Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...


Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Ziraat Türkiye Kupası 2013 - 2014 Sezonu

Bu konu Türkiye'de Futbol forumunda _Yağmur_ tarafından 12 Eylül 2013 (11:07) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
5833 kez görüntülenmiş, 137 cevap yazılmış ve son mesaj 8 Mayıs 2014 (12:58) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   (Konu Kapalı)
Konu Kapalı Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 12 Eylül 2013, 11:07

Ziraat Türkiye Kupası 2013 - 2014 Sezonu

#1 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
Ziraat Türkiye Kupası 2013 - 2014 Sezonu
MsXLabs.org

Gerçek boyutunda görüntülemek için resme tıklayın.

Adı:  ziraat-turkiye-kupasi-640.jpg
Gösterim: 31
Boyutu:  20.9 KB

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 1. tur maçları yarın oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.
Tek maçlı eleme usulüne göre oynanacak 1. tur maçlarında, ön eleme turunu geçen Karaman Belediyespor, Tatvan Gençlerbirliği, Cizre Basra Spor, Iğdır Gençlerbirliği Spor ve Göle Belediyespor ile Bölgesel Amatör Lig'den 26, Spor Toto 3. Lig'den 54 olmak üzere toplam 80 takım, 2. tura yükselmek için mücadele edecek.

Ziraat Türkiye Kupası 1. turunda yarın 39, 12 Eylül Perşembe günü ise 1 karşılaşma oynanacak.

İlk tur maçlarının programı şöyle:

YARIN
15.00 Beylerbeyi-Anadolu Üsküdar 1908 (Beylerbeyi 75. Yıl)
15.00 Tuzlaspor-Localtime Fatih Karagümrük (Tuzla Belediye Sahası)
15.00 Sancaktepe Belediyespor-İstanbulspor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)
15.00 Çıksalınspor-Maltepespor (Vefa)
15.00 Ümraniyespor-Silivrispor (Ümraniye Belediye İlçe)
15.00 Darıca Gençlerbirliği-Kocaelispor (Darıca İlçe)
15.00 Derince Belediyespor-Sakaryaspor (Derince Belediye Doğal Çim)
15.00 Bursa Nilüferspor-Orhangazispor (Nilüfer)
15.00 Ankara Demirspor-Şekerspor (Cebeci İnönü)
15.00 Keçiörengücü-Kırıkkalespor (Ankara Aktepe)
15.00 Adliyespor-Hacettepe (Yenimahalle Hasan Doğan)
15.00 Edirnespor Gençlik-Tekirdağspor (Edirne 25 Kasım)
15.00 Beyköy Belediyespor -Gölcükspor (Düzce 18 Temmuz)
15.00 Armutlu Belediyespor-Yeşil Bursa (Yalova Armutlu İlçe)
15.00 Zonguldak Kömürspor-Bartınspor (Kemal Köksal-Seyircisiz)
15.00 Tosya Belediyespor-Ayancık Belediyespor (İzzet Aksalur)
15.00 Çorum Belediyespor-Ünyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
15.00 Merzifonspor-1930 Bafraspor (Merzifon İlçe)
15.00 Nevşehirspor Gençlik-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Nevşehir Gazi)
15.00 Yeşil Kırşehirspor-Yimpaş Yozgatspor (Kırşehir Ahi)
15.00 68 Yeni Aksarayspor-Niğde Belediyespor (Aksaray Atatürk)
15.00 Karaman Belediyespor-Kayseri Şekerspor (Kemal Kaynaş)
15.00 Trabzon Akçaabat Futbol-Arhavispor (Akçaabat Fatih)
15.00 Düzyurtspor-Arsinspor (Yavuz Selim)
15.00 Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor-Iğdır Gençlerbirliği (Bayburt Genç Osman)
15.00 Göle Belediyespor-Erzurum Büyükşehir Belediyespor (80. Yıl Cumhuriyet)
15.00 Belediye Bingölspor-Elazığ Belediyespor (Bingöl Şehir)
15.00 Cizre Basraspor-Tatvan Gençlerbirliği (Cizre İlçe)
15.00 Belediye Vanspor-Siirtspor (Van Atatürk)
15.00 Batman Petrolspor-Girmeli Belediyespor (Batman 16 Mayıs)
15.00 Yeni Diyarbakırspor-Adıyamanspor (Diyarbakır Atatürk)
16.00 Kırıkhanspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Kırıkhan İlçe)
16.00 Osmaniyespor 2011-Payas Belediyespor 1975 (7 Ocak)
16.00 Ispartaspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor (Isparta Atatürk)
16.00 Uşak Sportif Gençlikspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Uşak 1 Eylül)
16.00 Bergama Belediyespor-Balçova Belediyespor (Bergama 14 Eylül)
16.00 Menemen Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Menemen Şehir)
16.00 Manavgat Evrensekispor-Tekirova Belediyespor (Evrenseki)
16.00 Kızılcabölükspor-Elibol Sandıklıspor (Doğan Seyfi Atlı)

12 EYLÜL PERŞEMBE
15.00 Muş Ovasıspor-Erzincan Refahiyespor (Bingöl Şehir)

Rapor Et
Bu mesaja hızlı cevap gönder
Reklam
Eski 12 Eylül 2013, 11:11

Ziraat Türkiye Kupası 2013 - 2014 Sezonu

#2 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur maçları başladı

fd56891775804c28ae7569f0b5b137fb

Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur karşılaşmaları 11 ve 12 Eylül'de oynanacak. Tek maçlı eleme usulüne göre oynanacak 1. Tur eleme maçlarında, ön eleme turunu geçen Karaman Belediyespor, Tatvan Gençlerbirliği, Cizre Basra Spor, Iğdır Gençlerbirliği Spor ve Göle Belediyespor ile Bölgesel Amatör Lig'den 26, Spor Toto 3. Lig'den 54 olmak üzere toplam 80 takım, 2. Tura yükselmak için mücadele edecek.

Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur eşleşmelerini görmek için tıklayınız...

Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur maçlarının sonuçları için tıklayınız...


kaynak: TFF
Rapor Et
Bu mesaja hızlı cevap gönder
Eski 16 Eylül 2013, 11:32

Ziraat Türkiye Kupası 2013 - 2014 Sezonu

#3 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
Ziraat Türkiye Kupası sonuçları!

Futbolda, Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur mücadeleleri bir maç dışında tamamlandı.

turkiyeKupasi_logo
Tek maçlı eleme usulüne göre oynanan 1. tur karşılaşmaları, yarın Bingöl Şehir Stadı'nda, saat 15.00'te başlayacak Muş Ovasıspor-Erzincan Refahiyespor maçıyla tamamlanacak.

Karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle:
Beylerbeyispor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor.......................................( 2 - 1 )
Tuzlaspor - Localtime Fatih Karagümrük...............................................( 1 - 2 ) (uzatmalarda)
Sancaktepe Belediye Spor - İstanbulspor..............................................( 1 - 2 )
Çıksalın Spor - Maltepespor................................................................ ..( 2 - 1 )
Ümraniyespor - Silivrispor................................................................ ......( 0 - 1 )
Darıca Gençlerbirliği - Kocaelispor.........................................................( 4 - 6 ) (penaltı atışları sonucunda)
Derince Belediyespor - Sakaryaspor......................................................( 2 - 0 )
Bursa Nilüferspor - Orhangazispor..........................................................( 0 - 2 )
Ankarademirspor - Şekerspor................................................................( 1 - 0 )
Keçiörengücü - MKE Kırıkkalespor........................................................( 5 - 0 )
Adliyespor - Hacettepe Spor...................................................................( 0 - 3 )
Edirne Spor Gençlik - Tekirdağspor.......................................................( 3 - 0 )
Beyköy Belediyespor - Gölcükspor........................................................( 3 - 4 )
Armutlu Belediyespor - Yeşil Bursa.......................................................( 0 - 1 )
Zonguldak Kömürspor - Bartınspor........................................................( 3 - 4 ) (penaltı atışları sonucunda)
Tosya Belediye Spor - Ayancık Belediyespor.......................................( 3 - 2 )
Çorum Belediyespor - Ünyespor............................................................( 2 - 1 )
Merzifonspor - 1930 Bafra Spor.............................................................( 1 - 3 )
Nevşehir Spor Gençlik - Sivas Dört eylül Belediyespor.........................( 2 - 1 )
Yeşil Kırşehir Spor - Yimpeş Yozgatspor...............................................( 1 - 0 )
68 Yeni Aksaray Spor - Niğde Belediyespor..........................................( 1 - 2 )
Karaman Belediyespor - Kayseri Şekerspor..........................................( 2 - 0 )
Trabzon Akçabat Futbol Kulübü - Arhavi Spor.......................................( 4 - 1 )
Düzyurspor - Arsinspor.................................................................. ........( 1- 2 )
Bayburt Grup Özel İdare - Iğdır Gençlerbirliği Spor...............................( 2 - 0 )
Göle Belediye Spor - Erzurum Büyük Şehir Belediyesi Spor.................( 0 - 3 )
Belediye Bingölspor - Elazığ Belediyespor............................................( 0 - 3 )
Cizre Basra Spor - Tatvan Gençlerbirliği Spor.......................................( 1 - 2 )
Belediye Vanspor - Siirtspor.................................................................. ( 1 - 0 )
Batman Petrolspor - Girmeli Belediye Spor...........................................( 3 - 0 )
Yeni Diyarbakır Spor - Adıyamanspor...................................................( 4 - 1 )
Kırıkhanspor - Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor....................( 1 - 2 )
Osmaniye Spor 2011 - Payas Belediyespor 1975.................................( 4 - 2 ) (penaltı atışları sonucunda)
Ispartaspor - Bucak Belediye Oğuzhanspor..........................................( 0 - 5 )
Uşak Sportif Gençlik Spor - Denizli Büyükşehir Belediyespor...............( 5 - 4 ) (penaltı atışları sonucunda)
Bergama Belediyespor - Balçova Belediye Spor...................................( 2 - 1 )
Menemen Belediye Spor - Ayvalıkgücü Belediyespor...........................( 3 - 1 )
Manavagat Evrenseki Spor - Tekirova Belediyespor.............................( 4 - 2 ) (uzatmalarda)
Kızılcabölükspor - Elibol Sandıklıspor...................................................( 1 - 0 ) (uzatmalarda)

Rapor Et
Bu mesaja hızlı cevap gönder
Eski 23 Eylül 2013, 12:04

Ziraat Türkiye Kupası 2013 - 2014 Sezonu

#4 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
Ziraat Türkiye Kupası 2. tur kuraları çekildi..

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. tur müsabakaları kura çekimi yapıldı.

ziraat_turkiye_kupasi_01

Ataköy Olimpiyatevi'nde yapılan kura çekimine, Profesyonel Kurul Başkanı ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu Üyesi Arif Koşar, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik, Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın ile kulüp temsilcileri ve Ziraat Bankası yetkilileri katıldı.

Arif Koşar, kura çekimi öncesi yaptığı konuşmada, "Bir yıl önce Türkiye'nin bütün sathına yayılan ve tüm illerimizin temsil edildiği Ziraat Türkiye Kupası'nda, çok renkli mücadelelerin yaşanacağına inanıyorum. Alt liglerimizde yer alan takımlarımız, Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig takımları ile eşleşecek. Sadece takımlar değil, şehirler kucaklaşacak, şehirlerimizin tanıtımı sağlanacak. 2. Tur Müsabakaları kura çekiminin hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Kura çekiminde 1. turdan yükselen 40 takım ile Spor Toto 2. Lig'den 36, PTT 1. Lig'de mücadele eden 19 ve Spor Toto Süper Lig'de Avrupa kupalarına katılma hakkı elde edemeyen 13 takım yer aldı.

Toplam 108 takımın katıldığı Ziraat Türkiye Kupası 2. tur müsabakaları 24-25-26 Eylül'de tek maç eleme usulüne göre oynanacak ve 54 takım 3. tur müsabakalarına katılmaya hak kazanacak.

Ziraat Türkiye Kupası 2. tur eşleşmeleri şöyle oluştu:
1461 Trabzon-Beylerbeyi
Bartınspor-Balıkesirspor
Fethiyespor-Kızılcabölükspor
Hacettepe-Yeni Malatyaspor
Sivasspor-Bucak Belediyesi Oğuzhanspor
Turgutluspor-Kırklarelispor
Bucaspor-Eyüpspor
Gölcükspor-Orduspor
Tokatspor-Uşak Sportif Gençlik
Menemen Belediyespor-Nazilli Belediyespor
İnegölspor-Nevşehirspor Gençlik
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-İskenderun Demir Çelikspor
Göztepe-Altınordu
Bergama Belediyespor-BUGSAŞ Spor
Ankaragücü-Karaman Belediyespor
Gaziosmanpaşaspor-Alanyaspor
Kayseri Erciyesspor-Edirnespor Gençlik
Derince Belediyespor-Konya Anadolu Selçuklu
Karşıyaka-Ofspor
Niğde Belediyespor-Mersin İdmanyurdu
Bayrampaşaspor-Yeşil Kırşehirspor
İstanbulspor-Çaykur Rizespor
Kızılcahamamspor-Yeşil Bursa
Trabzon Akçaabat-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
Kayserispor-Pazarspor
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Ankaraspor
Gaziantepspor-Çorum Belediyespor
Belediye Vanspor-Manisaspor
Elazığspor-Ankara Demirspor
Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor
Denizlispor-Manavgat Evrensekispor
Orhangazispor-Akhisar Belediyespor
Kahramanmaraşspor-Tosya Belediyespor
Keçiörengücü-Bandırmaspor
Kartalspor-Erzincan Refahiyespor
İstanbul Güngörenspor-Tarsus İdmanyurdu
Kardemir Karabükspor-Kocaelispor
1930 Bafraspor-Adana Demirspor
Şanlıurfaspor-Giresunspor
Arsinspor-Torku Konyaspor
Eskişehirspor-Çıksalınspor
Tatvan Gençlerbirliğispor-Bozüyükspor
Pendikspor-Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor
Aydınspor 1923-Samsunspor
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Dardanelspor
Osmaniyespor 2011-Hatayspor
Boluspor-Batman Petrolspor
Localtime Fatih Karagümrük-Kasımpaşa
Tepecikspor-Silivrispor
Yeni Diyarbakırspor-Altay
İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gümüşhanespor
Körfez Futbol Kulübü-Medical Park Antalyaspor
Çankırıspor-Elazığ Belediyespor
Sarıyer-Gençlerbirliği

Rapor Et
Bu mesaja hızlı cevap gönder
Eski 23 Eylül 2013, 12:08

Ziraat Türkiye Kupası 2013 - 2014 Sezonu

#5 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. Tur maçları yarın başlıyor
23.9.2013

ee32a934f7a44bb49829d600ee12e1ec

"Ziraat Türkiye Kupası Türkiye'yi Kucaklıyor" sloganı ile bu yıl 52.'si düzenlenen Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. Tur Müsabakaları yarın oynanacak karşılaşmalarla başlıyor.
Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur'unda; 1. Tur'dan yükselen 40, Spor Toto 2. Lig'de mücadele eden 36, PTT 1. Lig'de mücadele eden 19 ve Spor Toto Süper Lig'de Avrupa Kupaları'na katılmayan 13 takım mücadele edecek. 2. Tur maçları sorunda rakiplerini eleyen 54 takım, 3. Tur'a yükselmeye hak kazanacak.

24, 25, 26 Eylül ve 1, 2, 3 Ekim tarihlerinde oynanacak Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. Tur maçlarının programı için tıklayınız...

3. Tur Müsabakaları kurasına 27 takım seri başı olarak katılacak ve diğer 27 takım ile eşleşecek. 3 Tur Müsabakaları 29-30-31 Ekim tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre yapılacak.
4 Tur Müsabakaları kurası, 3. Tur'dan yükselen 27 takım ile Spor Toto Süper Lig'de Avrupa Kupalarına giden 5 takımın katılımıyla çekilecek. Kura çekiminde 16 takım seri başı olacak ve diğer 16 takımla eşleşecek. 32 takımın katılımı ile oynanacak 4 Tur Müsabakaları 3-4-5 Aralık tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre yapılacak.
Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Müsabakaları, 8'i seri başı toplam 16 takımın çekilen kurada eşleşmesi ile 17-18-19 Aralık tarihlerinde oynanacak. Tek maç eleme usulüne göre yapılacak karşılaşmaların ardından 8 takım grup aşamasına yükselecek.
Grup Müsabakaları, 4 takımın seri başı olarak dağıtılacağı kura çekimi ile belirlenmiş 2 grupta 4'er takımla çift devreli lig usulüne göre oynanacak. Eşleşmeler seri başı sistemine göre belirlenecek ve seri başı 4 takım kura çekimi ile gruplara eşit olarak dağıtılacak. Diğer 4 takım da yine kura ile eşit olarak gruplara ayrılacak.
Oynanan müsabakaların ardından gruplarında ilk iki sırayı alan 4 takım ise, çapraz eşleşme yöntemi ile yarı finalde mücadele edecek. Çift maç eleme usulüne göre oynanacak karşılaşmaların ardından kazanan iki takım Ziraat Türkiye Kupası Final mücadelesinde karşı karşıya gelecek.

TFF
Rapor Et
Bu mesaja hızlı cevap gönder
Eski 27 Eylül 2013, 10:14

Ziraat Türkiye Kupası 2013 - 2014 Sezonu

#6 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
Altınordu, Göztepe'yi penaltılarla geçti..
24 Eylül 2013

ZİRAAT Türkiye Kupası’nda yarım yüzyıl sonra oynanan İzmir derbisinde normal süre 1-1, uzatmalar 2-2 sona ererken, kazanan penaltı atışları sonucunda 6-5’lik skorla Altınordu oldu.

goztepe_altinordu_2013

GÖZTEPE: 5 - ALTINORDU: 6

STAT: Atatürk

HAKEMLER: Ercan Hellaç, Metin Cebeci, Deniz Sekban

GÖZTEPE: Egemen - Ramazan, Sabutay, Fatih, İsmail Can (Dk.74 Hasan) - Mehmet Ayaz, Cihan (Dk.77 Ali Küçik), Tolga, Berkay - Mithat - Enes

ALTINORDU: Barış - Furkan, Yasin, Melih Can, Yaşar – Mertan (Dk.57 Gökhan Karadeniz), Halil İbrahim, Olgay (Dk.57 Timur), Arif, Engin (Dk.99 Ozan Sol) - Doğan Karakuş

GOLLER: Dk.42. (pen) Tolga, Dk.103 Enes (Göztepe), Dk.73 (pen) Gökhan Karadeniz, Dk.102 Arif (Altınordu)

SARI KARTLAR: Olgay, Yasin, Mertan, Arif (Altınordu), Tolga, Sabutay, Mehmet Ayaz (Göztepe)

Altınordu’da penaltıları Timur, Gökhan Karadeniz, Arif Morkaya, Yaşar Kayao gole çevirirken Doğan Karakuş kaçırdı, Göztepe’de Adem, Hasan, Sabutay fileleri havalandırırken Tolga ile Mithat meşin yuvarlağı ağlarla buluşturamadı.
7. dakikada Tolga Çavdar, sağ çaprazdan kesti, Mehmet Ayaz göğsüyle yumuşattığı topu yerden köşeye gönderdi, kaleci Barış san anda ayak koyarak golü önledi.
18. dakikada Halil İbrahim’in ceza sahasına ön çizgisine paralel gönderdiği topu Mertan bıraktı, geriden gelen Engin Güngör çok sert vurdu, meşin yuvarlak üstten auta gitti.
19. dakikada sol çaprazdan ceza sahasına yaklaşan Engin Güngör, öne çıkan kaleci Egemen’in üzerinden aşırttı, direğin üzerine çarpan top auta gitti.
23. dakikada Engin Güngör, soldan uzak direğe kesti, Halil İbrahim uçarak kafayı yapıştırdı, kaleci Egemen son anda uzanıp topu kornere attı.
33. dakikada Cihan’ın Altınordu savunmasının arkasına gönderdiği topa Mehmet Ayaz kafayı vurdu, üstten aut.
36. dakikada Mertan’ın yayın üzerinden göğsüyle savunmanın arasına attığı topa Doğan Karakuş hamle yaptı, ancak topu iyi kontrol edemeyince kaleci Egemen çıkıp tehlikeyi önledi.
42. dakikada hakem Ercan Hellaç, Yasin’in Enes’e ceza sahasında yaptığı hareketi penaltı olarak değerlendirdi. Atışı kulanan Tolga, Göztepe’yi 1-0 öne geçirdi.
49. dakikada Doğan Karakuş’un sağ çaprazdan sert şutunda top az farkla auta gitti. 68. dakikada sağ çaprazdan ceza sahasına giren Halil İbrahim’in şutunu kaleci Egemen rahat bloke etti.
72. dakikada Halil İbrahim sağdan ceza sahasına girdiği anda Fatih Yiğen’in müdahalesiyle yerde kaldı. Kazanılan penaltı atışını Gökhan Karadeniz gole çevirdi: 1-1.
76. dakikada Göztepeli Fatih Yiğen, ceza sahasında topu elle kesti ancak hakem “devam” dedi. 83. dakikada Halil İbrahim’in pasında kaleciyle karşı karşıya kalan Doğan Karakuş’un şutunda top üstten auta gitti.

