 2015       Mesaj #3
Narzhul - avatarı
Ziyaretçi
İyi günler. Resimleri günceller misiniz acaba