Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

TMPGEnc - Video Birleştirme Programı

Bu konu Yazılım forumunda Blue Blood tarafından 30 Mart 2006 (22:01) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
305228 kez görüntülenmiş, 0 cevap yazılmış ve son mesaj 30 Mart 2006 (22:01) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 30 Mart 2006, 22:01

TMPGEnc - Video Birleştirme Programı

#1 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
TMPGEnc - Video Birleştirme Programı (Animasyonlu Anlatım)

Download
Ekstra Bilgiler:
Alıntı:
maXXam adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Arkadaşlar bnm elimde 3 ayrı video var, hepsininde formatı AVI. ben bu 3 videomu tek bir 1 video haline getirmek istiyorum. Avi birleştirici programlar işimi görmedi, movie maker da sürekli hata veriyor (movie maker 2yi bile kurdum olmadı). Bu yüzden bana kullanımı movie maker kadar basit başka bir program önerebilir misiniz?

TMPGEnc - Video Birleştirme Programı (Animasyonlu Anlatım) - Tekil Mesaj - MsXLabs

Alternatif

http://www.msxlabs.org/forum/ucretsi...-yazilimi.html

Alıntı:
raifsen91 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

güzel bi program ama sadece mpeg formatındaki videoları mı birleştiriyor?
Üreticinin açıklaması:

Video dönüştürme ustası profesyonel ve ücretsiz bir program, TMPGEnc dünyanın birçok yerinde bilgisayar kullanıcılarının video dönüştürme konusunda vazgeçemediği tek tercihi. Pratik ve hızlı oluşu profesyonel kullanıcıları kendine bağlayacak cinstendir, kaliteli ve kullanımı oldukça kolay olması da yeni başlayan bilgisayar kullanıcılarını çok mutlu edecektir. TMPGEnc Plus'ın yardımı sayesinde VCD, DVD, super VCD gibi dosyalar oluşturabiliyorsunuz.

Filmlerinizde Bitrate, Çerceve oranlarını ayarlama gibi birçok özelliğinin yanında basit kesme, birleştirme ve bölme işlemleri yapabilir.

Alıntı:
buracke88 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ya programı kurdum ama bulamıyorum nereye kaybıoldu msn_happy
Alıntı:
manken81m adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Yav bunda birleştirme işlemine nasıl başlayacam msn_happy
Cahilliğin gözü körolsun msn_grin
Alıntı:
xcorp_yigit adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

arkadaslar ses sorununu ben cozemedım bı yardımcı olacak baba yada ana yıgıt var mı ? msn_thinking
Alıntı:
xcorp_yigit adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bı bolumle ılgılenen yok sanırım ? konuyu acıp gıden bıdaha buralara ugramayan arkadaslar benım ıcın ugrayın pls msn_grinmsn_grin
bırlestırme ıslemı ıcın flash anlatımı dıkkatle ıslersenız sorununuz cozulur

ses için sag altta bulunan seceneklerden video+audio secenıgını ısaretleyın

Alıntı:
manken81m adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Paylaşım için tşk.ler sayın adminim msn_happy
wnv leri birleştiremedim bu programla varmı bi yolu msn_winkmsn_happy
WMV-to-AVI-MPEG-DVD-WMV-Converter
WMV to AVI MPEG DVD WMV Converter
A powerful WMV ASF Converter.
Info | Buy now | Download

bu programla formatı değiştirip uygun formatta tekrar deneyin

Alıntı:
virtuecat adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

animasyonda gozuktugu gibi sol altta video ile ilgili seçenekler bulunmakta oradan video ve audio kutucugunu işaretleyin
Alıntı:
med_line adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Peki bu program ile video dosyalarımızı bölme imkanımız var mı?
Filmleri Kesip istediğiniz bölümünü mpeg olarak kaydedebiliyorsunuz.

Alıntı:
Nebula_ adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Sevgili Thinker BeLL, sizden bir ricam olacak... Ben bu proğramı uyguladığımda video lrdaki sesler kayboluyor... Bu durumun önüne nasıl geçebileceğimi belirtebilirseniz çok memnun olurum... Şimdiden teşekkür ederim...
ayarlardan vieo+ ses i secin sadece videosa sesi almaz

Alıntı:
gambler adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Kolay Bir Video Birleştirme Programımı Arıyorsunuz???
Bu Program Tam Size Göre ..

Çok kolay Bende Video Çekme Programı Olmadığı İçin Size Sıra Sıra Anlatacağım Ama Merak Etmeyin Çok Kolay....

Rapidshare
http://rapidshare.com/files/44787188...staller-DL.exe

Hotfile
Hotfile.com: One click file hosting: TMPGEnc-2.524.63.181-Plus-EN-Installer-DL.exe

Fileserve
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe

Size Setup Verdim
Evet İndirdikten sonra Programımızı Kuruyoruz...

Kurduktan Sonra Malesef Dosyamız Oto. Olarak Masaüstüne Gelmiyor Yapmanız Gereken
Bilgisayarıma Girin => C:/ => Program Files => Pegasys Inc => TMPGEnc Plus 2.5 Giriniz...

Orada TMPGEnc Adlı Dosyaya Sağ Tıklayıp Gönder (mAsaüstüne (kısayol olarak) Diyoruz Ve Masaüstüne Dönüyoruz...

Programı Açıyoruz ...

''Try it'' Butonuna Tıklıyoruz Önümüze Bir Pencere Gelecek Bu Pencereye ''cancel'' Diyoruz...

Daha Sonra Programın Sol Üst Köşesinde ''file'' e Tıklıyoruz...

''MEPG Tools'' A Tıklıyoruz...

Önümüze Gelen Pencerede ''Merge & Cut'' a Tıklıyoruz ...

''add'' Ye tıklayarak Birleştirmek İstediğimiz Programları Seçiyoruz...

DAha Sonra Alttaki ''Browse'' Butonuna Tıklıyoruz...
Kaydetmek İstediğimiz Yeri Ve İsmini Yapıyoruz...

En Son Olarak '' Run '' a tıklıyoruz ...

Bu kadar msn_happy Videomuz Hazırdır ...

Yapamayan Arkadaşlar İçin Resimli Anlatımda Yapabilirim msn_happy

LÜTFEN EMEĞE SAYGI

MsXLabs Ve gambler Farkıyla msn_happy)

Son Düzenleyen ahmetseydi; 24 Haziran 2013 @ 14:11.
Rapor Et
Reklam
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.178 saniyede (70.34% PHP - 29.66% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 13:14
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi