PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Twitter > Twitter Hesap Etkinleştirme Hakkında
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
BrookLyn20:34, 31 Mart 2012 
Twitter hesabı nasıl etkinleştirilir?
MsXLabs.org

Hesap Etkinleştirme Hakkında
Devre dışı bırakılan bir hesap Twitter'dan tamamen silinmek üzere sıraya konur. Kalıcı olarak silinme işlemi hesabın devre dışı bırakılma tarihinden 30 gün sonra gerçekleşir. Bu 30 günlük sürenin sonunda kalıcı olarak silinen hesaplar yeniden etkinleştirilemez.
Bu 30 günlük süre içinde hesabınızı etkinleştirmek için;
  1. Bilgisayarınızdan twitter.com/login adresine gidin (hesap etkinleştirme işlemi mobil cihazlarda desteklenmez)
  2. Hesabınızın kullanıcı adını (veya e-posta adresini) ve şifrenizi girin
  3. İşte bu kadar! Hesabınız etkinleştirildi.
Not: Hesabınıza ait bilgilerin (Tweetler, Takipçiler, Favoriler vs.) yeniden oluşturulması biraz zaman alabilir.

Devre dışı bıraktığım hesabıma ait e-posta adresimi veya kullanıcı adımı ne zaman kullanabilirim?

• Devre dışı bırakılan bir hesaba ait kullanıcı adı ve e-posta adresi, hesabın devre dışı bırakıldığı tarihten 30 gün sonra başka bir hesapta kullanılabilir.
Hesabımı tekrar etkinleştirmeyi denedim fakat şu anda hesap etkinleştirme işlemine izin verilmiyor uyarısı aldım!
  • Merak etmeyin, bu geçici bir durumdur ve daha sonra tekrar deneyebilirsiniz. Eğer devre dışı bıraktığınız tarihten bu yana 30 gün geçmek üzereyse hesabınızı etkinleştirmenize yardımcı olması için bir yardım isteği göndererek destek ekibimize ulaşabilirsiniz.
Benzer Konular:
Cevap
Misafir09:57, 23 Ağustos 2013 
hesabımı yeniden etkinleştirmeyi deniyorum fakat her girişimde hesabınız devre dışı bırakıldı diyor etkinleştirmek için giriş yapın diyor.
Cevap
Misafir13:35, 12 Eylül 2013 
twitter hesabımı devre dışı bıraktım kaç gün olduğunu bilmiyorum şimdi açılmıyor. ilginize teşekkürler...
Cevap
Mira16:43, 17 Temmuz 2014 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
Peki kendine gelmesi kaç gün sürer?
Gün içerisinde tüm paylaşımlarınız sayfanıza yüklenecektir.

hesabımı yeniden etkinleştirmeyi deniyorum fakat her girişimde hesabınız devre dışı bırakıldı diyor etkinleştirmek için giriş yapın diyor.
Hesabınızı etkinleştirmek için verilen 30 günlük geri dönüş süresini aşmışsınız. Yeni hesap açmak açmalısınız.

twitter hesabımı devre dışı bıraktım kaç gün olduğunu bilmiyorum şimdi açılmıyor. ilginize teşekkürler...
Devre dışı bırakılan hesaplar 30 gün boyunca sistemde pasif halde tutulur. 30. günün sonunda ise tamamen silinir. Sizin de hesabınız silinmiş, yeni hesap açmalısınız.

Bu arada Twitter'da silinen kullanıcı adları tekrar kullanılamaz.
Cevap
Rakita20:40, 26 Eylül 2014 
Öncelikle iyi akşamlar benim bir hesabım vardı 1 ay geçti hesap silindi şuanda hesaba dair hiçbirşey hatırlamıyorum ne kullanıcı adı nede eposta telefon numaramla giriş yapmayı denedim bilgilernie ulaşamadık diyor ne yapmam gerekiyor o hesapta çok iyi fotoğraflarım resimlerim vardı onu geri açabilirsem çok iyi olur yardımlarınızı bekliyorum
Cevap
Mira08:37, 27 Eylül 2014 
Rakita adlı kullanıcıdan alıntı:
Öncelikle iyi akşamlar benim bir hesabım vardı 1 ay geçti hesap silindi şuanda hesaba dair hiçbirşey hatırlamıyorum ne kullanıcı adı nede eposta telefon numaramla giriş yapmayı denedim bilgilernie ulaşamadık diyor ne yapmam gerekiyor o hesapta çok iyi fotoğraflarım resimlerim vardı onu geri açabilirsem çok iyi olur yardımlarınızı bekliyorum
Hesabınız tamamen silinmiştir, geri alamazsınız.
Cevap
Rakita01:24, 9 Ekim 2014 
Mira adlı kullanıcıdan alıntı:
Hesabınız tamamen silinmiştir, geri alamazsınız.
Fotoğraflarıdamı geri getiremeyiz?
Cevap
Mira07:44, 10 Ekim 2014 
Rakita adlı kullanıcıdan alıntı:
Fotoğraflarıdamı geri getiremeyiz?
Twitter üzerinden paylaştığınız hiçbir şey geri gelmez.
Cevap
Misafirres18:09, 29 Ekim 2014 
Merhaba,
Twitter hesabımı 10 gün önce inaktif yaptım, tekrar girmek için ilgili maili yazdım, böyle bir mail adresi yok diyor, hayır 30 gün de olmadı. Bunun hakkında tecrübesi olan var mı acaba?
Cevap
Mira12:04, 30 Ekim 2014 
Misafirres adlı kullanıcıdan alıntı:
Merhaba,
Twitter hesabımı 10 gün önce inaktif yaptım, tekrar girmek için ilgili maili yazdım, böyle bir mail adresi yok diyor, hayır 30 gün de olmadı. Bunun hakkında tecrübesi olan var mı acaba?
30 gün olmadan hesabınız silinmez. Mail adresinizi ya da şifrenizi doğru girdiğinizden emin misiniz?
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama