MsXLabs
2005-2016
TV Dizileri forumunda yer alan Kral_Aslan tarafından açılmış Çocuklar Duymasın konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: Sevilen oyunculardan oluşan güçlü kadrosu ile Türkiyenin zirveden inmeyen dizisi, aslında feodal değerlere bağlı bir ...

Çocuklar Duymasın

Gösterim: 43.704 | Cevap: 158
5 Mart 2007 11:22   |   Mesaj #1   |   
Kral_Aslan - avatarı
MOD MsXTeam
İstanbul

18.677
4.720 mesaj
Kayıt Tarihi:Üyelik: 10-10-2005
p3 766175874311 trans
Sevilen oyunculardan oluşan güçlü kadrosu ile Türkiye’nin zirveden inmeyen dizisi, aslında feodal değerlere bağlı bir koca ile kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan bir iş kadınının çocuklarına belli etmeden oynadıkları sahte bir mutluluk oyununu işliyor. 16 yıllık evli bir çift farklı karakterleri yüzünden birbirlerine tahammül edemeyip sık sık tartışsalar da aslında aralarında derin bir aşk vardır. Dizi Haluk, Meltem, Duygu ve Havuç’un dışında da ilginç karakterlerle renkleniyor. Emeklilik bunalımı yaşayan Kemal bey, eşi Müzeyyen Hanım, Haluk’un “light erkek” olarak takıldığı Selami , “Dominant Teyze” Gönül, Haluk’un patronu çapkın İsmail Bey, sekreter Yasemin , Pazarlama Müdürü Engin, Haluk’un patronu Mary Hanım ve şirketin çaycısı Hüseyin dizinin sevilen karakterlerini oluşturuyor.

Yapım: Mint Prodüksiyon,

Yapımcı-Senaryo: Birol Güven,

Yönetmen: Raşit Çelikezer

Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Zeynep Tokuş (Meltem), Furkan Kızılay (Emre), Ayşecan Tatari (Duygu), Zeyno Günenç (Gönül), Özgür Ozan (Selami),Fatma Karanfil (Necla), Eren Aksu (Orçun), Ferdi Akarnur (Kemal),Ayşen Tekin (Müzeyyen), Demet Tuncer (Mary), Alpaslan Özmol(Hüseyin), Meriç Acemi (Yasemin), Süleyman Yağcı (İsmail), Mehmet Auf(Selçuk), Vatan Şaşmaz (Engin), Melek Şahin (Emine), Nejat Birecik (Sinan), Altan Günbay (Mustafa), Şükrü Koruyucu (Şükrü)
Daisy-BT
12 Mayıs 2010 23:18   |   Mesaj #2   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Çocuklar Duymasın yeniden başlıyor
6953472gif
10 yıl önce yayınlanan Türk televizyonlarının en çok izlenen ve en uzun soluklu dizilerinden,en çok tekrarı yayınlanan ve tekrarlarının dahi gün birincisi olduğu efsane dizi Çocuklar Duymasın günümüze uyarlanarak tekrar çekiliyor.Geçen yıl çekilmesi düşünülen fakat kadronun tam olarak bir araya getirilemesi nedeni ile rafa kaldırılan proje bu yıl hayata geçiriliyor.Dizinin tekrar çekileceğin yapımcı Birol Güven ve oyunculardan Vatan Korkmaz’da doğruladı.Çekimlerine Mayıs ayında başlanacak dizinin kanalı ise Atv olacak.Eski kadronun çoğunun tekrar biraraya geleceği dizide sadece ailenin kızını oynayan Ayşecan Tatari ABD’de eğitim görmesi nedeni ile Light Selami tiplemesini canlandıran Özgür Ozan’da Arka Sokaklar diziside oynadığı için olmayacaklar.

