Arama

Twitter Profil Resmimi veya Bilgilerimi Nasıl Değiştiririm?

Güncelleme: 3 Ağustos 2017 Gösterim: 24.151 Cevap: 5
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
31 Mart 2012       Mesaj #1
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye

Twitter profilimi nasıl düzenlerim?

MsXLabs.org
Sponsorlu Bağlantılar
3SOX6
Profil Resmimi veya Bilgilerimi Nasıl Değiştiririm
Profilinizi kişiselleştirdiğinizde Twitter daha eğlenceli bir hal alır. Resminizi hesap ayarlarınızdaki Profil sekmesinden değiştirebilirsiniz. Resminiz 48 KB'den küçük ve 700 KB'den büyük olamaz ve bu formatlardan birinde olabilir: JPG, GIF veya PNG. (Twitter artık hareketli GIF'leri desteklemiyor.)
Profil resminizi değiştirmek için:
  1. www.twitter.com'a giriş yapın.
  2. Kişi ikonuna tıklayın ve açılan menüden Ayarlar'ı seçin.
  3. Profil'e tıklayın (Ayarlar sekmelerinden beşincisi).
  4. Profil resminizin yanındaki Dosya seç düğmesine tıklayın.
  5. Yüklemek için bir dosya seçin.
  6. Dosyayı seçtikten sonra sayfanın en altındaki Değişiklikleri Kaydet'e tıklayın. (alttaki resme bakınız)
Not: Seçtiğiniz küçük resim yalnızca siz "Değişiklikleri Kaydet"e tıkladıktan sonra görünecektir.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 3 Ağustos 2017 16:52
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
17 Temmuz 2014       Mesaj #2
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Bir kere ben telefondan giriyorum ve bunların hiçbiri karşıma çıkmıyor. Konum ve bağlantı bölümüne ne yazılır?

Telefonda Twitter'ın tüm kısımlara erişim sağlanamıyor.
Konum bölümüne bulunduğunuz ülkeyi ya da şehri; bağlantı bölümüne de varsa Blog sitenizi, Facebook veya Instagram gibi ek bir sosyal medya hesabınızı ekleyebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

theMira
yavnapıcan - avatarı
yavnapıcan
Ziyaretçi
4 Nisan 2015       Mesaj #3
yavnapıcan - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar 2 yıl önce twittera kaydoldum ve bilinçsizce kullandım hesabımı 1500 takipçiden 790'a düştü takipçi sayım, ve çoğu kişinin beni "mute"lediğine yani sessize aldıgına eminim. ben şimdiki twitter hesabımda gerçek adımı, fotografımı kullanıyorum, hesabımı anonim'e çevirmek istiyorum. sorum şu ben kullanıcı adımı, profil resmimi, tweetlerimi filan silicem.takipçilerim duracak ama aradan beni tanıyan kişileri bloc+unblock yapıcam yani beni takip etmiycekler. şimdi bu şekilde yaparsam benim kim oldugumu bulabilirler mi? özel mesajta mesajlastıgım kişiler var onlar kullanıcı adımı tıklarlarsa şimdi kuracagım hesap mı açılır. yoksa kullanıcı bulunamadımı der. cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
22 Nisan 2015       Mesaj #4
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
yavnapıcan adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar 2 yıl önce twittera kaydoldum ve bilinçsizce kullandım hesabımı 1500 takipçiden 790'a düştü takipçi sayım, ve çoğu kişinin beni "mute"lediğine yani sessize aldıgına eminim. ben şimdiki twitter hesabımda gerçek adımı, fotografımı kullanıyorum, hesabımı anonim'e çevirmek istiyorum. sorum şu ben kullanıcı adımı, profil resmimi, tweetlerimi filan silicem.takipçilerim duracak ama aradan beni tanıyan kişileri bloc+unblock yapıcam yani beni takip etmiycekler. şimdi bu şekilde yaparsam benim kim oldugumu bulabilirler mi? özel mesajta mesajlastıgım kişiler var onlar kullanıcı adımı tıklarlarsa şimdi kuracagım hesap mı açılır. yoksa kullanıcı bulunamadımı der. cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

Özel mesajlaşmada bulunan kullanıcı adınıza tıkladıklarında size yönlendirilirler. Ayrıca sizi etiketleyerek atmış oldukları tweet'ler varsa yine aynı durum geçerli olur. Yeni hesap açabilirsiniz.
theMira
pasha16 - avatarı
pasha16
Ziyaretçi
30 Ağustos 2015       Mesaj #5
pasha16 - avatarı
Ziyaretçi
Güzel bir paylaşım olmuş.. Teşekkürler. Ama cepten nasıl yapacağız onuda yazarsanız sevinrim.
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
3 Ağustos 2017       Mesaj #6
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
pasha16 adlı kullanıcıdan alıntı

Güzel bir paylaşım olmuş.. Teşekkürler. Ama cepten nasıl yapacağız onuda yazarsanız sevinrim.

Telefonunuza Twitter uygulaması indirebilirsiniz. Ancak uygulama üzerinden sadece temel bilgi ve fotoğraf düzenlemesi yapabilirsiniz. Diğer tüm detaylı düzenlemeler için web sitesini kullanmalısınız.
theMira