NORMAL SÜRE 1-1 SONA ERDİ.
102. dakikada Halil İbrahim, zor pozisyonda sağdan kesti, altı pasta Arif dokundu ve Altınordu’yu 2-1 galibiyete taşıdı. 103. dakikada Adem sağdan ortaladı, Enes altı pasta karambolde gelişine vurdu: 2-2.
113. dakikada Altınordu savunmasının arkasında topla buluşan Enes’in aşırtma vuruşunu kaleci Barış önleyerek yüzde yüzlük gole izin vermedi.

UZATMALAR 2-2 SONA ERDİ.

Rapor Et
Bu mesaja hızlı cevap gönder
Eski 27 Eylül 2013, 10:18

Ziraat Türkiye Kupası 2013 - 2014 Sezonu

#7 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
Çankırıspor tek golle turladı..
25 Eylül 2013

Ziraat Türkiye Kupası 2'nci tur maçında Çankırıspor, sahasında Elazığ Belediyespor'u 1- 0 yenerek, üst tura çıktı.

futbol01

Çankırıspor: 1 - Elazığ Belediyespor: 0

Stat: Çankırı Atatürk

Hakemler: Mustafa Aydın, Tamer Tekbaş, Can Yamaç

Çankırıspor: İbrahim, Gökhan, Temel (Dk. 33 Eray) , Caner, Ahmet Turan (Dk. 86 Mehmet), Onur, Emrah Akşit, Niyazi, Ozan (Dk. 77 Barış), Hüseyin, Emrah Akar

Elazığ Belediyespor: Gökhan, Tümer, Mehmet, Ömer, Metehan, Ercan (Dk.90+1 Faruk), Muhammed, Mert, Sadettin (Dk. 82 Zülküf), Adnan, Kazım (Dk. 61 Yunus)

Gol: Dk. 71 Metehan (kk) (Çankırıspor)

Sarı kartlar: Dk. 21 Hüseyin, Dk. 55 Ahmet Turan, Dk. 76 Emrah Akşit (Çankırıspor), Dk. 39 Mehmet (Elazığ Belediyespor)

Rapor Et
Bu mesaja hızlı cevap gönder
Eski 27 Eylül 2013, 10:20

Ziraat Türkiye Kupası 2013 - 2014 Sezonu

#8 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
Anadolu Selçukluspor farklı turladı!

Ziraat Türkiye Kupası 2. turunda Konya Anadolu Selçukluspor, Derince Belediyespor'u 4-0 yenerek, bir üst tura çıktı.

futbol01

Derince Belediyespor: 0 - Konya Anadolu Selçukluspor: 4

Stat: Derince Belediyespor Doğal Çim Stadı

Hakemler: Gökhan Esen, Aykut Onar, Mustafa Çevik

Derince Belediyespor: Ömürcan, Doğancan, Erçin, Ferhat, Oğuzhan, Cenk (DK. 55 Mesut Özdemir), Abdulsamet, Oltan (Dk. 74 Muhammet Yasin Özkarslı), Tolga, Ruhi, İsmail Özgür (Dk. 57 Serhat Baştan)

Konya Anadolu Selçukluspor: Deniz, Nuh, Aykut, Vedat, İbrahim (Dk. 65 Emre Köksal), Ahmet (Dk. 46 Emre Akdağ), Gökay, Emrah, Emre (Dk. 72 Abdulkerim Kılıç), Çağrı, Can Demir.

Goller: Dk. 24 Çağrı, Dk. 59 Emre, Dk. 62 Aykut, Dk. 76 Can Demir (Konya Anadolu Selçukluspor)

Sarı kartlar: Dk. 11 Cenk, Dk. 13 Oltan (Derince Belediyespor), Dk. 5 Vedat, Dk. 60 İbrahim (Konya Selçukluspor)

Rapor Et
Bu mesaja hızlı cevap gönder
Eski 27 Eylül 2013, 10:28

Ziraat Türkiye Kupası 2013 - 2014 Sezonu

#9 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
Gençler ikinci yarıda sonuca gitti..

