Arama

Twitter Hesap Etkinleştirme Hakkında

Güncelleme: 22 Kasım 2018 Gösterim: 46.027 Cevap: 6
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
31 Mart 2012       Mesaj #1
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye

Twitter hesabı nasıl etkinleştirilir?

MsXLabs.org

Sponsorlu Bağlantılar

Hesap Etkinleştirme Hakkında

Devre dışı bırakılan bir hesap Twitter'dan tamamen silinmek üzere sıraya konur. Kalıcı olarak silinme işlemi hesabın devre dışı bırakılma tarihinden 30 gün sonra gerçekleşir. Bu 30 günlük sürenin sonunda kalıcı olarak silinen hesaplar yeniden etkinleştirilemez.
Bu 30 günlük süre içinde hesabınızı etkinleştirmek için;
  1. Bilgisayarınızdan twitter.com adresine gidin (hesap etkinleştirme işlemi mobil cihazlarda desteklenmez)
  2. Hesabınızın kullanıcı adını (veya e-posta adresini) ve şifrenizi girin
  3. İşte bu kadar! Hesabınız etkinleştirildi.
Not: Hesabınıza ait bilgilerin (Tweetler, Takipçiler, Favoriler vs.) yeniden oluşturulması biraz zaman alabilir.

Devre dışı bıraktığım hesabıma ait e-posta adresimi veya kullanıcı adımı ne zaman kullanabilirim?

• Devre dışı bırakılan bir hesaba ait kullanıcı adı ve e-posta adresi, hesabın devre dışı bırakıldığı tarihten 30 gün sonra başka bir hesapta kullanılabilir.
Hesabımı tekrar etkinleştirmeyi denedim fakat şu anda hesap etkinleştirme işlemine izin verilmiyor uyarısı aldım!
  • Merak etmeyin, bu geçici bir durumdur ve daha sonra tekrar deneyebilirsiniz. Eğer devre dışı bıraktığınız tarihten bu yana 30 gün geçmek üzereyse hesabınızı etkinleştirmenize yardımcı olması için bir yardım isteği göndererek destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 6 Haziran 2018 00:52
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
17 Temmuz 2014       Mesaj #2
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Peki kendine gelmesi kaç gün sürer?

Gün içerisinde tüm paylaşımlarınız sayfanıza yüklenecektir.

Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı

hesabımı yeniden etkinleştirmeyi deniyorum fakat her girişimde hesabınız devre dışı bırakıldı diyor etkinleştirmek için giriş yapın diyor.

Hesabınızı etkinleştirmek için verilen 30 günlük geri dönüş süresini aşmışsınız. Yeni hesap açmak açmalısınız.

Alıntı

twitter hesabımı devre dışı bıraktım kaç gün olduğunu bilmiyorum şimdi açılmıyor. ilginize teşekkürler...

Devre dışı bırakılan hesaplar 30 gün boyunca sistemde pasif halde tutulur. 30. günün sonunda ise tamamen silinir. Sizin de hesabınız silinmiş, yeni hesap açmalısınız.

Bu arada Twitter'da silinen kullanıcı adları tekrar kullanılamaz.
theMira
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
27 Eylül 2014       Mesaj #3
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Rakita adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle iyi akşamlar benim bir hesabım vardı 1 ay geçti hesap silindi şuanda hesaba dair hiçbirşey hatırlamıyorum ne kullanıcı adı nede eposta telefon numaramla giriş yapmayı denedim bilgilernie ulaşamadık diyor ne yapmam gerekiyor o hesapta çok iyi fotoğraflarım resimlerim vardı onu geri açabilirsem çok iyi olur yardımlarınızı bekliyorum

Hesabınız tamamen silinmiştir, geri alamazsınız.
theMira
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
10 Ekim 2014       Mesaj #4
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Rakita adlı kullanıcıdan alıntı

Fotoğraflarıdamı geri getiremeyiz?

Twitter üzerinden paylaştığınız hiçbir şey geri gelmez.
theMira
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
30 Ekim 2014       Mesaj #5
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafirres adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba,
Twitter hesabımı 10 gün önce inaktif yaptım, tekrar girmek için ilgili maili yazdım, böyle bir mail adresi yok diyor, hayır 30 gün de olmadı. Bunun hakkında tecrübesi olan var mı acaba?

30 gün olmadan hesabınız silinmez. Mail adresinizi ya da şifrenizi doğru girdiğinizden emin misiniz?
theMira
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
26 Ocak 2015       Mesaj #6
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

Ben hesabımı kapatalı baya oldu fakat hala aktif gözüküyor. E postama bildirim geliyor girmeyi denediğimde boyle bi kayıtlı adres yok diyo ama aktif napabilirim

Adres çubuğuna twitter.com/kullanıcıadınız'ı yazdığınızda sayfanızı görüntüleyebiliyor musunuz?
theMira
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
22 Kasım 2018       Mesaj #7
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

Hesabımı devre dışı bıraktım tekrar etkinleştirdim. Hesap devre dışı iken gelen mesajlar ne zaman bize iletilir

Hesap devre dışıyken size mesaj gönderilemez. Hesabınızı açtıktan sonra sadece takip ettikleriniz, takipçileriniz ve tweetleriniz geri yüklenir.
theMira