Yönetmen:
Tamay Sayar
Raşit Çelikezer

Senaryo Yazarı
Özlem Aybek
Nilüfer Yenidoğan
Metin Açıkgöz
Birol Güven

Yapımcı
Süleyman Nebioğlu
Birol Güven

Müzik
Ertem Yılmaz
Engin Yılmaz

Tamer Karadağlı
Karakteri : Haluk (Abidin)

Pınar Altuğ - Zeynep Tokuş
Karakteri : Meltem

Ayşecan Tatari
Karakteri : Duygu

Furkan Kızılay
Karakteri : Emre (Havuç)

Zeyno Gönenç
Karakteri: Gönül (Dominant Teyze)

Özgür Ozan
Karakteri: Selami (Light Erkek)

Ferdi Akarnur
Karakteri: Kemal (Emekli Müsteşar)

Ayşen Tekin
Karakteri: Müzeyyen

Nejat Birecik
Karakteri: Psikolog Sinan


Çocuklar Duymasın, 2002 yılında Mint (Made In Turkey) adlı prodüksiyon şirketinin hazırlamış olduğu bir dizidir. Prodüksyon’ın dışında aynı zamanda da yazarı da olan Birol Güven’in başka dizileri de bulunmaktadır.


Çocuklar Duymasın, 7 Ocak 2002 Pazartesi günü TGRT adlı tv kanalıda 13 bölüm yayınlandı ve o sırada ATV tarafından keşfedildi. 13 Nisan 2002 Cumartesi günü ATV’deki bölümleri reyting rekorlarını altüst etti ve bu kanalda 2 sezon yayınlandı. Ardından 2 Eylül 2003 tarihinde STAR TV’ye transfer oldu ve bu sezonun ortasında dizinin harika gidişatı başrol oyuncularından biri olan Pınar Altuğ’un ayrılmasıyla birden bozuldu. 17 Şubat 2004 gününde Ayrılma sebebi ise dizi yazarının “Bu bir aile dizisi olduğundan oyuncularımızın özel yaşamındaki olumsuz bir gelişme, diziyi olumsuz yönde etkileyeceğinden o oyuncunun ayrılması en uygun davranış olacaktır” demiş olması, ve gazetecilerin bu olayı gündeme getirmeleri oldu. Senaryoda bu durum Amerika’ya iş seyahatine gidiyormuş gibi gösterildi.


24 Şubat 2004 gününde yerini “Zeynep Tokuş” devraldı, fakat sezon sonunda Pınar Altuğ’un başına gelen olayın bir benzeri diğer baş rol oyuncusu “Tamer Karadağlı”‘ya o sezonun sonunda olunca yeni sezona dizi yeni bir isimle, yani Çocuklar Ne Olacak olarak başladı. Dizinin konusu da doğal olarak değişti. Yeni konuda hem Meltem(anne), hem de Haluk(baba) Amerika’ya iş seyahati için beraber gittiler ve çocuklar da dedeleri Emekli Müsteşar Kemal (Ferdi Akarnur)’le kalmaya başladılar. Bu bölümlere de aynı zamanda Haluk’un en yakın arkadaşı Selami (Özgür Ozan)’nin çocuğunu büyütmedeki titizliğine tanık olduk. Diziye onların komşuları (Mesut Akusta ve Seray Sever) katıldı.

Dizi yarım sezon sonra sona erdi ve son bölümde Tamer Karadağlı geri geldi.
ener
22 Haziran 2010 17:54   |   Mesaj #3   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
Çocuklar Duymasın

Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Furkan Kızılay, Zeyno Günenç ve Vatan Şaşmaz gibi ünlü isimlerin oynadığı 'Çocuklar Duymasın' çok yakında ATV'de...

Hayatın kendisi kadar komik ve duygusal bir dizi olan, "Çocuklar Duymasın" kaldığı yerden değil günümüzden devam ediyor. Çünkü bizim izleyemediğimiz 7 yıllık dönem içinde orada hayat hiç durmadı. Evlerinin dekorasyonunu değiştirdiler, iş hayatlarında yeni pozisyonlar elde ettiler ya da edemediler, çocuklar büyüdü, Haluk, Meltem ve diğerleri yaşlandı. Ama Haluk hala bildiğimiz Haluk, hala her şeye karşı, muhafazakar ve milliyetçi. Meltem de büyük değişiklik yok, modern, ideal ve ahlaklı bir eş. Ailenin meseleleri yine çok küçük, kredi kartları, telefon faturaları, alış veriş giderleri, tatil masrafları ve hayatın içinde akıp giden her şey.

Yani bir insan karakter olarak 7'sinde ne ise 70'inde de odur. Mesela Havuç, aynı bildiğimiz Havuç. 10-11 yaşlarında cep telefonu diye tutturan Havuç artık araba istiyor, ehliyet istiyor, iphone istiyor. Herkes onu üniversiteye gidiyor bilirken o müzikle uğraşıyor ve okuldan atılıyor. Haluk henüz Havuç'un okuldan atıldığını bilmiyor.

Evin feministi Duygu evlenme kararı alıyor ama bunu babasına söyleyecek cesareti yok çünkü damat işsiz ve Haluk'un hiç hoşlanmayacağı tiplerden. Ama çok yakın bir gelecekte evlenecek, aileler tanışacak, söz kesmeler nişan törenleri ve Haluk'un bir de baş belası bir dünürü olacak.

Diziye başka yeni karakter de katılıyor. Meltem'in kız kardeşi, her şeyi bilen sinir bozucu Google Canan ve onun ezik kocası Romantik Necati. Haluk'un neredeyse tam zıttı olan Necati her konuda Haluk'un hışmına uğruyor ve iki erkek arasında büyük çatışmalar yaşanıyor ama kazanan hep Haluk oluyor. Ayrıca, Haluk Meltem'in kız kardeşinin her şeyi bilmesine de fena halde sinir oluyor.

Yani Haluk'u hiç iyi günler beklemiyor. Üşütük bir damat, ondan daha üşütük bir dünür, onlardan çok daha beter bir baldız ve Haluk'un psikolojisini bozan bir bacanak ve bütün bunlar yetmiyormuş gibi bir de okuldan atılıp şarkıcı olmak isteyen bir Havuç.

Light Selami ve Dominant Gönül boşanmış. Çocuk Gönül'de kalmış Selami durumu kaldıramayıp çalışmak için Libya'ya gitmiş. Selami'nin oğlu Beton Orçun'un velisi ise Haluk. Çocuğu tam kendisi gibi yetiştiriyor.

Çaycı Hüseyin, at yarışlarını bırakmış artık iddiaya takılıyor. Dünya futbolunu tüm detaylarıyla takip ediyor. Emine hala Haluk'un evine temizliğe geliyor ve Hüseyin ile şiddetli geçimsizlikleri devam ediyor. Fıs fıs İsmail hala kadınların peşinde ama icraat sıfır. Hayatında bir kadın var, evlenmiş ama gözü hala dışarıda. Ama yöntemleri değişmiş, artık twitter,facebook gibi sosyal alemlere takılıyor. Yani "Çocuklar Duymasın"da karakterler aynı ama yöntemler 2010 model.

Kısacası "Çocuklar Duymasın"da aslında hem değişen bir şey yok hem de çok şey değişmiş. Yine komik, yine duygusal, yine güncel, yine hayatın kendisi gibi küçük meseleleri olan, kentli ilişkilere ve modern aile meselelerine odaklı hem duygusal hem de eğlenceli bir aile komedisi. "Çocuklar Duymasın" bu kez de 2010 yılı Türkiye'sine bir ayna tutuyor ve yaşadığımız çağın aile yapısı üzerinden sosyolojik bir analiz yapıyor ve Türkiye'de tüm yaş gruplarının aynı anda seyredebileceği tek dizi olma iddiasını koruyor.

İşte yeni bölüm fragmanı
Tanıtım fragmanı
Daisy-BT
13 Ağustos 2010 01:07   |   Mesaj #4   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Çocuklar Duymasın 2. Bölüm Özeti


Taş fırın erkeği Haluk, kızı Duygu’nun bir erkek arkadaşı olduğunu öğrenince hayatı altüst olur. Her babanın, düşünmeye bile korktuğu sorularla, uykuları kaçmaya başlar. Haluk’un kabusu bununla da bitmez. Duygu, erkek arkadaşını eve davet eder. Haluk ve Havuç’un, Duygu’nun sevgilisine karşı sergiledikleri tavırlar, izleyenlere kahkaha attıracak sahnelere yol açar. Öte yandan Ramazan gelmiş çatmıştır. Haluk ve Meltem büyük bir iftar vermeye kalkar. Her şey iftar geleneklerine uygun giderken, aksilikler peş peşe gelir.