Ziraat Türkiye Kupası 2. tur maçında Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Sarıyer'i deplasmanda 2-1 yenen Gençlerbirliği, 3. tura yükseldi..

futbol02

Sarıyer: 1 - Gençlerbirliği: 2

Stat: Yusuf Ziya Öniş

Hakemler: Ömer Faruk Ocak, Fahri Aksoy, Mehmet Ekmekyermez

Sarıyer: Kılıç Arslan Kopuz, Feridun Sungur, Hamza Gezmiş, Önder Turacı, Serhat Gülşen, Yunus Emre Birinci (Dk. 57 Ömer Şengöz), Muhammed Türkmen, Semih Kaya, Murat Hacıoğlu (Dk. 75 Volkan Altın), Hakan Soylu (Dk. 68 Bünyamin Aksoy), Sinan Pektemek

Gençlerbirliği: Ferhat Kaplan, Fatih Serkan Kurtuluş, Ahmet Yılmaz Çalık, Kulusic, Ferhat Görgülü, Tomic, Smiljanic, Doğa Kaya (Dk. 83 Ümit Yücel Eminoğlu), Mervan Çelik (Dk. 77 Atabey Çiçek), Oktay Delibalta (Yusuf Emre Gültekin), Deniz Naki

Goller: Dk. 46 Deniz Naki, Dk. 69 Oktay Delibalta (Gençlerbirliği), Dk. 90+2 Ömer Şengöz (Sarıyer)

Sarı Kartlar: Dk. 59 Feridun Sungur, Dk. 66 Semih Kaya, Dk. 87 Muhammed Türkmen (Sarıyer)

4. dakikada soldan ceza alanına giren Mervan Çelik, Yunus Emre Birinci'nin müdahalesiyle yerde kalınca hakem Ömer Faruk Ocak penaltı noktasını gösterdi.
5. dakikada penaltı atışını kullanan Mervan Çelik'in vuruşunda, yan direkten dönen topu savunma uzaklaştırdı.
46. dakikada Tomic'in sağdan ortasında ceza alanı içinde müsait durumda topla buluşan Deniz Naki, yerden bir vuruşla meşin yuvarlağı ağlara gönderdi: 0-1.
69. dakikada sağdan ceza alanına giren Deniz Naki'nin pasında ceza alanı içinde Tomic'in vuruşunda, top savunmadan döndü. Dönen topu iyi takip eden Oktay Delibalta, meşin yuvarlağı filelere göndererek, farkı 2'ye çıkardı: 0-2.
90+2. dakikada soldan Bünyamin Aksoy'un ortasında ön direkte topa dokunan Ömer Şengöz, meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu: 1-2.
Karşılaşmayı 2-1 kazanan Gençlerbirliği, Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tura çıktı.
Bu arada karşılaşmanın 23. dakikasında hakem Ömer Faruk Ocak su molası verdi.

Rapor Et
Bu mesaja hızlı cevap gönder
Eski 27 Eylül 2013, 10:30

Ziraat Türkiye Kupası 2013 - 2014 Sezonu

#10 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
Giresun tek attı, turladı..

Giresunspor, Ziraat Türkiye Kupası 2. tur maçında Şanlıurfaspor'u deplasmanda 1-0 yenerek bir üst tura çıktı.

futbol01

Şanlıurfaspor: 0 - Giresunspor: 1

Stat: GAP Arena

Hakemler: Emre Altun, Özkan Yaşasın, Suha Adıyaman

Şanlıurfaspor: Yavuz Özkan, Ozan Tahtaişleyen, Sedat Akçay, Youssef Yeşilmen (Dk. 68 Yasin Avcı) Onur Güney, Engin Aktürk, Onur Akbay, İsmail Haktan Odabaşı, Sezer Badur, Fotaskis (Dk. 46 Alfred Sankoh) Berkin Kamil Arslan (Dk. 46 Sercan Yıldırım)

Giresunspor: Eray Çalışkan, Uğur Aktaş, Onur Demir, Tolgay Karakaya, Adlan Canlıka (Dk. 11 Ozan Kılıçoğlu) Tuncay Süren, Emre Özivgen (Dk. Cihan Yeşilırmak) Hasan Güleryüz, Yakup Zorlu, Rıdvan Sağlam, Mustafa Zorlu

Gol: Dk. 12 Emre Özivgen (Giresunspor)

Sarı kartlar: Dk. 22 Onur Akbay, Dk. 57 Engin Aktürk (Şanlıurfaspor), Dk. 56 Rıdvan Sağlam, Dk. 53 Ozan Kılıçoğlu(Giresunspor)

Rapor Et
Bu mesaja hızlı cevap gönder








Yeni Soru
Sayfa 0.332 saniyede (80.81% PHP - 19.19% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 18:41
  • YASAL BİLGİ

  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi