Arama

Merge - Resim Birleştirme Programı

Güncelleme: 20 Haziran 2013 Gösterim: 97.156 Cevap: 0
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
14 Mart 2006       Mesaj #1
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Karmaşık görüntü işleme programlarından korkuyorsanız ve tek amacınız iki resmi birbiri içine geçirmekse bu programı denemelisiniz. Genellikle watermark olarak adlandırılan ve büyük alışveriş sitelerinde ürün resimlerinin başkaları tarafından kullanılmasını engellemeye yönelik kullanılan bu program toplu işlem desteğiyle tek bir tıkla 100 lerce resmi işleyebilir.. << Üretici AçıkLaması..

Sponsorlu Bağlantılar
mergescn3dh4tq

Rar Şifresi :msxlabs

Ekstra Bilgiler:

Alıntı
caner gözübüyük adlı kullanıcıdan alıntı

gerçekten güzel paylaşım. programı indirdim ama çözemedim be üstadım.

Alıntı
caner gözübüyük adlı kullanıcıdan alıntı

biraz açıklama yaparmısın.

Esasında çok zor bir program değiL ama yinede resimLerLe çözemeyen arkadaşLara yardımcı oLmak bakımından bir kaç resimLe anLatmaya çaLışıcam..

Programı kurduktan sonra başLattığımızda böyLe bir arayüz çıkıyor ve Load Image yazısına tıklıyoruz...

merge12gk

We aşağıdaki resimdeki gibi hangi resimleri birleştirmek istiyorsa resimlerin ait olduğu klasöre gidiyoruz ve iLk resmimizi seçiyoruz...

merge23dm

Aşağıdaki resimde görülen pencereden resimimizin en we boy ayarlarını yapıyoruz uygun olan bir ölçüde..

merge39yl

Ve tekrak ilk resimdeki Load Image yazısına tıkLayıp ikinci resmimizin üzerine gelip aynı şekilde seçiyoruz..

merge45ce

ve ikinci resmimizi seçtikten sonra üçüncü bir pencere açılıyor aşağıdaki resimdeki gibi iki resmin birleşmiş halini görüyoruz destination penceresindeki kırmızı butona basınca hemen yanındaki ayar penceresi açılıyor we oradan da transparan,tonlama vb netlik ve grafik ayarlarını yapıyoruz orayı karıştırdıkça çözersiniz zaten we uygun yani beğendimiz hale geldiğinde kaydedip çıkıyoruz hepsi bu kadar..

merge53ya

MsxLabs

Alıntı
Trapper77 adlı kullanıcıdan alıntı

hanı nerden ındırıorz

Download: rar Merge v1.8.rar (919.7 KB, 5317 gösterim)

Rar Şifresi :msxlabs

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

olmuyoboşa uğreaşmayın

İndirdim > denedim > oldu.

Alıntı
12skillet12 adlı kullanıcıdan alıntı

yaw bn resimleri atıom dosyaya sonra giriom merge ye resimler çıkmıo ne yapabilirim

Resimleri herhangibir dosyaya atmıcaksın zaten. Programı açıcaksın ardından Load Image yazısını görüceksin ekranda Load Image'e tıkla ilk resmini seç sonra ikinci resminide seçiceksin. Biraz kurcala anlattığım doğrultuda...

Alıntı
esradmr1 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar resim boyutlandırmayı yapamadım dikdörtgen çıkıyo küçülttüğüm zamanda bittikten sonra çok küçük oluyo ne olur yardımmmm msn sad((

merge39yl

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Eklenmiş Dosyalar
Dosya Türü: rar Merge v1.8.rar (919.7 KB, 8681 gösterim)
Son düzenleyen ahmetseydi; 20 Haziran 2013 10:11