05 Müzeyyen’in ölüm yıldönümü gelmiştir. Müsteşar Kemal, merhum eşi için Yasin okutmaya karar verir. Canlanan anılarla birlikte, okunan dualar, gözyaşlarının akmasına sebep olur.
Daisy-BT
14 Ağustos 2010 13:19   |   Mesaj #5   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Çocuklar Duymasın 3. Bölüm Özeti


Havuç artık kendi evine taşınmak istemektedir. Haluk ise Havuç’a bunun olabilmesi için bir şart getirir. Eğer yaptığı yemekler herkes tarafından beğenilirse taşınmasına izin verecektir. Berke’nin Facebook’unda durum kısmında “ilişki yok” yazar, bunu gören Duygu ağlayarak eve gelir. Olayın detaylarını öğrenmek ise Emine'ye kalır. Haluk ise kabullenemediği Berke’ye içten içe sinir olmaya devam eder.
25 Ağustos 2010 10:37   |   Mesaj #6   |   
_Yağmur_ - avatarı
SMD MsXTeam
Ankara

15.389
18.927 mesaj
Kayıt Tarihi:Üyelik: 16-04-2010
Çocuklar Duymasın 4. Bölüm Özeti

Light Selami'den boşanan 'Dominant Gönül', yeni sevgili adayını Meltem ve Haluk ile tanıştırır. Ancak adamı hiç beğenmeyen 'Taş Fırın Erkeği Haluk' ,yorumunu saklamaz: " Selami, Light da olsa erkekti, bu herif light bile değil, 'zero erkek'! " diyerek tepkisini ortaya koyar. Havuç ablasının arkadaşına aşık olur. Ancak kızın bundan haberi yoktur. Platonik aşkı için şarkılar besteleyen Havuç, sonuçta kızdan randevu koparmayı başarır. Havuç randevu yerine gittiğinde onu bekleyen kötü bir sürpriz vardır. Havuç'un aşık olması duygusal sahnelere neden olurken, Beton Orçun da aynı kıza aşık olur. Küçücük Orçun'un aşkı için Havuç'la mücadeleye girmesi, izleyenlere kahkahalar attıracak durumlar yaratır. Bu arada Beton Orçun'un okula kayıt ettirilme zamanı gelmiştir. Ancak Orçun'u okula kayıt ettirmek sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Meltem ile Gönül bilgisayarda çiftlik oyunu oynayıp, "sanal çiftçilik" yapmaktadırlar. Bu durum Haluk'un dalga geçmesine yol açar. Ancak bilgisayar oyunundan habersiz olan, temizlikçi Emine, çiftçilik konuşmalarını gerçek sanınca ortalık karışır. Haluk, kendi inşaat şirketini kurmanın planlarını yapmaktadır. Şirkette Havuç'un inşaat mühendisi, Duygu'nun da şirket avukatı olacağı günlerin hayallerini kurmaktadır. Ancak bilmediği bir şey vardır, Havuç mühendislikten vazgeçip, şarkıcı olmak istemektedir. Ancak bunu bir türlü babasına söyleyememektedir. Çünkü Taş Fırın Erkeği Haluk'a göre şarkıcılık bir meslek değildir. Duygu ise, babasının hayal ettiği gibi avukat değil, hakim olmak istemektedir. Haluk'un çocuklarıyla ilgili hayalleri tuzla buz olmak üzeredir. Hüseyin ve Şükrü, Taş fırın Erkeği Haluk'un şirketinde güvenlik olarak işe girmişlerdir. Peş peşe problemler yaratan ikili, işten kovulmanın eşiğine gelir. Bu arada, Haluk eski laptopunu Hüseyin ve Şükrü'ye hediye eder. Bu hediye, " Çaycı Hüseyin ve Şükrü'nün internetle imtihanına dönüşür. İkilinin mail adresi almasından, chat yapmasına kadar, yaptıkları her deneme, birbirinden komik sahnelere yol açar.

Kaynak:ATV
1 Eylül 2010 07:55   |   Mesaj #7   |   
_Yağmur_ - avatarı
SMD MsXTeam
Ankara

15.389
18.927 mesaj
Kayıt Tarihi:Üyelik: 16-04-2010
5. BÖLÜM ÖZETİ

Dominant Gönül, sevgilisi Zero Erkek Tuna ile oğlu Beton Orçun'u tanıştırmak ister. Ancak bu tanışma istediği gibi gitmeyecektir. Beton Orçun'un tepkileri kahkahalarla izlenirken, Zero Erkek Tuna'nın, çocuğa aldığı oyuncak ortalığı karıştırır.
Havuç'un aşık olduğu Damla sevgilisinden ayrılır. Havuç için Damla ile sevgili olma fırsatı doğmuştur. Ancak Havuç herkesi şaşırtacak bir tavır sergiler.
Fıs Fıs İsmail, bir otelde çapkınlık yaparken, görülür. Bu durum, karısının kulağına gidince, Fısfıs İsmail'in yuvası yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Karısından çok korkan Fıs Fıs İsmail, Taş Fırın Erkeği Haluk'tan yalan söyleyerek evliliğini kurtarmasını ister. Haluk çok zor bir ikilem yaşamaya başlar. Ya dürüstlükten vazgeçip yalan söyleyecek, ya da bir yuvanın yıkılmasına sebep olacaktır...
Sevgilisi Berke, Duygu'ya çok manidar bir hediye alır. Feminist damarları kabaran Duygu, Berke'yi hediye aldığına pişman eder. İki sevgili ayrılmanın eşiğine gelince, Berke yeni bir hediye arayışına girer.
Haluk'un şirketine güvenlik görevlisi olarak giren Şükrü ve Hüseyin işten atılmanın eşiğine gelince ticarete atılmaya karar verirler. Komik ikiliyi işten atılma noktasına getiren olay ve yapmayı düşündükleri yeni işler neler olacak? Meltem ve Gönül, Tuna ile Haluk'u tiyatroya götürmek ister. Tiyatro'ya gitmek istemeyen Haluk, futbol ile tiyatroyu kıyaslamaya başlayınca, her seyircinin taraf olacağı, komik bir tartışma ortaya çıkar.
Tüm bunlar yaşanırken Meltemlerin ofiste büyük bir olay yaşanır. Şirketin bilgisayar sistemi bilgisayar korsanları tarafından ele geçirilir. Bu durumdan en çok korkan Selçuk Bey olur. Onun kimsenin görmesini istemediği Videoları vardır. Bu kötü olay, şirketteki bazı sırların ortalığa dökülmesine yol açar.
Karısı ölünce iyice yalnızlaşan, emekli Müsteşar Kemal kendine yeni bir uğraş bulmuştur. Tüm semtleri dolaşıp, en ucuz ürünleri saptayarak, bir indirim listesi hazırlamaktadır. Kemal'in bu yeni uğraşına, Haluk "İndirim Mühendisliği" adını verir. Gerçek araştırmalar sonucu ortaya çıkan, bu indirim listesi, televizyon seyircilerinin de işine yarayacağa benziyor.


kaynak:ATV
Daisy-BT
15 Eylül 2010 19:39   |   Mesaj #8   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Çocuklar Duymasın 7. Bölüm Özeti


Çocuklar Duymasın’ın bu bölümünde bir ilk yaşanıyor. İzleyiciler ilk kez Haluk ile Meltem’i araba kullanırken görecekler. Ekranların sevilen çifti, şirketin kokteyline araba ile giderler. Haluk’un alkol alması nedeniyle, dönüşte arabayı Meltem kullanmak zorunda kalınca, birbirinden komik sahneler peş peşe gelir. Finalde ise Haluk’u kötü bir sürpriz beklemektedir.
Şirketin kokteylinde yaşananlar ise şaşırtıcı olaylara neden olur. Kokteylde Fısfıs İsmail ile Patroniçe Canan Hanım, alkolün etkisiyle, salsa dansı yapacak kadar yakınlaşmıştır. Ancak Canan Hanım hiçbirşey hatırlamamaktadır. Gecenin devamında olanlarla ilgili Fısfıs gayet memnun görünürken, Canan Hanım’ın içini bir şüphe kemirmektedir. Konuyla ilgili dedikodular, şirkette günün konusu haline gelir.
Havuç’un karşılıksız aşkı devam etmektedir. Arkadaşlarının baskısıyla Havuç, Damla’ya aşkını ilan etmenin eşiğine gelir. Kısacası, Havuç cephesinde, romantik olduğu kadar, güldüren sahneler, seyirciyi bekliyor.
Çaycı Hüseyin, eşi Emine’den boşanmaya karar verir. Boşanma gerekçesi duyanları şaşırtır. Ancak Çaycı Hüseyin boşanma konusunda ciddi ve kararlıdır.

Çocuklar Duymasın’da bu hafta izleyenleri bir sürpriz bekliyor. Dizinin yapımcısı ve Senaristi Birol Güven Çocuklar Duymasın’ın 7. bölümde karşımıza konuk oyuncu olarak çıkıyor. Ömür Gedik ile birlikte Cengiz Semercioğlu’na karşı girdikleri “reyting” iddiasında kazandığı yemeği dizinin içerisinde ısmarlatıyor.


ATV
Daisy-BT
20 Eylül 2010 23:58   |   Mesaj #9   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Çocuklar Duymasın 8. Bölüm ÖzetiTaşfırın Haluk'un üçüncü çocuk isteği devam etmektedir. Fakat Meltem, yeniden anne olmaya itiraz etmeyi sürdürür. Durumu öğrenen Tuna, Meltem'i hamile kalmaya ikna etmek için, Haluk'a sıra dışı bir yöntem önerir. Bu ikna yöntemi, Haluk'un başına birbirinden komik işler açacaktır. Öte yandan, Beton Orçun, yeni başladığı okulu sevmemiştir. Haluk, Orçun'u okula alıştırmak için, onunla beraber derslere girince, zor durumda kalır.

Havuç, ayrı eve çıkma isteğini tekrar gündeme getirir. Haluk'tan hiç ummadığı bir cevap alan Havuç'u zor günler beklemektedir. Berke, Duygu'ya evlenme teklifi yapmaya hazırlanmaktadır. Evlenme teklifinin çok ilginç olmasına çalışan, Berke amacına ulaşır.

ATV
28 Eylül 2010 15:49   |   Mesaj #10   |   
_Yağmur_ - avatarı
SMD MsXTeam
Ankara

15.389
18.927 mesaj
Kayıt Tarihi:Üyelik: 16-04-2010
Reklam
Çocuklar Duymasın Dizisi 9. Bölüm Özeti


501347210629?502352972568


Haluk'un üçüncü çocuk yapma isteği devam etmektedir. Meltem, çocuk yapmak için yaşlarının genç olmadığını ileri sürer. Bunun üzerine Haluk'ta genç görünme kaygısı başlar. Zero Erkek Tuna, Taş Fırın Erkeği Haluk'a küpe takmasını önerir. Bugüne kadar Taşfırın Erkeği olmakla övünen Haluk'un küpe takması küçük çaplı bir olaya dönüşür.
Duygu ile sevgilisi Berke aileleri tanıştırmaya karar verir. Berke'nin ailesi Ege'deki kasabalarından kalkıp gelir. Ege şivesi ile konuşan dünür adayları ile Meltem ve Haluk'un karşılaşması tam bir kültür şokuna dönüşür. Bu tanışmanın sonunda, herkesi bir sürpriz beklemektedir.
Her bölümde farklı bi iş arayan Çaycı Hüseyin ile Şükrü bu bölümde kahkaha attıracak bir iş fikri ile geliyor ekranlara. İki kafadar köpek oteli açmaya karar verir. Kahveci Yakup'un deposunu köpek oteli olarak kullanacaklardır. İşler iyi giderken, Kahveci Yakup'un Kangal Köpeği, otelde kalan sosyetik köpeklere musallat olunca ortalık karışır.
Bu sırada Dominant Gönül'ün Sevgilisi Tuna'nın küçük bir kızı olduğu ortaya çıkar. Gönül'ün oğlu Beton Orçun ile Tuna'nın kızının tanışması da seyirciyi gülümseten sahnelere yol açar. Öte yandan Beton Orçun 12 Dev Adam'dan etkilenerek, basketçi Ersan İlyasova maskesi takmaya başlar. Beton Orçun'un basketbol merakı, onu Murat Murathanoğlu ile tanışmaya kadar götürür.

Murat Murathanoğlu Konuk Oyuncu!

Çocuklar Duymasın'ının bu bölümünde bir misafir oyuncu yer alıyor. Ünlü Basket yorumcusu Murat Murathanoğlu bu bölümde kendisini oynayacak.

ATV
Cevap Yaz