PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Yazılım > Dünya Canlı Canlı Masaüstünüzde - Masaüstü Programı
«Önceki KonuSonraki Konu»
we come one12:23, 20 Aralık 2007 


Evet arkadaşlar bu program masaüstünüze dünyayı getiriyor.Kurulumdan sonra dünyanın uydu fotolarını 5 dakikada bir yenileyerek masaüstünüze getiriyo.Tabi internete baglı olmalısınız.Çok güsel bi program.Dünyayı çevirebiliyorsunuz.Güneşin doguşunu ve batışını izleyebiliyorsunuz.Hatta hava tahmini bile yapabilirsiniz .Ayarlarında herşey mevcut ister yenilemeyi 5 den 1 dak. indirin, istergörüntüyü yakınlaştırın..........
Programı yükledikten sonra program bi ön hazırlık yapıyor.Burda bişey yapmıcaz.Bu yüklemeden sonra önümüze gelecek olan panel.İlk önce Projection type seçenegini Map degilde Globe yaparsak dünya haritadan, yuvarlak hale gelir.
En üstteki update every kendini yenileme aralıgıdır.Default olarak 10 dak. bir yeniler 5 yapabilirsiniz.Ortadaki haritadaki kırmızı noktamız ise dünyada odaklanacagımız bölgedir.Hareket ettirebilirsiniz.
Sol altta cities sekmesi var secerek Advanced sekmesinden gerekli ayarları bi şekilde yaparsınız(önce ülke seçiyorus sonrada şehir) ve aşagıdaki şehiri masaüstünüzde görebilirsiniz.
Burdan
http://www.desksoft.com/Download/EVSetup.exe

Benzer Konular:
Etiketler:
  • canli uydu goruntuleri programi
  • uydudan canli izleme programi
  • uydudan canli izleme programi indir
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama
Mesaj:
Tüm Yazılım Konuları
Benzer Konular
Su canlı mıdır?
A.P.O ve 9 Canlı - 2 Parça
Canlı Nedir?
Buse - Canlı Canlı
En Sevdiklerinizi Masaüstünüzde Gösterin - Masaüstü Kişileri