PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Yazılım > VirtualDub MSU Denoising Filter - Video Görüntüsünü Netleştirme Eklentisi
«Önceki KonuSonraki Konu»
alper_959522:27, 1 Mayıs 2009 
VirtualDub MSU Denoising Filter - Video Görüntüsünü Netleştirme Eklentisi

Merhabalar... Eğer, video düzenleme işleri ile uğraşıyorsanız ve bu konulara merakınız varsa sizlere bazı önemli filtreler de gerekiyor demektir. Hele bu tür işlerinizi VirtualDub programı ile yapıyorsanız, aşağıdaki filtre mutlaka çok işinize yarayacaktır.

Paylaşmış olduğum VirtualDub MSU Denoising Filter eklentisi de bu yardımcı filtrelerden biridir. Söz konusu bu filtre eklentisini indirdikten sonra VirtualDub programının olduğu dizin içerisindeki plugins klasörüne atmanız yeterlidir.

Daha sonra VirtualDub programı ile video işlemlerinizi yaparken filtrenizi çalıştırabilmek için aşağıdaki resimlerde olduğu gibi programın video menüsünden Filter -> Add -> MSU Denoiser filtresini seçmeniz kafidir. Artık bu filtre marifetiyle videolarınızdaki görüntü kirliligini ortadan kaldırabilir ve görüntülerinizi netleştirebilirsiniz. Hepinize kolay gelsin.

NOT! Video düzenleme işlerinizde sizlere her zaman gerekli olan daha fazla filtre'ye ulaşmak ve onları indirmek istiyorsanız, aşağıdaki linki tıklayarak video filtre sayfasına ulaşabilirsiniz.Mirror
Benzer Konular:
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama
Mesaj:
Tüm Yazılım Konuları
Benzer Konular
Facebook sayfamın görüntüsünü nasıl değiştirebilirim?
Naomi Internet & Web Adult Filter
Webcam Görüntüsünü Kaydetme Yöntemi (Resimli Anlatım)
MessengerDiscovery ile Web Kamerası Görüntüsünü Kaydetme
Need For Speed 2 oyun ekran görüntüsünü nasıl kaydedebilirim?